Timike1980 2012 jan. 27. - 20:02:03 Előzmény ildimix
(642/2362)
Szia Ildi!

Nem akarok mártírkodni, úgyhogy utoljára írom le: döntöttem, abbahagyom a nézést, de a fórumról nem tûnök el. :)

De igazán aranyos vagy, hogy hiányolnál :)
Timike1980 2012 jan. 27. - 19:59:29 Előzmény ciliegia
(641/2362)
Kibírom, hogy nem látom a többi részt, mivel ahogy írtam, számomra itt van a vége! Nekem ez az ideális befejezés. Lehet, kicsit álmodozó vagyok, de vállalom! :)
Timike1980 2012 jan. 27. - 19:57:19 Előzmény Alexa20101
(640/2362)
Írtam privit! :)
Timike1980 2012 jan. 27. - 19:49:42
(639/2362)
Antsa10! Megírtam priviben, amit kértél, de ide is beírom, hátha valakit érdekel:

Szóval a Büszkeség címû szerzeményrõl:

Ebben a részben kezdi el írni: 07:48-tól és 13:07-tõl:

http://www.youtube.com/watch?v=DHTF6WJmeOo

Itt játssza elõször Toygarral 02:00-tõl:

http://www.youtube.com/watch?v=XQ56x6QVRZ4&feature=related

Jól emlékeztem, akkor fogalmazódott meg benne, amikor Lamia már Cemiléknél lakik, beoson a gyermekét látni és meglátja a zöld fülbevalót, amit magához vesz és azt szorongatva születik meg benne a Büszkeség!
10/10
maszliga 2012 jan. 27. - 17:39:08 10/10
(638/2362)
Egyetértek veled!
Amúgy a film arról a változásról is szól amin Cemil megy át és negatív szereplõbõl pozitív lesz és így megtalálja a boldogságot mert ugyebár a Kenánnak mindig a kedvében járt mindenki az elején még a pasa is és õ nagyon sokban hibás a saját szívásaiért,de Cemil gonosz húzásai mindig a fájdalmából indult ki és nagyon sokat szívott....Chavidannak abban szerintem meg igaza volt abban hogy lakva ismerszik meg az ember..és õszintén ennyi idõ után elhúz a stúdióba és az exhez....ez gáz...na de mindenki megkapja a jutalmát:D
Szép estét fanok:)
Istanbul 2012 jan. 27. - 17:18:32 Előzmény kiskukac63
(637/2362)
Elõzmény: kiskukac63 655
Ez válasz még a következõknek: ildimix, maszliga

Ildimix, maszliga és én ugyanazt mondjuk, azt, hogy vannak tények. Tény az, hogy Lamia Cemilnek köszönheti azt, hogy Cavidan és Kenan nem vehették el tõle a gyermekét. Egy anya számára pedig ez a legfontosabb. Az is tény, hogy Cemil nem szándékosan ölõ gyilkos, mert egyetlen embert ölt meg, Gülaj férjét, önvédelembõl amikor Lamiát védte. Ildimix azt írta, hogy aki az elõbbi tényeket nem hajlandó figyelembe venni az nem reális, ami igaz, hiszen aki nem veszi figyelembe a tényeket, az nem reális.

Fájdalmasan vonzó férfi ez a Kenan amikor kedves és amikor a sarkáraáll, de sajnos a leggyakrabban gyomorideget lehet tõle kapni, mert ott leng körülötte, hogy mikor hagyja magát megint befolyásolni a rosszindulatú kígyók által. Cemillel ez pont fordítva van, õ nem vonzó férfi, de sziklaszilárd és ez vonzóvá teheti. Cemil folyamatosan tanul a hibáiból, õszintén megbánta amit Nimettel tett.

Kenan tudott Cavidan aljasságainak egy részérõl, tudta hogy Cavidan elolvasta és elégette Lamia naplóját, látta, hogy Cavidan folyamatosan rágalmazza Lamiát, látta, hogy Cavidan el akarja venni az anyától a gyermekét, ezek után azonnal ott kellett volna, hogy hagyja, de nem hagyta ott, nekem ez nagy csalódás volt Kenanban. Ma meg a vállás után még rohant a kígyó Cavidanhoz kedves lenni vele és végighalgatta a számító nõ rosszindulatú kijelentéseit. Számomra egy valamirevaló férfi ilyet nem hallgat végig.
10/10
antsa10 2012 jan. 27. - 15:38:36 10/10
(636/2362)
Miért érzem úgy, hogy máris elindultak lefele a lejtõn! :-((((((
Lamiát nem értem, miért volt kiakadva, hogy Kenan sokáig dolgozik? Azt gondolta, hogy a nap 24 órájában a szonyája mellett fog ülni? Persze rossz, ha az ember férje sokáig dolgozik és nincs vele meg a gyerekkel, de vkinek el kell tartania a családot.
A hülye banya meg most jól telibeszélte a Kenan fejét, az meg amilyen marha most el is hiszi! Pláne azok után, hogy leszólták azt a dalt, amit boldogságában írt!
Cemil tényleg nagy dolgot tett Lamiáért, de én nem tudok neki hinni! Szerette Leilát is és mégis folyton pofozta meg ráncigálta! Lamiával is ezt fogja tenni, ha egyszer nem úgy történnek a dolgok, ahogy õ akarja??? Lehet, hogy bánatos, ideges és azért ilyen mert tré volt az élete (az anyukája meghalt, az idióta apja meg mindig a párttal foglalkozik), de akkor sem jogosítja fel õt arra, hogy így bánjon a nõkkel (gondolok itt Leilára, Nimetre, Makbuléra - az utóbbi kettõt nem szerette, de akkor is ocsmány ahogy velük viselkedett)!!!
kozsina 2012 jan. 27. - 14:42:15 Előzmény ildimix
(635/2362)
nagyon igazad van, a szerencsétlen lamiának mindig szerencséje van.
offtopic
ildimix 2012 jan. 27. - 14:34:05 Előzmény kiskukac63
(634/2362)
Sziasztok!

A véleményemet nem változtatom meg cemillel kapcsolatban, továbbra sem tartom õt gyilkosnak. Lamia hálás lehet a családnak!

Cavidannak sajnos igaza lesz szerintem mind abban, amit kenannak elmondott, õ a boldogtalanságba szerelmes. Jól teszi, hogy elutazik, lehet már nem is fogják mutatni a sorozatban.

Mindenkinek szép napot!

Üdv: Ildimix
kiskukac63 2012 jan. 27. - 13:35:14
(633/2362)
Ha hazaérek este, megpróbálok segíteni!
10/10
antsa10 2012 jan. 27. - 12:52:04 10/10
(632/2362)
Ez tök igaz!
Kenan többször is próbált vele beszélni ( temetõben, amikor elõször meglátogatta Makbuléknél), de soha nem hallgatta meg.
Mint ahogy tegnap megbeszélték a büszkeségük sokat ártott nekik!
10/10
maszliga 2012 jan. 27. - 12:26:45 10/10
(631/2362)
hát szerintem nem is tökéletes...nagyon sok esetben döntött úgy h.Kenán érdekeit nézve sok embert kár ért ohatatlanul is,aki segitett rajta mert szerintem amennyi Cemil annyira Lamia is tehet Kemál úr haláláról és Makbule bolondságáról...ert egy õszinte jó barát kitálat volna az elején..szerintem!
czikaszilvi 2012 jan. 27. - 12:23:10
(630/2362)
Szia!
Sajnos nem tudom letölteni a megadott linken a zenét!!!!!!!!!!!
Tudtok segiteni?
kiskukac63 2012 jan. 27. - 12:18:21
(629/2362)
Érdekes, elõször jelenik meg a fórumon az a gondolat, hogy talán Lamia sem mindig tökéletes: naivitásból, kényszerbõl, makacsságból bizony neki is voltak azért számunkra érthetetlen, rossz húzásai.
10/10
maszliga 2012 jan. 27. - 12:18:15 10/10
(628/2362)
Gyilkos az aki elõre megfontolt szándékkal viszi véghez a tettét...Nem megölni akarta Leilát szerencsétlen baleset volt.Gülaj férje meg önvédelem vagyis Lamia védelme ez is indokolt.Kemálnak rossz volt a szive de ezt sem lehet 100%ig rá kenni.Cemil karaktere egy elkényesztett nagyravágyó ember aki mindent megkapot de sosem volt igazán boldog...de a Lami iránti szerelme folyamatosan jóirányba változtatja..A szenvedõ szerelmes ember sok hülyeséget képes elkövetni..tény h.sok negatív huzása van de én nekem nagyon szimpatikus már csak az is h.õ minden körülményben felvállata az érzéseit mig Kenán nem.Õ sosem tett önzetlenül semmit Lamiáért..:)de ez az én véleményem mindenki ugy látja ahogy jó neki:)
kiskukac63 2012 jan. 27. - 12:13:22
(627/2362)
Hát név szerint nem, de "mindketten a földön járunk és reálisan gondolkodunk"+ "ennyire nem lehet felszínesen nézni a filmet...reálisan kellene gondolkodni" ezek szerint aki más véleményen van az "nem a földön jár, irreálisan gondolkodik és felszínesen nézi a filmet." Ez minõsítés!!
10/10
maszliga 2012 jan. 27. - 11:38:09 10/10
(626/2362)
Egyrészt az életét köszönheti neki másrészt ha Lamia se kavart volna jobra balra és kinyitja a száját nem lett volna semmmi gondja...de akkor nemlenne jó a film:) e mellett meg a Cemil melett lett nagyasszony...és aki imád egy gyereket eteti ruházza nveli az hivhatja szerintem gyermekének.De ez csak egy film...Miért a Kenán mit tett?Nagy szerelem amit nemvállalunk fel....
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 jan. 27. - 11:37:43 10/10
(625/2362)
Azért gyilkos Cemil, mert megölte Leilát (lelökte a lépcsõn), megölte a szolgálólány , Güláj férjét , és részese volt Kemal úr halálának is!! Vagy talán nem??? Mi keresnivalója volt akkor Lamiánál, és miért kompromittálta??? Már akkor sem szerette Lamia, sõt felpofozta a szemétkedései miatt!!!
És mit mûvelt Lamiával 4 résszel ez elõtt - és korábban is, amikor vidéken dolgozott - az bizony egyáltalán nem vall szerelemre , de férfias viselkedésre sem!!! És nem utolsó sorban Lamia Cemil miatt került börtönbe, amikor már kisbabája volt!!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 jan. 27. - 11:33:19 10/10
(624/2362)
De ki miatt került börtönbe Lamia?? Cemil miatt, mert hamisan tanúskodott annak idején!! Cemilt nem is lett volna szabad kiengedni vagy 30 évig, annyi van a rovásán!!! Mit köszönhet Cemilnek?? Azt hogy ellopta a fiatalságát, az érzelmeit?? Milyen jogon meri a gyereket "kislányomnak" nevezni????Köze nincs a gyerekhez!!!
10/10
maszliga 2012 jan. 27. - 11:29:46 10/10
(623/2362)
Sziasztok!
Én is úgy gondolom h.Lamia köszönetet mondhat Cemilnek és mindenki maga dönti el ki-mi párti:)
De örülök h.végre nem az a vége ennek a filmnek mint mindegyiknek ezért is imádtam az ezelt is:D Bár azt nagyon sajnáltam h.az rtl rengeteg részt kivágott belõle és igy a befejezés gyenge volt...
Egy valami még nagyon jó lenne ha a keverõgép Eniset valaki jól felképelné a cseléddel együtt és a Nazimot sose rendezik le...na mind1.szép napot