8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 20. - 08:32:10 8/10
(230405/239045)
Golden Cross - szexuális szolgáltatás fejeseknek


KÉP: - felirat - úgy tûnik, megadják a módját... Firth Class, alább semmiképp... luxus álomkivitelben..... indulhat a hétvégi kiruccanás!:(
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 20. - 08:28:45 8/10
(230404/239045)
Golden Cross - szexuális szolgáltatás fejeseknek


És akkor lássuk, hogyan is mûködik a dolog 2014-ben! Ja, kérem, haladni kell a korral, a fejlõdésnek töretlennek kell lennie!:(

KÉP: - felirat - Tehát ez lenne a "csobbanás" 5 évvel késõbb.... Bár láthattuk a szegény naiv kislány esetét, de azért érdemes Michael kimerítõ tájékoztatóját tovább hallgatnunk...
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 20. - 08:24:03 8/10
(230403/239045)
Golden Cross - szexuális szolgáltatás fejeseknek


KÉP: - felirat - szerintem nyugodtan behelyettesíthetõek ebbe a megvesztegetési módba más szektorok Mr. Nagykutyái is....
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 20. - 08:20:29 8/10
(230402/239045)
Golden Cross - szexuális szolgáltatás fejeseknek


KÉP: - felirat - Nos, "csobbanás" bizony már jóval több, itt nem elég jópofizni, itt bizony el is kell merülni az "élvezetben", azaz Mr. Nagykutya megkapja a hölgyet estére desszertnek.

Hmmm, ez lehetett a régi verzió, mondjuk az, amit a tragikus sorsú színésznõtõl is elvártak esetleg 2009-ben......
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 20. - 08:15:16 8/10
(230401/239045)
Golden Cross - szexuális szolgáltatás fejeseknek


KÉP: - felirat - Tehát jön a magyarázat... egy kis "fröcskölés"-be ugyebár nem kell belehalni... egy kis kényszeredett mosoly, mímelni, hogy el vagyunk ájulva Mr. Nagykutyától, netán töltögetni a poharába.... és a falat mellett némi tapogatást is lenyelni.... aztán a hányingert kéretik visszatartani, amíg Mr. Nagykutya kegyeskedik távozni....
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 20. - 08:11:08 8/10
(230400/239045)
Golden Cross - szexuális szolgáltatás fejeseknek

Nem megy ki a fejembõl Ocu írása a tragikus sorsú színésznõrõl. Már írtam róla, hogy nem igazán bízom a tisztulási folyamatban e téren. Nos, tegnap olyan részhez (6.) értem a Golden Crossban, ami e szkeptikusságom támasztja alá. Szándékosan kikockáztam a párbeszéd ide vonatkozó részét. Képzeljük el hozzá Michael cinikus mosolyát, ahogy ismerteti naiv kis ügyésznõnkkel, hogyan is játszadoznak a nagyok.

Ugyebár a színésznõ halála 2009-ben volt, a Golden Cross pedig 2014-es... tehát akkor lássuk, mi változott 5 év alatt!

KÉP: - felirat - Egy kérdés Michaeltõl... hmm, hát nem vmi medencés bulira, netán a Balatonra kérdez rá.....
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 20. - 04:07:48 8/10
(230399/239045)
Szép hajnal/éjt neked is!:))))))))))) Hmm, a még le nem fekvõk is kortyolhatnak belõle?:))))))))))))))))))))))))))))) Bár én teás vagyok.....
10/10
offtopic
kimbin01 2017 júl. 20. - 03:16:39 10/10
(230398/239045)
Szép hajnalt éjt mindenkinek, remélem még alszotok!?
Engem kivetett az ágy, mert a tegnapi nap után csak beájultam az ágyba koraeste, és most meg már kivetett az ágy.
Majd egy kis csöndes foglalkozást végzek, hímzek egy kicsit.
A korán kelõknek meghoztam az elsõ kávét.
10/10
offtopic
kimbin01 2017 júl. 20. - 03:03:14 10/10
(230397/239045)
Láttuk már néhány filmben, és az egyikben tényleg undorítóan, szinte gyomorforgatóan aljas volt.
A The King Dae Joyoungban volt asszem, de Kingdom of the windsben sem volt semmi!
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 19. - 21:37:32 8/10
(230396/239045)
Szép estét!:))))))))))) Gyönyörûséges a csokor, ennél már csak a beszélgetésünknek örültem jobban!:))))))))))))) Köszönöm!:))))))))))
10/10
Cilia 2017 júl. 19. - 21:11:42 10/10
(230395/239045)
Sziasztok, szép estét mindenkinek!

Drága edimir, kívánok neked itt is sok boldogságot, Isten éltessen!
Szeretettel küldöm a mellékelt lila csokrot! :-)
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 19. - 20:38:11 8/10
(230394/239045)
Golden Cross

Azt hiszem ez a természetes folyamodványa a dolgoknak, a Fiú nem maradhat ilyen naiv, ha ki akarja deríteni az igazságot....

Azért egy apró megjegyzés... A riporter sem áll a helyzet magaslatán... Délután fél négykor bejelentik a lány megölését a TV-ben... õ pedig este a lánytól kapott SMS alapján megy, hogy találkozzon vele... Nem néz híreket, nem informálódik, nem követi a történéseket nyomon egy riporter???????

KÉP: - felirat - ... az a bizonyos SMS
Illiona 2017 júl. 19. - 20:32:47
(230393/239045)
oké, akkor ez a végszó mára, holnap ujabb részek következnek!!!

Kép: kimbin szerint õ az "undormány".
Ez igy itt igaz is, de majd ha a Jing Bi Rok-ban meglátjátok!!!
Az lesz igazán undoritó!!!
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 19. - 20:25:49 8/10
(230392/239045)
Golden Cross

SPOILER

Gazdagék. Majomszeretet? A mi szemünkben talán az. Azt hiszem az Apa "az én édes kicsi lányom" szerepet tudja csak a lánya számára elképzelni, mintha nem venné észre, hogy felnõtt nõ, aki ráadásul egy olyan pályát választott, ami lelkileg nem könnyû. Mert azért valljuk meg hosszú távon emberek bûncselekményeibe elmerülni, az emberi mocskosságot tanulmányozni... hát... persze tetszeleghet az igazságfeltáró, igazságosztó szerepben a lány, de azért mi azt tudjuk, hogy ez hatalmas felelõsség, neki talán ez még csak egyfajta nemes küldetés. Apuci pedig lehet, hogy úgy gondolja, hogy kis hercegnõje most épp ezt a játékot választotta, õ majd ott áll mögötte midig, hogy megóvja a csalódástól.....

Szegényék. Az Anyának biztos, hogy nehéz sors jutott ilyen becsületes férfi mellett. De tudta, amikor õt választotta, hogy milyen. Azt hiszem, a lánya halála kellett ahhoz, hogy felismerje, hogy igenis a családja tagjai a legfontosabbak a számára, fontosabbak a család anyagi biztonságánál, a pénznél. Sírás-rívás.... Az sok mindennek szól, a lánya elvesztésének, a férje bebörtönzésének, a hirtelen rászakadt bajoknak.... A férje beismerõ vallomása ellenére is hisz a férje ártatlanságában! Õ élt vele, ismeri, épp ezért nem hiszi el a bûnösségét. Lehet, hogy egész életében zsémbelt vele, lehet, hogy õ is lúzernek tartja, de azért nem gondolnám, hogy meg akarna tõle szabadulni, hiszen akkor nem feküdne a rabszállító elé.

Az Apa link testvére. Ha jól emlékszem, akkor 14 éves korától õk nevelik, azaz testvér helyett inkább a gyerekükként gondoskodnak róla. Aztán a link testvér "hálából" anyagilag tönkreteszi õket. Mondhatod az apára, hogy lúzer.... de vszínûleg ez az Apa/Testvér együttes szerepkör tette elnézõbbé a link testvérrel szemben. Talán lehet még egy kis bûntudata is, hogy nem nevelte megfelelõen a testvérét, hogy hátha vmi módon neki is köze van ahhoz, hogy rossz útra tért....

KÉP: - felirat - miközben látjuk, hogy mi módon veszik rá az apát a beismerõ vallomásra... ott gúnyolódik szinte az egészen a zsaroló táblagépének hátulján szereplõ felirat....

Hmmm, úgy tûnik, hogy esély sincs rá, túl hatalmasok az ellenfelek, de mi mégis reméljük, hogy a sorozat végén így lesz... elvégre ez egy sorozat... és nem a valóság!
Illiona 2017 júl. 19. - 20:11:24
(230391/239045)
Golden Cross

azért ezek még csak a felvezetõ részek, ezután fog bedurvulni.
Az ügyészként sem lesz majd ügyészke, hanem egy megvadult farkas!!!
Szóval csak nézd tovább.
Késõbb olyan játszma lesz itt, hogy azt is elfeledjük, milyen kis naivak voltak.

Na, a gazdagék lánykája az is megváltozik, de...
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 19. - 19:54:02 8/10
(230390/239045)
Golden Cross- 2-3. rész

...és igen, ott a zsarolás.... Ki tudja, hogy az öngyilkos színésznõ esetében ez hogyan is történt.... Ezt a sorozatban remekül megoldják...vidd külföldre, így a családtól elszigetelten, számára idegen környezetben könnyebb megtörni... mint ahogy a szegény lány meg is törik... aztán amikor menekülni próbál, akkor jöhet a családtaggal való érzelmi zsarolás... és már ott is van egy olyan helyzetben, amibõl nehéz kitörni egy tapasztalatlan naiv lánynak.....

... de azért az ügyésznek tanuló bátyuska se kevésbé naiv. Hmmm, ja kérem, van olyan lift, amibe akárki nem léphet... ez bizony már egy olyan szint, ami számára se adott, hiába tanult 10 évet.... ez a hatalom szintje....

Hmm, a gondoskodó, a húgáért aggódó bátyuskának az internet korában a biztonsági õröknek kell a neten megmutatniuk, hogy az épület, amelynek 12. emeletére fel akar jutni minden áron, az bizony nem az az ügynökség, amely a húgát színésznõi szerzõdéssel kecsegtette!!!!! Hát hogy is nézett utána a cégnek ez a gondoskodó bátyuska, ha még ezt se tudta?

KÉP: - felirat - a biztonsági õrök többet tudnak, mint a bátyuska, akinek illene tájékozottabbnak lennie!!!!!!!
Illiona 2017 júl. 19. - 19:44:49
(230389/239045)
Golden Cross

Igazából az anya egy mellékszereplõ csupán, oda sem engedik, de nem is akar, ahol a nagy dolgok készülõdnek.
Ez csak olyan töltelék lesz.
Illiona 2017 júl. 19. - 19:43:09
(230388/239045)
Golden Cross

Gazdagék:
Azért én ezt a szeretetet apa és lánya közt inkább nevezném egyszerûen majomszeretetnek.
Mert olyan, ami semmit nem ad a gyermeknek, nem lesz tõle erõsebb, talpraesettebb, jobb.
Szegényék:
Az apára is inkább illik a lúzer jelzõ.
Mert igaz hogy az igazságért harcol, de a testvére is fontosabb volt a saját feleségénél, és lányánál.
Ha nem kerülnek ebbe a pénzügyi egérfogóba, akkor könnyebben tudott volna becsületes maradni. (lehet, de ez ott akkor nem biztos).
Egyébként nem hiszem, hogy a valóságban egy bank mutatóját ilyen kisemberre biznák, én biztosan egyetlen wont sem biznék erre az emberre, meg a bankra sem, ahol ilyenek dolgoznak vezetõ beosztásban.
Vagyis a tökéletes alany egy óriási bûncselekményre.
De épp ez az alapok nélküli igazságérzet az, ami miatt muszáj is eltünnie, hiszen megbizhatatlanná is válik.

A feleség meg örülhet, hogy egy ekkora tehertõl megszabaditják, persze a sirás- rivás ugymond kötelezõ kellék.
Kép: az apa
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 19. - 19:28:30 8/10
(230387/239045)
Golden Cross 2-3. rész

SPOILER
Talán az apa-lánya kapcsolat egyfajta véd és dac szövetség is, ami az évek során kialakul. Hiszen mindkét családban a lány pártolja ki az apát igazán, az anya nem igazán törõdik a lányával. Szegényéknél vszínûleg az ügyésznek tanuló fiú az anya szemefénye, szereti ugyan a lányát, de van egy olyan érzésem, hogy a fia az, aki igazán számít neki. Õ a Fiú, rá vár fényesebb karrier.

Gazdagék. Nekem úgy tûnik, hogy anno az Apa pénzügyi szakemberként házassággal akarta a karrierjét tovább építeni. Benõsült pénzügyi potentát lányát elvéve, de az após, bár segíti a felemelkedésben, azért alapvetõen a mihaszna lánya pártján áll, aki sportot ûz a férj megalázásából.... így aztán a Férj számára az elismerés és vigasz csak a gyerekétõl érkezik a családban kizárólag... Nem véletlen, hogy közös játékuk, hogy "feltöltik" egymást, amikor a másiknak vmi nehéz, fáradt, vagy rosszkedvû.

Az Anya. Miután otthagyta a galéria vezetését (szerintem ott se csinálhatott semmit se ténylegesen) már csak azzal múlatja az idejét, hogy leissza magát, fiatal szeretõt tart... és igyekszik minél botrányosabban élni, hogy felbosszantsa a férjét, akirõl tudja, hogy csak érdekbõl vette el. Talán így akarja magára irányítani a figyelmét, vagy így akar bosszút állni elhanyagoltságáért. Biztosan szálka a szemében Apa-Lánya nagy egyetértése. Egy frusztrált gazdag nõ, aki egyre jobban vágja maga alatt a fát....

KÉP: Golden Cross 3. rész - egy beszédes kép gazdagék hálószobájában. Két külön ágy! Vszínûleg a kislány fogantatása óta nem osztják meg a hitvesi ágyat....
A feleség részegen és felcicomázva fekszik az ágyon... a férj fortyogó undorral nézi....
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 19. - 19:08:40 8/10
(230386/239045)
Golden Cross - 2-3. rész

Tudom, hogy már hónapokkal ezelõtt felvetetted a sorozat megnézését. De most nem volt igazán ilyen nyomasztó sorozatba belevágni. Elhiszem, hogy nagyon jó, csak én most túl feldobott vagyok hozzá, hogy önként ilyet nézzek. Persze majd biztosan eljutok ahhoz a részhez, jelenethez, amikortól érzem a "szívó" hatást, amikortól már képtelen leszek abbahagyni, mert annyira beszippant, de most még a Tour áll az elsõ helyen, így még kicsit képes vagyok ellenállni!:))))))))))))))))


SPOILER
Lassan kezd felvázolódni az alaphelyzet. Adva van egy nemzetközi pénzügyi biznisz, ami egy koreai bank megszerzésére irányulva a koreai pénzvilágra akar hatással lenni.
Ahhoz, hogy a bank eladásra kerülhessen, ahhoz bizonyítottan instabillá kell válnia. De mit tesz a sors, a bank mutatói nem ebbe az irányba változnak. A mutatókat meg kellene hamisítani, ebben kellene a szegény családból az Apának egy kis adathamisítással besegítenie. De mint láttuk, az Apa végtelenül becsületes, nem akarja ezt megtenni. Ezért aztán jönne egy kis pénzügyi megvesztegetés. Hiszen a szegény család csak hitelre tudta a lakását megvenni, az asszony pedig a vendéglõt, korábbi munkahelyét szeretné, ha megvásárolhatnák, de erre már képtelenek összekaparni az újabb hitelt.... Az Apára nem csak a munkahely, de a család (feleség és fiú) is nehezedik a nyomás.... És õ, aki korábban egy bank megmentéséért zajló tüntetésben való szerepléséért kerül börtönbe... nos, úgy tûnik, ezúttal enged a nyomásnak.....

Választás.... Hmm, igen, a feleség eddig is zsémbelhetett a férjével, de most szinte megszállottan akarja az éttermet. Persze a család megélhetésen ez nagyot lendítene, már nem csak az apa fizetésére lennének utalva. A feleség nem akar egetrengetõt, nem ékszert, bundát akar, csak a kis éttermet. De mi van, ha ez a "csak" akkor és ott nem reális....

Választás, mi van, ha az ügyésznek tanuló fiú is csak az örök vesztest lát az apában, akinek végre kicsit végre engednie kéne a merev becsületességbõl....

Hmmm, türelem.... a fiúnak és a feleségnek elfogy.... nem õk az okozói a tragédia sorozatnak, ami majd sújtja a családot, de vhol azért mégis van benne szerepük....

KÉP: - felirat - Nem véletlen, hogy a feleség ezt kiabálja a rabszállító elé feküdve... Azért igenis ott volt az õ türelmetlen mohósága is