8/10
offtopic
edimir 2016 febr. 08. - 10:56:44 8/10
(222925/239045)
Annak idején vonderrel néztük együtt. Nagyon szerettem ezt a sorozatot, a vidéki élet egyszerûségét, szerénységét nekem ez a sorozat mutatta be elsõként, jó nagy kontrasztot jelentve a korábbi sorozatokkal. Még elõttem, ahogy a kinti csapnál mos fogat a lány. Ha õ a rút kiskacsa, akkor mit szóljunk a beteg kislányról, aki szintén nem a trendi cukiság... és a betegségen, az elõnytelen kislány külsõn itt is átragyog a belsõ szépség. Azt hiszem, hogy itt is egy kiemelkedõ gyerekszereplõvel találkozhatunk.

Szerintem egyszer mindenképp meg kell nézni!:)))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2016 febr. 08. - 10:37:46 8/10
(222924/239045)
"Amugy az is bajom volt, ha már itt tartunk, hogy valahogy az orvossal jobban el tudtam volna képzelni, õk ketten- mint két esetlen ember- pont összeillettek volna.
Hogy miért a nyegle pasi kellett?
Hát egy sztár mindig vonzóbb, mint egy szürke orvos, ugye?
A külsõség mindig vonzóbb, mint a csendes nyugalom?"

Valóban két esetlen ember lenne csak a doki és a lány, csak ennyi? A doki amolyan tudós típus, de nem életidegen, nagyon is jól lát a látszat mögé, jól méri fel a két nõt. Megérzi a "mûsorvezetõ" lányban a külsõ szépség alatti silányabb embert, míg a fõszereplõnkben a törõdõ, gondoskodó típust, a lélek szépségét. Aki igazi társat választ egy életre, az tudja, hogy melyik a fontosabb. A doki pedig jól választ. Ahogy a kirakót rakja türelmesen és módszeresen, úgy derít ki egyre többet a lány múltjáról, rakja össze a kis darabokból, nem csak a történést, hanem a lány személyiségét is. Hogy szürke lenne és esetlen? Nézõpont kérdése, számomra nem, mert közel áll hozzám ez a karakter. Én tudom értékelni benne a kiegyensúlyozottságot, a nyugalmat. Nem csak a sztárság glóriája az, amivel "kevesebb" a sztárunknál, de szerintem életkorban legalább egy 10-sel kevesebb a filmben, még ott van anyuci, õ nem vált le a családról, eddig védett, támogató közegben élt, a legnagyobb lázadása a rámenevésben merült ki. Õ még csak fiatalember, a sztár igazi férfi, 37 éves, saját maga intézi az ügyeit, nem is akárhogyan, önzõ énje hozzásegítette, hogy addigi élete során kiépítse a karrierjét, tudja az érdekeit érvényesíteni, az akaratával egyetemben. Ezért tudja a dokit mindig megelõzni, amikor a lánynak segítségre van szüksége. Ráadásul a sztár saját , ismert terepén harcol a lányért, míg a doki számára a showbiznisz igazi aknamezõ, próbálna segíteni, de nem igazán tudja, hogyan....
A lány talán esetlennek tûnhet, de õ igazi harcos, a hétköznapok harcosa, ez pedig a legnehezebb harc. Minden nap mosolyogni, miközben megaláznak, minden nap köszönetet mondani, megõrizni az önuralmat, miközben belül feszítenek az indulatok. Nem kellene ezt annyira lebecsülni. A két férfi sem teszi, sõt átérzi ennek a fajta bátorságnak az értékét. Csak így érthetjük meg, hogy a békajelmez sem nevetséges és lenézendõ, ha a családodért teszed. A büszkeségünk fontos része az emberi tartásnak, feladni, engedni belõle nem kis lelki válságot okoz. De a lánynál elõrébb való a szeretet. Nem azért, mert nincs benne önérzet, hanem azért, mert a saját büszkeségénél fontosabbnak tartja a másokról való gondoskodást.

Ha csak a színes, vonzó sztár kellett volna neki, akkor egybõl lecsap a sztárra, amikor az közeledik hozzá. Õ ehelyett elutasítja, mert látja annak az önzését. Olyan, mint "A császár új ruhájá"-ban a gyerek, kimondja, hogy a császár meztelen, ebben az esetben, hogy a sztár egy egoista dög. Nem omlik a kidolgozott mellkasra, nem nézi az elõnyöket, amivel a kapcsolat járna, nem választja a könnyebbik utat. Mi ez, ha nem önérzet? Nem harsány, ez is a csendesebbik fajta, de azért már nem becsülendõ? Szerintem az ilyen körülmények között megõrzött önérzet értékesebb, mint a sztár büszkesége.

Persze a harsány, nyilvánvaló dolgok könnyen magukra vonják a figyelmet, de néha a csendesebb, finomabb, halkabb dolgok is megérdemlik ezt, sõt néha inkább õk!
bori3 2016 febr. 08. - 09:54:55
(222923/239045)
.
bori3 2016 febr. 08. - 09:39:39
(222922/239045)
.
bori3 2016 febr. 08. - 09:36:59
(222921/239045)
Iliona - figyelmedbe ajánlom Gong Hyo Jin Thank you c. 2007-es sorozatát ... (Nem említetted, ezért gondolom, hogy nem láttad még.)
Gong nagyon megindítóan tudja eljátszani a mindenki által lenézett, megtiport egyszerû nõt, aki ráadásul egyedül neveli a kislányát egy faluban (!) Ez is egy nagyon nehéz szerep, melodrámás persze...
Méltó partnere Jang Hyunk, na és a nagypapát alakító idõs színész - fantasztikus hármas :)))
Gongnak a rút kiskacsa szerep megformálása zsigerbõl jön, lelkileg sem lehet könnyû eljátszani és õ remekül hozza ...
8/10
offtopic
edimir 2016 febr. 08. - 00:21:22 8/10
(222920/239045)
Én sem vonok egyenlõséget a The procuder és a The greatest love közé, mindössze annyi a közös bennük, hogy a népszerûség kérdését járják körül más-más oldalról közelítve.....

Egyébként minden sorozat annyit ér, amennyit a nézõjének ad!:))))))))))))))))))))))))))))) Én ebben nem vagyok olyan nagyon sznob, nem kezdem õket pontozni, sem besorolni. Felesleges. Amire emlékszem, az fontos volt nekem vmiért, amire nem emlékszem, az biztosan nem fogott meg. Ennyi, minek akkor pontozni?:))))))))))))))))))))))))))))

Egyébként a Master's Sun gyönyörû, sajnálom, ha neked semmi sem adott, számomra egyes jelenetei felkavaróak... még mindig elõttem a billegõ kukafedõ, vagy a porráomló zöld rózsák. jó, hogy minden sorozat megtalálja a maga nézõjét, akinek fontos. Szerencse, hogy az ízlés eltér!:))))))))))))))))))))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2016 febr. 08. - 00:11:00 8/10
(222919/239045)
Hm.... kezdjük a The Greatest Love-val... én egy szempontból hívtam rá fel a figyelmet, mint ami a showbiznisz belsõ mûködésének anomáliára irányítja a figyelmet. szerinted egy sztár, ha igazi, akkor a kisugárzását át kéne tudnia menteni, meg kellene tudnia õrizni. ez leírva roppant hatásos, de az élet nem mindenkihez kegyes, fel tudja falni az embert, kicsontozni, kizsigerelni...
apródonként, minden nap épp csak egy falásnyit.
spoiler
a fõszereplõ lány egy tini lánybanda vezetõje volt egykor, a film szerint õ volt a banda legnépszerûbb tagja. csak egy tini, végzettség, tapasztalat nélkül, erõs családi támogatás nélkül. Aztán máról holnapra eltûnik a csúcsról, nemzeti kincsbõl a nemzet számkivetettje lesz. Mindez egyetlen döntése miatt, hogy a többieket védje. Aztán jön tíz keserves év.... rajta lóg az apa, a bátyuska és annak kisfia. õ a családfenntartó. nem ért semmihez, egykori tinis hírnevének morzsái nyomán próbál a felszínen maradni az általa ismert egyetlen világban, a showbizniszében. Énekes volt, de nincs igazi zenei tálentummal megáldva, sem feltûnõ külsõvel... egykori "sztársága" talán csak egy jó piaci koncepciónak köszönhetõ, a közönségnek akkor éppen õ kellett, de egykori botránya miatt nem tudta a hírnevet meglovagolva kiépíteni a karrierjét, nem kap új esélyt, csak tingli-tanglit. persze mondhatnánk, hogy a tehetség utat talál magának, de õ nem RAIN nõi megfelelõje, az õ akaratereje kimerül abban, hogy minden szemetet elvállaljon a betevõért. Az egykori vagányságát az így eltöltött 10 év elkoptatja, a tini felnõ... kénytelen... és egy nagyon is realista vkivé válik, aki tudja, hogy a hierarchia alján helyezkedik el, de még ezért is hálásnak kell lennie. de egy nagyon is jó ember! jobb ember, mint azok, aki a hierarchiában felette állva lábtörlõnek nézik. Ezért a krumplivirág... és nem holmi egzotikus orchidea!!!!

Hm, lehetne a doki, de annak nincs igazán rá szüksége, talán csak a megmentõ szerepbe szeret bele, Paul a képregénybõl, sajnálatból született ragaszkodás. Az öntelt színésznek igenis szüksége van rá, mint az egyetlenre, aki helyére teszi "Segkyuk" urat!:))))))))))))))))) Aztán pedig õszintén képes "feltölteni". Itt elhisszük a klisét, van hitelessége. Mihez kezdene a lány a dokival, ha megkapja? Együtt rakják a kirakót? Vagy netán élete végéig hallgatja az anyós kárálását a Tökéletes Fiacskája tökéletlen feleségétõl? belesavanyodna a kényelembe és a nyugalomba. mert a lány igenis adni akar és gondoskodni, nem pedig elfogadni csupán....És a "konyhányod" stílusosan krumplivirág!:)))))))))))))) Nem hercegnõ, nem világmegváltó sztár, csak ember. És ebben a szerepben igenis jó.
SPOILER VÉGE
8/10
offtopic
edimir 2016 febr. 07. - 23:23:18 8/10
(222918/239045)
Épp ezért jutott eszembe a korábbi írásod, mert adott a haldokló anya, a gyerek, akirõl gondoskodni akar, úgy, hogy a mit sem tudó apára akarja hagyni... ennyi a közös, aztán már teljesen más....

Nem láttam azt a másik sorozatot, .... azt kell mondanom, hogy szerencsére, még belegondolni is félelmetes egy anyának, hogy végzetes kór miatt nem tud gondoskodni a gyermekérõl, nem tudja felnevelni. Az élet néha ilyen kegyetlen. Nem tudom, hogy hasonló próbatételt én hogyan oldanék meg, az elsõ reakció biztosan egy keserû düh lenne az élet igazságtalansága miatt, aztán megpróbálna az ember lázasan kitalálni vmit, amivel biztosítja a gyereke jövõjét úgy, hogy a gyermeke minél kevesebb fájdalmon menjen keresztül. A szélesebb család nélkül ez tényleg nehéz. Kiben bízhatsz, ki vállalná fel a gyám szerepét önzetlenül, gyerek/ember szeretetbõl? De ugyanilyen fontos, hogy a gyereked felkészítsd arra, ami be fog következni, szeretettel, empátiával... Azt hiszem ebbe holmi bakancslistás ifjonc már nem igazán fér bele, nevezzük akármilyen tiprásnak is...
A Super Dady Yeolt talán épp ezért szerettem, mert nem ringat ábrándokba, de ugyanakkor a három ember - apa-anya-kislány - küzd egymásért... és végül megtalálják egymást, a betegség összekovácsolja õket, nem kívül, hanem belül, egymásban keresik a megoldást.... persze átmennek a kapcsolatok különbözõ fázisain, de ezek a fázisok sosem aljasak, lehetnek dühösek, elutasítóak, egymást bántók, de nem mindvégig természetesek, az adott helyzetbõl fakadóak.
.... nem akarok spoilerezni, de örülök, hogy én nem a "MAMA"-t láttam, hanem a Super Daddy-t és abban egy igazi anyát!:) õ sem tökéletes (melyikünk az?), de õt közelebb éreztem magamhoz.


Azért érdekes, hogy egy gyenge sorozat is nyomot hagyhat bennünk még egy év múlva is, ha beszélgetünk róla!:))))))))))))))))))
Hát még ha egy kis vitát is kavar!:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Illiona 2016 febr. 07. - 21:07:56
(222917/239045)
ami sztárságot, a sikert, annak megélését, kezelését, és a média befolyását illeti, majd holnap este!
Illiona 2016 febr. 07. - 21:04:22
(222916/239045)
Akkor megpróbálom kibontani amit gondolok az általad felvetettekrõl:

nem vonok egyenlõségjelet a The Producer, és a The Greatest Love közé!!!

A The Producer egy közepesnél is sokkal gyengébbre sikeredett tucatsorozat.
Ez a rossz minõsítés fõleg a fõszereplõnõ gyengesége, és nem a képessége, hanem a karakter hiteles megformálásának alkalmatlansága miatt.
Nem hogy nem tesz hozzá a filmhez, hanem lehúzza.
Egy másik, alkalmasabb szinésznõvel ez lehetett volna sokkal jobb.
Megjegyzem, más fórumokon, és facén is a nagy többségnek ugyanaz volt a véleménye mint nekem.
Ha a fõszereplõ srác nem lett volna benne, akkor félbe is hagytam volna.

A The Greatest Love esetében nem volt annyira rossz a nõ, de nem is tett hozzá a sorozathoz, viszont nem is húzta le.
Az esorozatbeni karakterébõl nem jött le az, hogy pár évvel korábban egy vagány, sikeres sztár lett volna.
Hiányoltam ezt a fajta sugárzást. Egy volt sztár évek mulva is rendelkezik egyfajta különös szikrával.
Amugy az is bajom volt, ha már itt tartunk, hogy valahogy az orvossal jobban el tudtam volna képzelni, õk ketten- mint két esetlen ember- pont összeillettek volna.
Hogy miért a nyegle pasi kellett?
Hát egy sztár mindig vonzóbb, mint egy szürke orvos, ugye?
A külsõség mindig vonzóbb, mint a csendes nyugalom?
Kinek az érvei ezek?
Amugy meg törvényszerûség, hogy mindig a nagyobb sztár viszi a nõt, ez egy olyan klisé, amit nem szegnek meg soha a sorozatkészitõk.

A The Graetest Love-t én a közepes sorozatokhoz sorolom, tetszett, és a nõ ellenére is még kellemesen nézhetõ sorozat volt.
De ujra nem nézném, az biztos!
Már nem emlékszem mikor beszéltünk errõl, de ezt a szinésznõt csak egyetlen szerepben láttam jónak, mégpedig a Pasta konyhalányaként. Hiába próbálkozik más karakterrel, egyszerûen nem tudja levetkõzni a tenyeres-talpasságát.
A The Master's Sunban sem voltam elájulva tõle, pedig mások mindenki. (ott magával a sorozattal, annak egész koncepciójával is voltak gondjaim)
A 2014-es In Sunggal készitett sorozatát pedig mind a mai napig nem birtam megnézni, pont miatta. Le van töltve, mindig ránézek, és kiráz a hideg ettõl a konyhalány stilusú beszédétõl, és lapozok. Pedig In Sung nagy kedvencem!
Tudom, hogy sokan viszont szeretik ezt a nõt, dehát nyugodtan, felõlem lehet!
Illiona 2016 febr. 07. - 19:57:08
(222915/239045)
egyszer megfogalmaztam a mondanivalóm, hát nem elszállt, mig képet kerestem a neten?
Ujra leirtam de némiképp visszafogottabban már.
Ezt olyan régen néztem, még akkoriban nem vágtam ki képeket!
Illiona 2016 febr. 07. - 19:51:21
(222914/239045)
Sziasztok!

Hû edimir, hogy mikre emlékszel, ez félelmetes!

azt hiszem a Mama c s 20 részes sorozatról beszélsz, az már több mint egy évvel ezelõtt néztem, vagy még több.
Abban volt valóban az az alapszituáció, hogy egy egyedülálló nõ hazajön Kanadából egy 13 éves körüli fiúval, mert halálos beteg - rákos - hogy megkeresse a fiú apját, hogy majd rábizhassa a gyereket.

Mindezt ugy csinálja meg, hogy kullancsként ráakaszkodik a feleségre, és szinte beépül a családba, barátságot szinlelve.
A házaspár amugy is sok problémával küzd, a feleség betegesen sznob, túlköltekezik, a férj pedig hát félrelépeget.
A nõ pedig megpróbál igazi családot faragni belõlük.
Eközben persze összejön egy 20-25 közötti sráccal, a rák és a 15 évnyi korkülönbség neki nem számit.

Amikor a filmet adták, én néztem folyamatában, de rajtam kivül senki. más helyeken sem tudok róla, hogy bárki megnézte volna ezt a sorozatot.
Koreában is ahogy vége lett, rögtön elfeledte mindenki, mintha nem is lett volna.

Ja, nekik nincs edimirjük :))))

Ez a sorozat számos etikai kérdést vetett fel bennem, ezek egy része szinte megválaszolhatatlan.

az egyik az utolsó pillanatig való titkolózás a 13 éves, de koraérett fiú elõtt.
Az anya nem érezte szükségességét egyetlen õszinte szónak sem, csak hazudozott amikor már a gyerek kétségbesetten sejtett mindent, akkor is.

A másik: ilyen durván beavatkozni egy házaspár életébe - a cél nem menti fel, miért mentené?
A fiú a vérszerinti apáé.
Azzal sem értettem egyet, hogy 13 év óta titkolta a fia létezését. Az apának akkor is joga lett volna tudni, hogy született a kapcsolatukból gyermek, ha visszautazott Koreába akkoriban.Az, hogy most gondolkodik, hogy beteg lévén kire hagyja agyereket, de történhetett volna egy autóbaleset pl, és akkor a fiú árvaházba jut Kanadában, és árvaként élhetett volna...
A másik, ahogy a házaspár intim életébe belenyúlt, az sem tetszett.
Mi köze volt a mostani feleségnek és a közös lányuknak a fiúhoz?

Lehet hogy Koreában erõsebben akarták ezt a "Szent Család eszményt nyomatni a népnek", és ebben mi európaiak már jobban vagyunk egyéni érdekérvényesítõk.
De ez a sorozat Koreában sem aratott sikert!

és még egy! az hogy valaki a halálra készülve felszedjen egy 20 éves srácot, és még utoljára kiélje a vágyait (diplomatikus fogalmazás, valójában másképp gondoltam!!!) ez bennem nagyon negatív érzést váltott ki.
Nem tudom ki emlékszik, egy libagoly találkozón feltettem egy etikai -filozófiai kérdést, és csak Maggi állt mellém, mindenki más azt véleményezte nincs igazam????
Az igaz, hogy egy másik sorozat kapcsán, de ugyanez a szituáció!
A 35-40 közötti nõ elcsábit egy 20-25 közötti srácot, pedig tudja, hogy halálos beteg.
Ezt a volt párja, a fia, a srác apja szeme elõtt.
Az srác hogy fog élni tovább ilyen teherrel.
A film nem követi a nõ haláláig az eseményeket, amikor összejön a sráccal, akkor ér véget, de éreztetik, hogy a hat hónapból 6 már eltelt, és bár még megven, de már nem sok van neki hátra...
Apropó, mi a liliomtiprás párja, ha a nõ az öreg és a fiú még éretlen, azt hogy nevezik?

Kép: a MAMA c filmrõl
8/10
offtopic
edimir 2016 febr. 07. - 18:54:05 8/10
(222913/239045)
Most fejeztem be a Super Daddy Yeol-t, egy fura sorozatot, ahol számunkra furcsa gegek szerepelnek, alájátszott hangok, eltúlzott gesztusok, nevetünk persze, pedig a történet igazából megrendítõ. Persze ezt már megszoktuk a koreai sorozatoknál.
Igazi érzelmi hullámvasútra ülünk fel, ha nézzük.
Az alapképlet egyszerû, a rákos anya keres a kislánya számára apát, aki majd tovább neveli, ha õ meghal. Illiona ismertetett már egy hasonló témájú sorozatot, azt nem láttam, ezt viszont jó szívvel ajánlom, szerethetõ karakterek és nem olcsó válaszok az élet nagy kérdéseire, a végéért külön tisztelem a készítõket..... Betegség, fájdalom, aggodalom... mindannyiunk életébe beköszöntött vmikor, a "sírva-röhögés" (átvétel maggitól) segít nekünk, hogy ne ragadjunk le a "miért?" kérdésnél.....
8/10
offtopic
edimir 2016 febr. 07. - 18:37:00 8/10
(222912/239045)
The Greatest Love a címe. Énekesek, színészek a showbiznisz alakjai a szereplõi, akad közöttük a csúcson lévõ és olyan, aki lecsúszott. Nem akarok a sztoriról mesélni, mert ez olyan spoiler lenne, ami levonna a meglepetésekbõl, amit a sorozat tartogat... nekem nagyon tetszett, különösen azért, mert utána gondoltam az elmúlt idõszak botrányainak, "híreinek"... és kicsit más színben látom õket, eddig sem voltam naiv e téren, de igazolta néhány sejtésem.

Néhány tanulság:
- ez a világ eléggé rideg, de épp a rajongók benne a legkegyetlenebbek...
- az internettel azonnal értesül a posztokon keresztül mindenki mindenrõl... az igazság szegény hiába próbálkozik, a látszat az erõsebb.... ráadásul a rajongó számára az arctalan kommentelés néha kontrollálatlan érzelemnyilvánulásokhoz vezet... amikor bele sem gondol, hogy micsoda károkat, fájdalmat okoz...
- bár Illiona szerint fantasztikus lehetõséghez jut egy-egy énekes és színész, ami az egyszerû halandónak nem adatik meg, így pár év csillogás többet ér, mint "jelentéktelen csendességben" leélt élet. Szerinte az ár megéri..... a filmet nézve kétségeink támadnak....
- lehetsz a csúcson, de ott sem vagy szabad, kötöttségek mindenütt, reklámszerzõdés, imidzs, kapcsolatok....
- és itt is van bizony hierarchia, a mûvészek világa nem az egyenlõké... és nem mindig a tehetség, az érdem emel fel. a csúcsról néha épp az emberséged, a korrektséged miatt csúszhatsz le....

Kicsit hasonló volt a The procuders sorozat, ami a népszerûség kérdését járta körül más szempontból....mindkettõben ugyanaz a színésznõ volt a fõszereplõ. Illiona szerint konyhalány típus, annak jó, de sosem hinnénk el róla, hogy alkalmas lenne a királyi konyhát vezetni, mert nincs igazi kisugárzása... nos, a The Greatest Love-ban épp erre volt szükség, egy lecsúszott egykori énekesnõ, aki nem különösebben szép és olyan jelentéktelennek tûnik.... pont ettõl lesz hiteles ebben a szerepben... és lassan kezdjük õt másként látni, mert mi is a szem helyett a szívünkkel látjuk, ahogy a két férfi fõszereplõ... és megértjük, hogy miért õt választják, ebben a nõben meg lehet bízni, ez a nõ nem kihasználni akar, hanem akár önmagának ártva, de megmenteni a társát, igazi, õszinte érzelmei vannak... a klasszikus "lótusz" lány... több sorozatban is elõjön ez a fajta karakter, én szeretem, mert a lótusz-emberek nélkül szegényebb lenne a világ...és sokkal ridegebb.....
8/10
offtopic
edimir 2016 febr. 07. - 18:02:38 8/10
(222911/239045)
Néha jó is kicsit "bolondot" csinálni magunkból, fõleg úgy, hogy mindenki benne van, így kevésbé feltûnõ!:)))))))))))))))))))

Nem kell a családi háznak idõsnek lennie, egy háztartásban óhatatlanul akad idõrõl idõre vmi, ami rakoncátlankodik, esetleg elromlik, tönkremegy... csak ne egyszerre tegyék!:))))))))))))))))))))))))))))))
offtopic
maggi99 2016 febr. 07. - 13:55:11
(222910/239045)
Elvesztettem a fonalat....mi ez a sorozat?
offtopic
maggi99 2016 febr. 07. - 13:54:32
(222909/239045)
Nem egy nagy dolgot kellett csinálni, hanem sok kicsit. Eltört, lecsúszott cserepek. Nagyon öreg már ez a ház. Feszegette nekem a mester a tetõlécek cseréjét is, de ellenálltam. Idén ennyi fér bele.

A farsangra sütit sütöttem és kellékeket készítettünk a lányommal, mert mindketten szerepeltünk egy-egy jelenetben. Állítólag jók voltunk. De igazából mi szórakoztunk legjobban, amíg próbáltunk. Kipróbáltuk a "sírva röhögést" is. Az ment a legjobban :)))
5-75-ig mindenki engedett bolondot csinálni magából. Nagyon élveztük :)))
8/10
offtopic
edimir 2016 febr. 07. - 11:12:56 8/10
(222908/239045)
Nem olyan régen csinálták meg a tetõt, a vihar okozott benne kárt?

Farsangi készülõdés? Süti v. jelmez is?:))))))))))))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2016 febr. 07. - 11:10:34 8/10 Előzmény kimbin01
(222907/239045)
Gratulálok az újabb picurihoz!:))))))))))))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2016 febr. 07. - 10:37:54 8/10
(222906/239045)
Egyszer Illionával beszélgettünk a színészek/elõadómûvészek sorsáról, hogy mennyire lehet könnyû átélni a híres létbõl való kicseppenést, ill. a népszerûség hanyatlását átélni, feldolgozni... nos, mint oly sokszor, ebben sem értettünk egyet!:))))
Talán nem véletlenül született a mondás, "mindennek ára van". Néha nem is kicsi... sok hsz. íródott már népszerû színészeket ért támadásokról, botrányokká dagasztott történésekrõl, párkapcsolatok hivatalos bejelentésérõl és azok esetleges hátterérõl, arról, hogy nem is olyan egyszerû a reflektorok fényében élõknek a megfelelõ élettárs megtalálása, de a partneré sem...

Egy kedves vígjáték sorozat kalauzol el ebben bennünket persze a kellõ pzs fogyasztást is garantálva, ha a túlzó felszív mögé nézünk, akkor azért vhol megsejtjük azt a bizonyos árat... és nagyon nem mindegy, hogy kinek mikor kell azt megfizetni, mennyire erõs egyéniség, milyen stabil mögötte a háttér, hogy a zuhanást túlélje....


A The procudersbõl is ismert "konyhalány" ezúttal már nyugodtan vezetheti a királyi konyhát, nekem bejött az alakítása, meggyõzött, passzolt a szerepéhez.