10/10
CUMBIKA 2011 szept. 20. - 12:48:03 10/10
(42/2362)
Sziasztok!
Nekem is vegyesek az érzéseim. Én azt nem értem a forgatókönyvírók miért csinálnak ennyi bamba karaktert (értem én ebbõl van a feszültség).Ugyanis szeretik egymást és mégsem teljesedhet be a szerelmük(láttam a végét) és ettõl olyan fájdalmas az egész , hogy teljesen felkavart.
De azért nézem ,mert nagyon érdekelnek az események , meg a szereplõk tettei,érzelmei.
istenno32 2011 szept. 19. - 14:24:04
(41/2362)
Sziasztok!Hát én elolvastam miket írtatok a filmrõl, elégé vegyes érzelmek kavarognak itt.
Én is belenéztem a ½szív útjai" filmbe és azon kaptam magam, hogy végig néztem egy részt.
Pedig én nem vagyok sorozat "függõ½, úgy döntöttem, hogy utána nézek a neten, hogy mi is ez.
Mivel még Török filmet nem igazán láttam gondoltam megnézem, elolvastam a tartalmat amit a csatorna
leírt róla. Aztán jött a másik nap és megnéztem a következõ részt is, de mivel én egy türelmetlen ember vagyok
utána kerestem a neten és találtam egy oldalt ahol megnézhettem az egész filmet.
Mit mondjak, a magyar "45 perc" amit ad belõle tele reklámmal meg sem közelíti a törököt.
Itt 90 percben ad le egy részt, és csak 75 részes, akkor itthon nyilván a duplája lessz!
Aki nézi a filmet, és még nem nézete meg a végét, annak csak annyit üzenek, hogy kitartás, mert ugyan az eleje
elégé vontatottan halad, de megéri várni.
Aki meg belenézett már, és tudja, hogy mik fognak benne történni azok biztassák a többieket, hogy nézzék, mert
érdemes megnézni!!!!!!!!!
A magyar csatornákról meg csak annyit, hogy szart sem ér az egész!!!!!!!!
Õket csak a nézetség érdekli, csak a pénz, nem számit, hogy az embereket mi érdekli.
Mert mondjuk engem nem az érdekelne az esti fõmûsor idõbe, hogy a valóvilágban mi fog történni vagy más ehez
hasonló dolog, mert ugye újra fogják inditni!!!!!!!!!!!! Vagy ha éppen olyan filmet adnak ami érdekelne telenyomják reklámokkal de az meg olyan hosszú, hogy még azt is elfelejtem, hogy mit néztem!!!!!!!
Hát ennyit a mi csatornáinkról. Na jól felhúztam magam, mindegy nézzétek a filmet jó lessz!!!!!!!
10/10
Alibaba24 2011 szept. 17. - 06:29:06 10/10
(40/2362)
Jó Reggelt Mindenkinek!
Ez a film alakul már,hogy érdemes lesz (talán) nézni,az elõnye ennek a sorinak,hogy nincs fegyver mint az Ezelben amit utálok abban a filmben,de ebben az az utálat hogy a gonoszkodások ahogy mennek,hát ettõl pipa vagyok,de azért jó.
Szegény Lamiát sajnálom,Nimettet úúútálommm,Kenan lehetne pasisabb is nem pedig elmélázik magában....
Ja szerintem 1-2 színésznek semmi keresni valója nem lenne,mert tök felesleges hogy szerepelnek a semmiért.
2/10
csikosi 2011 szept. 07. - 15:41:58 2/10
(39/2362)
szia!
Nem veaztettél sokat, talán majd beindulnak az események!
2/10
csikosi 2011 szept. 06. - 11:30:06 2/10 Előzmény Ilci
(38/2362)
képzeld el azért irogatunk ide, hogy hátha jobb lesz és valaki azt írja (érdemes nézni, mivel majd jobb is lesz).
képzeld azért nézzük ezt a filmet, hogy reménykedünk abban végre történik valami érdekesség is benne.
motiválhatnak még az itt jelenlévõ társak is.
ugy-hogy ne aggódjál! lesz még ilyen hozzászólás, nyugodjál bele.
Üdv:
slywer 2011 szept. 06. - 00:23:36
(37/2362)
Ma a 'net-en megnéztem az elsõ 2 részt....most---így utólag---pedig a filmsorozat rövid leírását---->tulképp. az egész sorozat röviden,tömören le van írva:
gazdag fiú-szegény lány,akit nem vehet el a híres Kenan,ezért inkább egy gazdag "bigét" vesz feleségül,nehogy a jó híre sérüljön.A régi szerelem viszont nem múlik el.
10/10
Ilci 2011 szept. 05. - 10:21:39 10/10
(36/2362)
Azt nem értem, hogy aki nem szereti a filmet, mert "vontatott és borzalom", akkor miért veszi a fáradságot és irogat ide? Nekem mérföldekkel jobban tetszik, mint Ezel! Ezel-t utálom és ezért nem is irogatok az Ezel fórumra, hogy fuj de rossz, meg borzalom! Nem értem!
offtopic
ildimix 2011 szept. 05. - 07:24:52 Előzmény csikosi
(35/2362)
Sziasztok!

Ez a film egyáltalán nem pörög! Ha így folytatódik nemsokáig fogom nézni. Adhattak volna 1 izgalmasabb sorozatot. Én azokat a filmeket szeretem, ahol éveket ugranak, de ebbe szerintem nem fognak semmit végig ebben az évben fog játszani.

Üdv: Ildimix
Ezel10 2011 szept. 02. - 18:06:13
(34/2362)
!!!!!!!!!!!!!!!!! Spoiler !!!!!!!!!!!!!!!!!

Aki látta a sorozatot,azt kérem írja le Cemil és Lamia hogyan jönnek össze.?
Sajnos nem biztos,hogy sokáig tudom nézni a sorozatot,ezért kérem valaki írja le.
2/10
offtopic
csikosi 2011 aug. 31. - 10:38:01 2/10
(33/2362)
Szia!
Nem értem, hogy EZZEL az EZELLEL neked mi volt a jó?
Vontatott film még majd száz évig adják, persze tele reklámmal.
Reméltem már egyszer vége lesz, de látom, hogy húzzák a sorozatot.
egy-egy alkalom alatt szinte semmi sem történik!
Ebbõl élnek, hogy nézzük, a mi pénztárcánkból.
eszterke1987 2011 aug. 31. - 09:46:58
(32/2362)
Az Ezel nagy sikere után hatalmas lelkesedéssel ültem le a tv elé. Hát jelentem ez egy borzalom. Csakis a zenéje miatt nézem.
2/10
csikosi 2011 aug. 30. - 11:54:17 2/10 Előzmény ildimix
(31/2362)
Szia ildimix!
kérdezted a véleményemet!
Gondolom a 80-ik résznél már izgalmasabb lesz, ezért nem adok rá sokat.
Kösz a kérdésedet!
Halihó
bodababa 2011 aug. 29. - 18:29:43
(30/2362)
Kedves "törölt hozzászóló"!Köszi....csak ennyit tudok mondani.Azért olvastam el a hozzászólásokat, mert kíváncsi voltam, kinek mi a véleménye errõl (a számomra új) sorozatról (A SZÍV ÚTJAI). Nem kellett volna "megörvendeztetni" azzal, hogy ennek is és az Ezelnek is leírod a végét.Nem vagyok egy nagy sorozatnézõ, de azt pont nézem. Hát nem esett jól elolvasni a hsz-odat. Tiszteletben tarthatnád azokat, akik nem látták még a sorozatokat máshol, más nyelven, csak itthon, magyarul.Mégegyszer köszi.
offtopic
ildimix 2011 aug. 27. - 19:04:05
(29/2362)
Szia Renata!

Erre a kérdésre nem tudom a választ írj a fórum moderátorának 1 e-mailt hátha utólag odateszi a jelzést a leveled elé. Nem válaszoltál a kérdéseimre ha lesz idõd kérlek írj, én azt sem bánom ha a következõ e-mailcímre írod a választ:
ildiko.varga@t-online.hu

Ha írsz a levél tárgya legyen a szív útjai, köszi!

Akkor várom a magánleveled!

Üdv: Ildimix
offtopic
ildimix 2011 aug. 27. - 05:52:38
(28/2362)
Sziasztok!

Az is érdekelne, hogy az egész sorozat nyáron fog játszani a birtokon vagy ugorni fognak a filmben?

Üdv: Ildimix
offtopic
ildimix 2011 aug. 27. - 05:50:07
(27/2362)
Sziasztok!

Renata te nem ismered a spoiler szót? Engem nem zavar, hogy leírtad a film végét, de lehet balakit baromira zavar az, hogy nem tetted ki a jelzést. Ha megnézted az összes részt akkor megtudod nekünk írni, hogy ezt a filmet is szétdarabolja az rtl, és akkor kb 140 magyar részbõl áll a sorozat? Válaszodat köszi!

Üdv: Ildimix
1/10
Deszpina 2011 aug. 26. - 12:59:11 1/10
(26/2362)
Tegnap belekukkantottam ebbe a sorozatba. Még bárgyúbb, mint az Ezel, pedig az sem piskóta.
Hajcika 2011 aug. 25. - 13:13:16 Előzmény ildimix
(25/2362)
Köszönöm.
2/10
csikosi 2011 aug. 25. - 11:02:07 2/10 Előzmény ildimix
(24/2362)
Szia!
Még nem értékeltem, de hát?!
Azért nézem egyenlõre.
offtopic
ildimix 2011 aug. 25. - 09:47:15
(23/2362)
Sziasztok! Hajcika a filmet visszatudod nézni a
www.rtlmost.hu
oldalon még aznap felteszik a napi részt. Engem az is zavar nagyon, hogy rengeteg a visszaidézés a film elején minek kell percekig mutogatni mi volt az elõzõ részben? Ha 1 héten egyszer menne a sorozat akkor megérteném, de így nagyon zavaró. A filmben a zene viszont nagyon szép! Valaki eltudja küldeni magánban a linket honnan lehet a zenét letölteni? A címem: ildiko.varga@t-online.hu

Ha ez kb 75 részes ahogy ezt valaki írta, akkor nálunk biztos a duplája lesz. Valaki tudja, hogy a film végig a birtokon fog játszódni? Nem fognak ugrani a sorozatban? Csikosi neked mi a véleményed a sorozatról? Szerinted ki fog bontakozni pörgõsebb lesz majd? Mindenkinek kellemes napot! Üdv: Ildimix