offtopic
ildimix 2012 jan. 27. - 11:18:45
(622/2362)
Sziasztok!

Most mirõl beszélsz? Mindenki csak a véleményét írta le és senki nem minõsített név szerint senkit azért, mert más a véleménye.

Elmondom nektek, hogy március 8-án lesz az utolsó rész ha az rtl nem kavar be, kíváncsi leszek péntektõl adnak e valamit. Mindenkinek kellemes napot!

Üdv: Ildimix
10/10
antsa10 2012 jan. 27. - 11:12:01 10/10
(621/2362)
Köszi a linket! Az egész album megvan. Csak meg akartam újra hallgatni a dalt, hogy hang alapján be tudom e azonosítani.
Mert pl a filmben Aranymazsola néven fut a dal, de az albumon Çog geç a címe, ami túl sokat jelent.
kiskukac63 2012 jan. 27. - 11:11:23
(620/2362)
Egy alkotás -akár festmény, szobor, regény, film stb. - befogadása (azaz "mûélvezet") mindenkinek a sajátja, elég szubjektív kategória. Hagyjuk meg egymásnak - LEHETÕLEG INDULATOK ÉS MINÕSÍTÉSEK NÉLKÜL - azt a lehetõséget, hogy ezt a szappanoperát is a szereplõivel és eseményeivel együtt mindenki szabadon úgy értékelje és fogadja be, ahogy saját ízlése, érzelmei, személyisége, értékrendje, világképe engedi!
9/10
lucababa2 2012 jan. 27. - 10:58:19 9/10
(619/2362)
Kedves Rajongók! Ne feledjétek hogy ez csak egy film, úgy látom török honfitársaink nagyon hasonló temperamentummal megáldottak mint mi magyarok. Gondolom ezért is nézik ennyien ezt a filmet.
Kívánom mindnekinek élje át a filmet a szereplõkkel együtt...
Spoiler és akkor a film vége is elfogadható lesz mindnyájatoknak... spoiler vége.

Aki abbahagyja most a sorozatot szíve joga, de sztem nagy hibát követ el!
offtopic
ildimix 2012 jan. 27. - 10:54:34
(618/2362)
Sziasztok!

Ha Cemil nem vette volna el lamiát, akkor biztos vagyok benne, hogy a gyerekét elvették volna. Most ezért nagyon szidni fogtok, de lamia hálás lehet cemilnek ezért. A börtönbõl kiszabadulva az utcán lakott volna a híd alatt, ha valakinek nincs lakása akkkor a gyerekét sem nevelheti, mert nem tudja megadni neki a biztonságos légkõrt. Nekem ez a vémeményem, úgy látom Istambullal ebben nagyon egyetértünk! Úgy veszem észre mindketten a földön járunk és reálisan gondolkodunk a sorozatról.

Üdv: Ildimix
kiskukac63 2012 jan. 27. - 10:52:10
(617/2362)
A számot nem tudom, de innen le lehet tölteni szinte az összes zenét:
http://www.11.zippyshare.com/v/73862533/file.html
offtopic
ildimix 2012 jan. 27. - 10:50:08
(616/2362)
Sziasztok!

Istambul hozzászólásával teljesen egyet értek! Én Cemilt nem is nevezném gyilkosnak, mert akik önvédelembõl õlnek azokat általában felszokták menteni. Nem értem egyesek ezt miért nem értik meg, ennyire nem lehet felszinesen nézni a filmet. Attól még, hogy cemilt nem kedvelik reálisan kellene gondolkozni.

Üdv: Ildimix
offtopic
ildimix 2012 jan. 27. - 10:44:53 Előzmény Timike1980
(615/2362)
Sziasztok!

Timi nekem itt a fórumon hiányoznál, ha abbahagynád a sorozat nézését itt. Jók a hozzászólásaid! Igazad van aludj rá egyet! Üdv: Ildimix
offtopic
ildimix 2012 jan. 27. - 10:39:49 Előzmény aluar
(614/2362)
Sziasztok!

Aluar, ha én lennék ennek a fórumnak a szerkeztõje kizárnálak, az biztos. Megmondták, hogy nem akarják tudni a végkifejletet, erre te mit csinálsz? Spoiler nélkül írogatsz. Nem olvastad a szabályzatot? Az ilyet csak kizárni lehet! Üdv: Ildimix
10/10
antsa10 2012 jan. 27. - 10:11:54 10/10
(613/2362)
Nem emlékszik véletlenül vki arra, hogy melyik részben volt hallható Kenan új szerzeménye, a Büszkeség?
10/10
maszliga 2012 jan. 27. - 10:00:50 10/10
(612/2362)
Cemil miért lenne gyilkos?Nem értem....õ mindig csak egy áldozat volt aki látta az elejétõl tudja h.mindegyik nõ csak azért ment hozzá h.meneküljön és mind Kenánt szerette õ pedig egy igaz szerelmes aki igy vagy úgy küzd a boldogságáért...Kiváncsi vagyok hogyan szereti meg Lamia de mint mindig valószinû ezt is Kenán hülyesége Afife kavarása teszi lehetõvé...
kiskukac63 2012 jan. 27. - 07:28:15
(611/2362)
Idilli volt a tegnapi rész sok jelenete. Engem csak az zavar, hogy Lamia hiába írta a naplójába, hogy minden rendben van, nincs többé titkuk egymás elõtt, stb.az idõzített bomba ott ketyeg. Miért nem mondja el Kenannak, hogy tud Cemil ármánykodásairól? Ezt is, mint mindent, le kellene ülni, megbeszélni, KÖZÖSEN kidolgozni a jövõt. A problémamegoldás nem megy egyedül és fõleg, ha nem nézünk szembe vele, csak újabb ütközési pontokat jelent. Azt észrevettétek, hogy ugyanaz a szégyenlõs, kislányos mosoly ült az arcára, amikor megpuszilta az arcát Kenan, mint amikor elõször találkoztak és leesett a biciklirõl? Aranyos volt...
10/10
ciliegia 2012 jan. 27. - 00:13:36 10/10 Előzmény Timike1980
(610/2362)
Én is gondolkozom rajta, hogy itt abbahagyom, nem nézem tovább. Végül is a happy endért nézi az ember a szappanoperákat...

de nem hiszem, hogy meg tudnám állni, hogy ne lássam a végét.:-)
aluar 2012 jan. 26. - 21:41:58 Előzmény malczikaantaika@gmail.com
(609/2362)
Az elõzõ hozzászólásomban kifejtettem a véleményemet Cemillel kapcsolatban.
Kicsit próbálj nyitottaban állni a szereplõkhoz,mert úgy sokkal élvezetesebb a film,hogyha hagyod,hogy a maga valóságukban hassanak rád.Amit elkönyveltél,hogy õk ilyenek vagy olyanok,azt a forgatókönyv írói úgyis hamarosan
meg fogják dönteni,hiszen Lamia Cemilt fogja választani...
aluar 2012 jan. 26. - 21:32:24 Előzmény Istanbul
(608/2362)
Szerintem egy filmben-akárcsak az életben-nem egyértelmûen csak fehérek vagy feketék a dolgok,emberek,helyzetek.
Mindig mindennek meg kell nézni a másik oldalát is,ami,sokszor,magától nem látszik.
Jó dolog,hogy Te,azt,hogy rajongsz valakiért,képes vagy a maga realitásában látni,és nem akarsz ezzel szemben feltétlenül gyûlölni másvalakit.
Ez a film sokrétû,rettentõ erõs az érzelmi atmoszférája,és nehéz ettõl elvonatkoztatni.
Dehát aki mindazt nem veszi észre,ami ott van Kenanban,Cemilben,a felszín alatt,az majd kapcsol akkor,amikor a történetben az események irányt váltanak.
Én lebilincselõnek tartom ezt a filmsorozatot,és sokakkal együtt,én is nagyon sokáig drukkoltam Kenannak.
Nekem õ egyáltalán nem az esetem/bár tényleg nagyon jóképû/inkább a film kezdeti hangulata tett rám is mély benyomást és nagyon vártam,hogy egymásra találjanak.
Egy ponton ez megváltozott:észrevettem,nagyon fokozatosan,hogy Cemil õszintén és megfellebbezhetetlenül szereti Lamiát,és bármire képes érte.Ott ébredtem erre rá,amikor Lamia elment és azután Cemil remeteként,reménytelenül tengette a napjait,mert nem tudott Lamiáról.Attól kelt életre,hogy hírt kapott róla,és onnantól kezdve minden gondolatát csak az köti le,hogy Lamia közelében lehessen.
Feleségül sem hátsó szándékból veszi,hanem hogy mellette lehessen,egyébként pedig ne feledkezzünk meg arról,hogy ez a házasság egyáltalán miért kerülhet szóba.Merthogy Kenan,el akarja venni Lamiától,a szerelmétõl!a gyerekét....
Ha valaki belekényszerítette Lamiát ebbe a házasságba,hát akkor az nem Cemil volt,hanem Kenan!
Azután pedig-nagy nehezen elengedte Lamiát-bármennyire is nem akarta.
Szóval nem olyan rossz ember õ,mint amilyennek elsõre látszik,dehát aki úgy áll hozzá,hogy utálja,az sosem fogja ezt se észrevenni,sem pedig elismerni.
Majd Lamia lesz az,aki Cemilt a megfelelõ megvilágításba helyezi...
Alexa20101 2012 jan. 26. - 21:29:41 Előzmény Timike1980
(607/2362)
Én ugyan ezen gondolkoztam annó,hogy most kéne abbahagyni,már bánom ,hogy nem ezt tettem!(Már sok olyan rész nem lesz amiben együtt boldogok!Annyira sajnálom,hogy a végén nem Cemil lövi magát fejbe!
kiskukac63 2012 jan. 26. - 21:26:30
(606/2362)
http://forum.rtlbulvar.hu/?a=posts&id=20642&page=1
Ezt láttátok már? (67. kép) = A PASI
10/10
antsa10 2012 jan. 26. - 20:45:37 10/10 Előzmény Timike1980
(605/2362)
Szia Timike!

Le a kalappal elõtted, ha most abbahagyod a sorozatot! :-))))
Én nem lennék ennyire erõs!
Az lenne a jó, ha most lenne vége és a szép emlékek maradnának meg. De nem bírnám ki, hogy ne tudjam meg miért alakul úgy a vége ahogy! De lehet csak én vagyok már ennyire fanatikus!
Istanbul 2012 jan. 26. - 20:45:00 Előzmény malczikaantaika@gmail.com
(604/2362)
Lehet, hogy te egy másik sorozatot nézel. Cemil nem kényszerítette Lamaiát erre a házasságra.
Csupán felajánlotta neki, hogy elveszi és ezzel megvédi Lamiát attól, hogy Kenan és Cavidan elvegyék tõle a gyermekét. Lamia kérésére Cemil abba is belement, hogy nem ér hozzá. Abban reménykedett, hogy bebizonyíthatja Lamiának, hogy õszintén szereti és ezért az majd megszereti õt.
Istanbul 2012 jan. 26. - 20:40:14 Előzmény malczikaantaika@gmail.com
(603/2362)
Kedves malczikaantaika, Cemil nem háromszoros gyilkos, ezt már itt jópáran kifejtették, olvasd el a hozzászólásokat ebben a témában pl. 626, 589. Cemil nem ölte meg Leilát, nem lökte meg, véletlen baleset volt. Cemil nem tehetett róla, hogy Makhbule apja véletlenül meghalotta a beszélgetését Lamiával. Azt, hogy Cemil nem szereti Makhbulét hanem Lamiát szereti, Lamia is tudta, nemcsak Cemil. Mindketten tudták, hogy miért van Cemil Makhbuléval, egyikõjük sem mondta el Makhbule apjának korábban az igazat. Cemil egyetlen embert ölt meg, Gülaj férjét, azt is önvédelembõl, amikor Cemil Lamiát védte meg. Ez a "gyilkosság" önvédelem volt, ezért az, hogy rosszándékú gyilkosságnak akarod feltüntetni az ... nem a tények figyelembevételére utal.