Istanbul 2012 febr. 13. - 22:38:22
(1042/2362)
Szeretem ezt a filmet nagyon. De nem Lamia miatt. Azt én sem értem, hogy mit esznek ebben a filmben a férfiak Lamián. Szép a szeme, szép a haja, nõies az alakja, de ugyanakkor rossz a testtartása, folymatosan lefelé biggyeszti a száját, gubbaszt vagy legalábbis nem mosolyog.
A legrosszabb pedig a természete. Óriási nehézségek árán összekerül végre a nagyszerelmével, de mostmár nem tudja azt megbecsülni és szeretni.
Istanbul 2012 febr. 13. - 22:27:44 Előzmény kiskukac63
(1041/2362)
Válasz az 1054, 1059-re:

Teljes mértékben egyetértek veled abban, hogy Lamia a szenvedései nagy részét saját magának köszönheti. Kenannal én is úgy viselkednék, ahogy te.
Istanbul 2012 febr. 13. - 22:15:57
(1040/2362)
Válasz az 1061-re:
Kenan Lamia áldozata, Lamia pedig a saját alaptalan kétségei áldozata. Magam mindig úgy állítok valamit, hogy mellé teszem a tényt, az eseményt ami alapján állítom. Te viszont most csak általánosságban írsz, tények nélkül. Ugyan hol láttad te azt, hogy Lamia mindig csak az aki Kenan dacos valagát nyalja, hogy béke legyen?
Lamia elõször azt hazudta Kenannak, hogy a gyerek Kemal Úrtól van, aztán meg azt, hogy Cemiltõl. Lamia meggyanúsította Kenant azzal, hogy az Ipekkel kavar. Lamia meggyanúsította Kenant azzal, hogy az nem becsüli Lamiát, holott ez egy alaptalan vád. Kenan mint családanyára nézett fel Lamiára. Lamia az aki képtelen a hosszú útról haza térõ férjét átölelni és melegséget, kedvességet adni neki. A mai részben jól látszott a lényeg: Kenan elmondta Afifének az étteremben, hogy õt bántja ahogy Lamiával viselkedik, de ez jön ki belõle. Mert a nem kap szeretet Lamiától!!!
Olvasd el a 1044, 1054, 1059 !!!!!!! hozzászólásokat, õk is így látják, mint én.
kiskukac63 2012 febr. 13. - 20:19:24
(1039/2362)
Igazad van, lehet a hárfázás hajlamosító tényezõ!
A rendõrõk azt mondták a verés után, hogy a pasa által elbocsátott biztonsági õr bosszúból szervezte a támadást.
EBBEN vsz. ártatlan Cavidan!
10/10
ciliegia 2012 febr. 13. - 19:52:03 10/10
(1038/2362)
Azt olvastam, hogy hárfán játszik...lehet az járult hozzá a rossz tartáshoz...

Tudom ez egy komoly film, de majd megszakadtam a nevetéstõl Kenan arcjátékán, miközben Lamia forgatását nézte.
Egyébként ma olyan helyes volt az Afifés beszélgetésnél. Ki volt simulva az arca. A pofot megérdemelte, bár az is igaz nem keveset vártak erre a napra. Nem lehet, hogy Cemil támadóit is Cavidan szervezte?
Zita0976 2012 febr. 13. - 18:59:46
(1037/2362)
Ne legyen már téma a más testi adottsága .
Rajtunk is van olyan testrész , amely nem tetszetõs a másik szemébe.
kiskukac63 2012 febr. 13. - 18:47:06
(1036/2362)
Igen, a Lamiát alakító színésznõnek szakszemmel nézve valóban van egy kis tartási hibája: különösen oldalnézetben tûnik fel fokozott háti domborulata, és rövedebb nyaka. Azért elég "nyakas" a szerep, amit játszik! :)
10/10
maszliga 2012 febr. 13. - 18:01:56 10/10
(1035/2362)
Kedves unatkozó "úriember"tipli innen!!!Köszi:)Keress kedvedre való témát és hagyd az asszonyokat nyugiba!!!
Zita0976 2012 febr. 13. - 17:42:39
(1034/2362)
lucky007
Vannak itt "ráérõ" magyar férfiak is .
A gúnyt mellõzzük.
lucky007 2012 febr. 13. - 17:21:32
(1033/2362)
Lamia: Nomen est omen

Maga a vámpír szó (szláv eredetû; jelentése vérivó) viszonylag rövid múltra vezethetõ vissza, azonban évezredekre visszamenõleg szerepel majdnem minden kultúrában olyan tevékenység, amit ma a vámpír fogalomkörrel azonosíthatunk. Egyiptomban voltak vérivó istenek és istennõk, szörnyek, akik embervéren éltek, és emberi áldozatokat követeltek meg. Az ókori Görögök is ismertek ilyen emberszerû démonokat, akik a vérünket szívják és betegségeket terjesztenek. Empusának hívták azt a vérivó nõstény dögöt, ami az ókori görög színmûvekben kísértett; ugyanígy nevezték õket LAMIA vagy brukolakhosz néven is.

Szóval nem véletlenül kapta ezt a nevet fõszereplõ.....
10/10
maszliga 2012 febr. 13. - 16:32:50 10/10
(1032/2362)
Ezt a KENÁN LAMIA áldozat baromságot már nem kéne ragozni ne haragudj mert ez úgy hülyeség ahogy van.... ha kenán lamia áldozata lamia akkor kié????Pont akkora áldozata nõ kenánnak sõt még nagyobb!!!Azért ne ferdítsük el a tényeket....és egy kapcsolathoz 2ember kell és nem az hogy az egyik mindig a másik dacos valagát nyalja h.béke legyen és miért?????adja fel magát azért h.kenán boldog legyen..........mert eddig ezt tette ezért lesz jobb ha szét mennek a francba és mindenki megkapja a jussát:D
10/10
maszliga 2012 febr. 13. - 16:25:02 10/10
(1031/2362)
Egy ilyen helyzetben nincs helye paraszt viselkedésre már épp ott tartottam h.oooo na jó felejtsük el kenán összes húzását erre a végén benyög ilyen mondatot hát tõlem kapott volna még egyet!!!Én sem hagytam volna el Cemilt ilyen állapotban.....Afife számomra egy éhetetlen pióca...
kiskukac63 2012 febr. 13. - 16:13:57
(1030/2362)
És még nagyobb kár az, hogy Lamia szenvedéseinek tetemes részét saját magának köszönheti, mert soha nem vállalta fel igazán az érzéseit még saját maga elõtt sem, folyamatosan félrevezette Kenant, ha egyáltalán szóba állt vele, eltitkolta a gyermekét, a problémák és kényes helyzetek elõl menekült, azt gondolta nagy naivan, hogy ez az egyetlen megoldás van, Kenannak ezzel segít. Pedig többen is biztatták az ellenkezõjére, de Õ kitartóan makacs volt. Én Lamia helyében a mai epizódban is pl. a nyakába ugrottam volna Kenannak, amikor meglátom a forgatáson, kértem volna, hogy maradjon, s majd beszéljük meg a benyomásait, forgatás közben szerelmesen és cinkosan többször rámosolygok, majd a végén megkérem, hogy együtt menjünk be meglátogatni a kórházban az unokatestvérét, és este a kandallónál nyugodtan és higgadtan elmondtam volna a döntésemet a válással kapcsolatban és annak okait, hátterét ecsetelve kértem volna megértését és türelmét, miközben biztosítom hûségemrõl és feltétlen szerelmemrõl. De a Sors nálam sokkal nagyobb rendezõ!
Zita0976 2012 febr. 13. - 15:52:47
(1029/2362)
A sorozat szereplõi, is esendõ emberek,akik szerepet játszanak,a forgatókönyv író nem ruházhatott fel mindenkit csak jó és csak rossz tulajdonságokkal.
Mert akkor nincs értelme a filmnek,konfliktusok hogyan alakulhattak volna így ki..? hogyan csûrték-csavarták volna 150.részig..?
Zita0976 2012 febr. 13. - 15:43:25
(1028/2362)
Nincs nekem vele semmi bajom..!
Õ ragaszkodik a saját véleményéhez,én ragaszkodom a sajátomhoz.
kiskukac63 2012 febr. 13. - 15:40:22
(1027/2362)
Szerintem nem gondolja Õ magáról, hogy Õ a "NAGYFÕNÖK", csak az átlagnál kicsit vehemensebben tolmácsolja sziklaszilárd gondolatait és véleményét! Így jó, hogy sokan sokfélék vagyunk!
Zita0976 2012 febr. 13. - 15:37:37
(1026/2362)
Folyton sok hozzászóló , azzal jön,hogy Kenannak ez esik rosszul,az esik rosszul............
Lamiának a néhány együtt töltött óra után semmibe nem volt része:fájdalom , tûrés,hallgatás..
Hogy Kenannak ne essen csorba a karrierjén és a nevén...
Kár hogy azok a naplók , nem kerülnek Kenan kezébe,beleolvasva megismerné igazán Lamiát,és szerelmét.
(amit már Cavidan tud.)
kiskukac63 2012 febr. 13. - 15:34:36
(1025/2362)
Minden szavaddal egyetértek.A pasa nagyon szemét módon fogadta Kenant, miért, mit várt Tõle azokután, amilyen gyerekkort biztosított neki, és késõbb is csak akkor kellett neki Kenan, amikor asszisztált a politikai karrierjéhez, meg behozta a családba az acélhercegnõt! Ha bajban volt, sohasem állt mellé, nem támogatta, Cemilnek se volt hozzá soha egy jó szava, mindig gúnyolta, kiröhögte, örült, ha válságba került, megfenyegette stb. Kenannak szörnyû volt ez a nap, milyen figyelmet és kedvességet kapott a "szerelmétõl"?! Folyamatosan azt kellett átélje, hogy Lamiának mindenki más fontosabb nála. A "de mi szeretjük egymást" nem hangzott valami meggyõzõen Kenan szájából,szerintem Ö egy ideje már teljesen tisztában van vele, hogy Lamiának nem fontos. Afifét megintcsak a média,a hírnév és a biztos megélhetés izgatja, a bátyja érzéseivel nem sokat törõdik. S amikor Kenan végre nem hallgat rá, sarkára áll, Lamia megint nagyot kavar...
Istanbul 2012 febr. 13. - 15:26:39
(1024/2362)
Csak az a baj, hogy most hogy Lamiának összejött, Kenan õ érte és a gyerekért él, már nem tudja megbecsülni Kenant és mindent tönkretesz. Számomra szörnyû nézni ezt a Lamiát.
Istanbul 2012 febr. 13. - 15:17:24 Előzmény Juditta03
(1023/2362)
Te nem veszed figyelembe azt, hogy Kenan viselkedésének mi az oka! Kenan amikor hazajött, azért beszélt csak a kislányához, mert dacos volt a féltékenységtõl. Azért mert a kórházban Lamia Cemil feleségeként viselkedett, fogta a kezét a fotón. Nem lehet könnyû Kenannak ezt látni, mert õ felvállalta Lamiát, együtt élnek. De nem nyúlhat a gyermeke anyjához, mert az még Cemil felesége. Jóhogy fáj ez Kenannak!
Méghogy Lamia hiszi el minden szavát Kenannak?? Lamia meggyanúsította Kenant azzal, hogy az Ipekkel kavar! Lamia meggyanúsította Kenant azzal, hogy az nem becsüli Lamiát, holott ez egy alaptalan vád. Kenan mint családanyára nézett fel Lamiára.
Lamia az aki képtelen a hosszú útról haza térõ férjét átölelni és melegséget, kedvességet adni neki. A mai részben jól látszott a lényeg: Kenan elmondta Afifének az étteremben, hogy õt bántja ahogy Lamiával viselkedik, de ez jön ki belõle. Mert a nem kap szeretet Lamiától!!!