Istanbul 2012 jan. 31. - 14:55:43
(682/2362)
LAMIA EGY JELLEMTELEN ALAK. Ezt az alapján mondom, hogy a mai részben azt mondta Lamia Suzan nõvérnek, hogy "Õ lenne Husszein Kenan, akit én szeretek?", vagyis kétségbe vonta a Kenanba vetett hitét!!!

Amikor Lamia a sminkszoba ajtajában megtalálta a fényképüket és rájött, hogy Kenan hallotta a beszélgetést, azonnal beszélnie kellett volna Kenannal, akkor Kenan nem kötött volna ki a kocsmában! Nem beszélt vele, hanem végigforgatta a stúdióban a napot, majd amikor késõ este hazament, még csodálkozott, hogy Kenan nincs otthon. Valamint amint a 703-ban írtam, Lamia nem nyugtatja Kenant a kellõ szeretettel. MIÉRT NEM ÖLELI MEG SOHA LAMIA KENANT? Most az ölelés, a közelség, a megértés oldaná meg a dolgokat.

Nem nézem és nem olvasom elõre a részeket, de ha Lamia majd nem hisz Kenannak a hotelben történtekrõl, akkor Lamia az aki tönkreteszi Kenant. A JELEN ÁLLÁS ALAPJÁN SZÁMOMRA MÁR LAMIA AZ AKI A ROSSZAT OKOZZA ÉS KENAN ÉS CEMIL MINDKETTEN ÕSZINTÉN SZERELMES, POZITÍV SZEREPLÕK.
10/10
Ritucyca 2012 jan. 31. - 14:17:58 10/10
(681/2362)
Köszi a választ.
10/10
antsa10 2012 jan. 31. - 14:11:49 10/10
(680/2362)
Hogy lehetnek az emberek ennyire undorítóak???
Szerencsétlen Kenant még az ág is húzza!
Cemilt meg ki a jó élet hívta? Takarodjon haza!
Nafi 2012 jan. 31. - 14:09:26
(679/2362)
Kenan azzal a lila suzukival:DD nem állt jól neki..
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 jan. 31. - 13:59:35 10/10
(678/2362)
Ennél a Cemilnél nincs aljasabb, szemetebb ember a világon! Eddig is utáltam, most egyenesen gyûlölöm!!! Mi köze van Lamiához? Nem is szereti, csak a hiúságát kenegeti , hogy ilyen szép nõ a "felesége"!!! Mit keres ott a lakásukon? Mit keres a stúdióban?? És milyen rohadt szerencséje van, mindig megtudja, hol van Lamia!!! Folyamatosan árt Lamiának, egy igazi senkiházi!!!!!
Timike1980 2012 jan. 31. - 11:31:53
(677/2362)
Kemal úr elõször azért vette feleségül Lamiát, hogy a gyereknek legyen apja, aki felnevelheti. Aztán késõbb beleszeretett, ezt õ maga be is vallotta Lamiának.

Cavidan pedig az elsõ terhességét elvetette, amikor meglátta Kenant és Nimetet együtt, Kenan hálószobájában. Persze nem volt semmi, csak a szitut félreértette, mivel azt tudta, hogy korábban megkörnyékezte már Nimet Kenant. A második babát pedig a balesetben vesztette el, amikor Kenan feldúltan távozott volna a kocsijával, de Cavidan is beült mellé és egész úton Lamia miatt vitatkoztak.
10/10
Ritucyca 2012 jan. 31. - 11:15:26 10/10
(676/2362)
Én a sorozat elejérõl teljesen lemaradtam.Tegnap belekukkantottam egy pár részbe és maradtak homályos foltok.
Mukbule apja Kemal úr szerelmes volt Lamiába?Úgy tûnt nekem, hogy nem csak segítség nyújtásból vette feleségül.

Cavidan pedig egyszer elvetette a babáját... a másik babát abban az balesetben vesztette el amikor Kenannal autóbalesetet szenvedtek?...vagy vmit félreértelmeztem?
Istanbul 2012 jan. 31. - 00:27:44
(675/2362)
Amikor a válás után Kenan Cavidanhoz ment, Cavidannak semmi alapja nem volt azt állítani, hogy Kenan úgysem lesz boldog Lamiával, mert õt mindig az elérhetetlen utáni vágy hajtotta. Kenan akkoris gyönyörû zenét írt amikor Lamia elérhetõ volt számára, csak õ nem határozta el magát Lamia melett. Cavidan monológja a számító nõ ügyeskedése. Az ilyet sem végighallgatni, sem figyelembe venni nem szabad!!! Titeket is ÁTEJTETT. Ha nem is lennének majd boldogok, az nem azért lenne amit Cavidan összehordott, õ csak blöfföl és örül, ha bejön neki.

Hétfõn teljesen kiakadtam Lamiára. Most Lamia rontja el a dolgokat. Most Kenannnak nagyon nehéz és Lamia feladata lenne, hogy lenyugtassa, de Lamia túl keveset beszél Kenanhoz. Az autóban is úgy ült Kenan melett mint egy jégcsap. Lamiának gyakran meg kellene ölelnie, puszilgatnia Kenant. Ilyen helyzetben a nõ az akinek nagyon szeretetteljes "ápolással" kell a férfit lenyugatatnia. A fotós bolt elõtt mondta is Kenan Lamiának, hogy "hiányzik neki Lamia". Észrevettétek, hogy Lamia a Cemiltõl való elköltözése után csak félévvel adta be a válópert! Lamiának van egy jellegzetes nagy lélegzetkifujása, amikor elege van, akkor csinálja, csak az a baj, hogy annyi esze sincs, hogy Kenan elõtt ezt most nem kellene csinálnia.

Kenan és Cemil semmi hülyeséget nem csinált hétfõn.
10/10
ciliegia 2012 jan. 30. - 18:55:54 10/10
(674/2362)
Hát ma tényleg peregtek az események...:-)

Mindenkinek vannak rossz idõszakai...kár, hogy Kenan ennyire érzékenyen veszi fel...így ki fog csúszni a kezébõl a boldogság.
10/10
antsa10 2012 jan. 30. - 14:47:17 10/10
(673/2362)
A rész legaranyosabb jelenete a jó éjt puszis volt, a legviccesebb meg a lila Suzuki, na az kész röhej volt.
Lamia nagyon ügyesen letörte Kenan hisztijét.
Kenant viszont nagyon sajnálom! Biztos borzalmas lehet megélni, hogy az amiért eddig dolgozott az már a kutyának sem kell.
Ez a frusztráció, meg a beszólások gondolom csak egyre rosszabb dalokat fog eredményezni, amitõl csak hisztisebb lesz. Ördögi kör!
A tetejébe még attól is tart, hogy Lamiának már nem fog kelleni, ha már nem a régi nagy Hüseyin Kenan ( hogy õszinte legyek nekem ez az arca sokkal szimpatikusabb, mint a nagyképû mûvész). Emellett nem lehet könnyû, hogy lejjebb kell adni a színvonalat és hotelekben is zenél, csakhogy pénzük legyen. :-(((

Észrevettétek már ha zavarban vannak mindig Melekhez fordulnak???
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 jan. 30. - 14:34:43 10/10
(672/2362)
Hogy Kenan nem tudott még egy pillanatot várni, vagy legalább bement volna!!! Miért ez a sértettség????Minden a Cemil malmára hajtja a vizet, aki pedig nem érdemli meg LAMIÁT!!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 jan. 30. - 14:19:36 10/10
(671/2362)
sajnos nem tudom megcsinálni, nem sikerült!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 jan. 30. - 14:16:18 10/10
(670/2362)
megpróbálom, elõre is köszönöm!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 jan. 30. - 14:15:28 10/10
(669/2362)
Ennél unszimpatikusabb alakot, mint a Cemil még nem láttam! Nem tud beletörõdni az igazságba!! És hogy mindenki Kenan ellen van!!! Ez is egy unszimpatikus dolog!!! Ennyi minden nem lehet ellenük!!!! Ez így nem igazságos!!!!
Hogy Lamia milyen gyönyörû!!!! Egyáltalán nem való Cemilhez, ehhez a kis pojácához!!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 jan. 30. - 13:31:42 10/10
(668/2362)
Cemil megint ármánykodik Lamia ellen!! Nem tud belenyugodni a vereségbe!! Annyira antipatikus ember, hogy szörnyû!!!!
Timike1980 2012 jan. 30. - 13:31:31
(667/2362)
Nem a keresõbe kell bemásolni, hanem egy új lapra, linkként beilleszteni. Akkor jön be az oldal, ahonnan letölthetõ.
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 jan. 30. - 13:06:04 10/10 Előzmény Timike1980
(666/2362)
Ezt ha bemásolom a keresõbe, akkor nem a cd jön be!!! Hogy lehet a cd-t letölteni? és hol?
10/10
antsa10 2012 jan. 30. - 12:54:50 10/10 Előzmény malczikaantaika@gmail.com
(665/2362)
Még egyenlõre engem sem gyõzött meg a szerelmérõl.
Ha az ember igazán szeret vkit, akkor tényleg elengedi (nemcsak ki a szobából), nem akadályozza a válást stb... Mert, ha a másik így boldog, akkor meg kell tenni érte.
A görcsös ragaszkodás csak ront a helyzeten.
Tudom, hogy szép volt Cemiltõl, hogy "megmentette" Lamiát attól, hogy Kenanék elvegyék a gyereket, ez rendes volt tõle!
De arról sokan megfeledkeznek, hogy Kenan volt az, aki a kórházban virrasztott, körberohanta a szigetet Lamia után, vígasztalta, amikor Kemal úr meghalt.
Az meg, hogy nem jöttek össze hamarabb az legalább annyira Lamia hibája, mint Kenané.
Én lemaradtam annó a sorozat elejérõl, most pótolom a lemaradást. Nekem úgy tûnik Cemilt addig nem érdekelte Lamia, amíg rá nem jött, hogy:
-Kenannak mennyire fontos
- babát vár Kenantól
- meg nem látta kiöltözve, kisminkelve
- megtudta, hogy Lamia hozzámegy Kemal úrhoz.
Elõtte miért nem érdekelte? Addig csak arra volt jó, hogy Kenant cukkolja!
Egyenlõre ez a véleményem a "nagy" Cemil féle szerelemrõl. Aztán ki tudja, mit hoznak a következõ részek!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 jan. 30. - 09:00:39 10/10 Előzmény Istanbul
(664/2362)
Szerintem meg nem õszintén szereti, hanem fél attól, hogy örökre elveszti! Csak azt tudom megint mondani, hogy a Lepkegyûjtõben is "õszintén" szerette a férfi a lányt- akit bezárt, csak hogy állandóan vele legyen - , és szegény lány bele is halt ebbe a nagy-nagy szeretetbe!Persze tudom, hogy itt nem ez történik majd , de azért Cemilnek sokkal több a rossz tulajdonsága, mint a jó, ami talán nincs is!!! Szerintem ne a színészt értékeljétek, hanem a szerepet, márpedig Cemil egy negatív figura, egy önzõ, apuci kisfia! És továbbra is azt mondom, a gyilkos az gyilkos, akárhány embert is ölt meg közvetve vagy közvetlenül!!!
10/10
Ritucyca 2012 jan. 29. - 19:07:10 10/10
(663/2362)
Sziasztok

Azt én sem értem Kenannak minek kellett egybõl Cavidanhoz szaladni...ha annyira megakarta köszönni a gyors válást egy telefon és kész.Lamia csalódott amiért Kenan sokáig dolgozott... ez érthetõ is egy picit hisz éppen az elõzõ nap vesézték ki, hogy mennyi idõt elvesztegettek.Éppen ezért belefért volna ha 2-3 napot hármasban töltenek és megpróbálják behozni az elvesztegett napokat...