10/10
maszliga 2012 febr. 09. - 09:09:11 10/10
(822/2362)
Ez a jelenben játszódik nem régi idõkben...és nem értek azzal egyet h.hol tanult volna szeretni????Lamia mindent magát a szerelmét feláldozta kenán karrierjéért õ ne tudna szeretni...?!Kenán mit tud felmutatni?semmit...sok mindenben naív...volt...de tetszik ahogy kinyílik a szeme és kezdi észre venni hogy hol talál igazi szerelmet ahol meg becsülik és társ ként kezelik..mert Kenán minden szinten lenézi mert öntelt!egy férfit nemm úgy kell szeretni hogy közben feladjuk saját magunkat egy kapcsolatért mind 2 félnek tennie kell és nem csak az egyiknek!!és ha a férfinek kell h.felnézzenek rá ugyanúgy a nõnek is!
10/10
maszliga 2012 febr. 09. - 09:03:09 10/10
(821/2362)
Szerintem annyi elég hogy amíg õ felvállalta Lamiát az elejétõl fogva védte õnzetlenül szerette szereti...Miért Kenánban mit lehet szeretni????Mert az elején Kenán párti Chemile ellenes voltam de fordult a kocka meg a karakterek is változnak Chemil jó irányba Kenán pedig egy nagyképû lecsúszott alkoholista és késõn lesz kapálozni ha kiadják az útját...
10/10
enichan 2012 febr. 09. - 08:17:53 10/10
(820/2362)
Nekem tetszik a sorozat vége, mindenki megkapja amit érdemel. :D
Na most letolhat mindenki :D :D :D
10/10
enichan 2012 febr. 09. - 08:10:59 10/10
(819/2362)
Én is így gondolok mindent! :)
Én is szeretem Chemilt, egyszerûen cuki és kész :D és régen én is mindent megtettem volna hogy megkapjam a mostani férjemet...mindent!
Kenan valóban csak a hízelgést várja el mindenkitõl, ha másnak is vannak érdemei akkor meg féltékenykedik!
kiskukac63 2012 febr. 09. - 07:26:36
(818/2362)
Szerintem sokminden szerethetõ van Lamiában, de sokminden nem, s ezek nagy része a naivitásából és a makacsságából ered. De hát hol és kitõl tanulta volna meg, hogyan kell szeretni, hogyan kell kezelni egy férfit, mivel jár a hírnév, mi egy feleség szerepe stb. Talán Sükrüéktõl,Enisétõl, a börtönben, a pasa házában?! Ezért is kell ennyit szenvednie, de ezeknek is egy nagy részét magának köszönheti.És igen, Õ is nagymértékben befolyásolható, akár csak Kenan.S hogy egyáltalán lesz-e valaha felhõtlenül boldog, ilyen elõzmények után, nekem erõsen kérdéses! Még egy pici megjegyzés: szerintem abban a korban, amikor játszódik a film, fõleg Törökországban, még nem volt ennyire "divat" az emancipált, önálló egzisztenciájú nõ, mások voltak az elfogadott nõi szerepek (ott még napjainkban is!) tehát szerintem Lamiát inkább a mindenáron bizonyítás, makacsság és revans-vágy vezette, amikor elvállalta a szerepet.
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 09. - 06:59:38 10/10
(817/2362)
Csak egy kérdés: mi szeretni való van Cemilben???
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 09. - 06:32:31 10/10 Előzmény Istanbul
(816/2362)
szerintem Te egyáltalán nem szereted Lamiát, így aztán akármit tesz, az - szerinted rossz, nem helyén való! Mikor beszélte volna meg a szerzõdés aláírását, amikor Kenan nem volt hajlandó beszélni errõl Lamiával? Majd két hét múlva, amikor hazajön? Addig régen másnak adták volna a szerepet! Egyébként - ha emlékszel - azért írta alá Lamia a szerzõdést, mert Kenan eldicsekedett Neki azzal, hogy a csajszi is Vele utazott a repülõn, és ez adta a lökést Lamiának az aláírásra!!!
Cemil nem Lamiát szereti - nem tudom mibõl gondolod ezt? - csak saját magát és iszonyatosan retteg attól, hogy elválnak!De nem a szerelme miatt, hanem a botrány miatt!!! Ha szeretné Lamiát, akkor nem ármánykodna állandóan ellene, nem zárta volna be, nem vette volna el a telefonját és hagyta volna elmenni!!! Ami nem megy, azt kár erõltetni!
Cemilben annyi gerinc sincs, mint egy hernyóban, össze-vissza csinálta magát, amikor Nimet közölte vele, hogy terhes, hogy Cemil gyermekét hordja, hogy kénytelen lesz Õt feleségül venni!!! Ebbe beleõrült a kis pojáca!!!
Két tisztességes ember van a filmben: Lamia és Makbule!!!!
10/10
maszliga 2012 febr. 08. - 20:00:26 10/10
(815/2362)
:)Ja igen Afifét már majdnem ki hagytam szerintem is kétszínû és mindig is az volt kritizálni meg kavarni azt tud és persze nagyon jól meg él Kenánból példát vehetne Lamiáról neki akár férfi sem kell akkor is eltartaná magukat!
Jajj én a Shakián és Pasán nagyon jókat derülök zsák a foltját két kis kavaró gép öreg:D
Zita0976 2012 febr. 08. - 19:46:58
(814/2362)
maszliga,
Teljesen egyetértek veled..!
A mai részhez:
-Cemil kellõen be van szarva a Nimet bejelentésétõl,de szerintem mikor Nimet azt mondta, hogy házasodjanak össze
, akkor a Cemil reakciójára volt kíváncsi , mert tisztában van vele , hogy fülig szerelmes Lamiába.
Kenantól szerintem csúnya húzás volt mikor Lamia hívta , és nem vette fel,
Afife pedig mikor megmondta Lamiának hogy Kenan és Ipek városnézésre ment , kicsit kárörvendõ volt és kétszínû is.
Ez a nõ (Afife) egyre ellenszenvesebb nekem, mert az észt nagyon tudja osztani , a saját házasságával nem tudott mit kezdeni , és annó mikor Cavidannal volt Kenan nagyon szorgalmazta a kibékülésüket minden alkalommal , mert tudta hogy abból õ is profitál . (úri módon élt,nem akart megválni a pénztõl)
Elõzõ részhez :
Akár megbeszélték volna a Lamiáék akár nem a szerzõdést,Kenan így is úgy is ellenezte volna ezt az egészet,bevágta volna a durcát.
Sahika asszonytól nagyon 2 színû dolog volt , hogy a pasát a háta mögött kineveti, szemébe meg nyalizik.
10/10
maszliga 2012 febr. 08. - 19:20:47 10/10
(813/2362)
Szeretem a Chemil karaktert de nagyon jó hogy megszorongatta Nimet!Kenánt pedig egyre ellenszenvesebbek látom és tetszik ahogy Lamia cselekszik nagyon helyes hogy bizonyítani akar mert különben egész életük során hallgathatná hogy "én vagyok Hüssein Kenán Gün"bla-bla már unalmas számomra!A szerep elfogadását is Kenán a lenézésével,nagyképûségével provokálta ki...Mindig körülötte kell hogy forogjon a világ mert különben megsértõdik!
Aranymazsolát szereti aki felnézett rá csodálta itta minden szavát a rajongóját szerette aki mindent elhitt neki és nem azt a nõt aki függetlenül is megállja a helyét és eltartja magát és a gyermekét...és jó hogyha feltûnik neki h.Chemil önzetlenül,õszintén magáért szereti nem úgy mint Kenán aki egy idealizált képet szeret csak!!!EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!!:)
kiskukac63 2012 febr. 08. - 15:50:34
(812/2362)
Nagyon jó volt a mai rész, különösen a Nimet-Cemil párbeszéd, meg a két öreg turbékolása tetszett. Szerintem Kenan jól tette, hogy amíg nem nyugszik le egy kicsit, nem akar beszélni Lamiával, úgyis csak olaj lenne a tûzre. Az utóbbi pár részt célzottan néztem, nem tudom feltûnt-e nektek, hogy Lamia úgy mozog a két pasi között, mint a ping-pong labda. Ha Kenannal o.k., akkor Cemillel hideg, ha valódi vagy mûbalhé van Kenannal, nyit Cemil felé. Ha valamit nem jót hall, vagy gondol Cemilrõl (lásd. mostani gyanúját Nimettel kapcsolatban) mindjárt megenyhül Kenan felé. Továbbra sincs az az érzésem, hogy Kenan Ipekre nõként tekint. És van egy olyan sejtésem mostanában, hogy a végén Makbule lesz a legõszintébb, legegyenesebb szereplõ?! Persze, lehet, hogy rosszul gondolom.
10/10
antsa10 2012 febr. 08. - 15:02:45 10/10
(811/2362)
Szerintem ua. a filmet nézzük! Nem írtam olyat, hogy L nem akarja elmondani a szerepet. Én azt írtam, az aláírást nem beszélték meg, hisz úgy váltak el, L még átgondolja.
Azt nem vitatom, K hülyén reagálta le, hogy L színésznõ legyen. De csak õt akarja védeni az ismertséggel járó dolgoktól, ahogy ezt ma kifejtette Afifének.
Istanbul 2012 febr. 08. - 14:53:32
(810/2362)
Azt a filmet nézem amit antsa10, akinek igaza van. Lamia nem beszélte meg Kenannal, hogy aláírja a szerzõdést a filmszerephez. Amikor Kenan haza ment a stúdióból és Lamia elmondta neki, hogy felkérték egy filmszerepre, a beszélgetést azzal zárták, hogy Lamia még nem tudja, hogy elvállalja-e a szerepet, goldolkodik még rajta. Másnap reggel viszont Lamia aláírta a szerzõdést, anélkül, hogy elõtte Kenannak szólt volna, hogy alá szeretné írni!!
Ez nem volt jó dolog. Lamia indítja a feszültséget, mert dacos és nem tudja kezelni Kenant.
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 08. - 14:28:34 10/10
(809/2362)
Ugyanazt a filmet nézzük? Mikor nem akarta elmondani Kenannak Lamia a sorozatban való szereplést? Emlékezzél, Kenan nem jött haza este, hanem az új "aranymazsolával" gyakorolt a stúdióban, pedig másnap reggel utazott! AMikor meg haza ment késõ éjjel, milyen undok volt Kenan? Engedte, hogy Lamia elmondja, miért akarja elvállalni a szerepet? Sajnos mindketten nagyon makacsok, és ez nagy baj!! És olyan emberekkel vannak körülvéve, akik élvezik szenvedésüket!!! Gondolj Cavidanra, Cemilre, Nazimra, stb... még talán Nimet is - részben - ide sorolható!!!
2/10
csikosi 2012 febr. 08. - 14:17:39 2/10
(808/2362)
Szia!
Azt se felejtsed el, a (hercegnõ) ráakaszkodott, annak idején, amíg sikeres volt.
Még a gyûrût is õ vette meg és tulajdonképpen ezt az akaratgyenge kenant vette el férjjül!
Elvetette a gyerekét, utána meg már nem sikerült neki gyereket szülnie.
Akkor most mit akar még tõle???
Szemét ez is, és a nénikéjérõl már nem is beszélek!
Nekem még az is érdekes, hogy egy szolgálólány (Lamia) soha nem került az utcára a gyerekével együtt, mindig van aki elveszi feleségül és mindig van pénze, autója!
Tudom, hogy ez csak film, de ez a Nimet minek van ott mindenhol?
Ide-oda kefélget most meg milesz??
10/10
antsa10 2012 febr. 08. - 14:17:16 10/10
(807/2362)
Szerintem ez az Ipek nem érdekli mint nõ. Csak Lamiának akar visszavágni, bosszantani akarja amiért elvállalta a filmet és féltékenykedik.
Azt azért nem mondanám, hogy helyesen viselkedik. Elég gyerekes, de Kenan már csak ilyen. Ha Lamia felbosszantja hülyeségeket csinál. Lsd: elvette A banyát, kibékült vele, most meg a hegedûs lányt pesztrálja.
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 08. - 14:13:16 10/10
(806/2362)
Ha nem lenne Hafife ekkora befolyással Kenanra, talán még boldogok is lehetnének Lamiával!!!
Tetszik, ahogy Cemil retteg!!!! Még az életre is alkalmatlan!!!
10/10
antsa10 2012 febr. 08. - 14:09:50 10/10
(805/2362)
Tetszett ahogy Cemil ráparázott arra, hogy Nimet elmondja Lamiának a terhességét!
Kenannak tök igaza volt. Lamia makacs és dafke csinálja a dolgokat. Egy párkapcsolat nem így mûködik. Már megint nem beszélik meg a dolgokat. Bár arról azért vitatkoznék, ki a befolyásolható!
A pasa ahogy csajozik! Hát ez kész!!! :-))))
Kenan meg hiába akarja megoldani a dolgokat, ha nem veszi fel a telefont. Tudja jól Lamia mit gondol ezek után. A hülye makacsságuk távolítja el õket egymástól!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 08. - 13:49:21 10/10
(804/2362)
Remeg a kis sima arcú majomka!!! Csak megcsinálni volt esze a gyereket, a felelõsséget vállalni már nem!!! Mit fog szólni apuci???? És Cavidan? És kútba esik a tervük!!
Kenan egy õrült és totál hülye!!! Így lehet elveszíteni egy igazi szerelmet és odalökni a majomnak!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 08. - 13:27:49 10/10
(803/2362)
Ez a Cemil és a Nimet milyen aljas emberek!!!!Gusztustalan férgek!!!!!