Illiona 2015 aug. 19. - 20:01:51
(221665/239045)
a nap képe:

a kómás bemutat!
Illiona 2015 aug. 19. - 19:55:45
(221664/239045)
Yong Pal 5. rész!

Hûûû!!!
elõször is nekem sokszor most is nem jut eszembe a saját bankszámlaszámom, de két év kóma után biztosan nem.
Telefonszám, vagy webnév, + kód, ez igen!
A másik nagyon érdekes a fizikai közelség fokozatai: miután Palink nagyon közel került mindenkihez a titkos mûtéteivel, igy neki fel sem tünik. A kopasznál a kórházban simán fogta annak a vizét és az ágyára ülve beleivott.
A Cintia nevû csajt hogy megölelte, amikor megtudta, alig vannak a huga elõtt a várólistán.
És itt a kómás csajnál - magamban múmiának hívom- az hogy megdöbbent a közelségen, Palink meg észre sem vette.
További rejtély, hogy tudta egyedül ellátni az a gonosz boszorka ápolónõ a múmiát, valaki kellett hogy váltsa!
És az a pofon sem volt semmi.
Azt hiszem mostmár felpörögnek az események!
Tisztul a kép, ki mennyire lesz gonosz, vagy éppen jószivû.
Illiona 2015 aug. 19. - 16:42:41
(221663/239045)
Yong Pal

még az 5. rész sehol, de már kint van a 6. elõzetese

https://www.youtube.com/watch?v=YG9UO54_iHA
Illiona 2015 aug. 19. - 07:58:03
(221662/239045)
Sziasztok, szép napot mindenkinek!

ime az uj kedvenc: G SOUL

https://www.youtube.com/watch?v=Lkedk7fedpw
10/10
döncimama 2015 aug. 18. - 21:33:30 10/10
(221661/239045)
Hú, micsoda gondolataid vannak, ilyesmi eszembe sem jutott.
Várom a holnapot én is!
Illiona 2015 aug. 18. - 21:22:30
(221660/239045)
Yong Pal 4. rész

Most az elõzetest megnézve az jutott eszembe, vajon nem -e pont a kómás nõnek a veséje lenne alkalmas donornak egy átültetéshez?
Ez már az elsõ részben eszembe jutott, hogy biztosan valaki olyan lesz alkalmas donornak, aki Palinknak is fontos!

Holnap ilyenkor már többet tudunk...
10/10
döncimama 2015 aug. 18. - 21:13:49 10/10
(221659/239045)
Sosem jártam ezeken a borvidékeken.
Viszont a tokaji bort szeretem....
10/10
döncimama 2015 aug. 18. - 21:12:06 10/10
(221658/239045)
Igen, azt hiszem a kintiek nem tudják, hogy kómában van, ezért ette ott a kaját. Elég pofátlanul.
Itt egy rövidke elõzetes az 5. részbõl. Kicsit megijedtem, csak nem hal meg a huga?

Yong Pal Episode 5 Preview
https://www.youtube.com/watch?v=s8kN2XFV5pk
Illiona 2015 aug. 18. - 21:02:23 Előzmény döncimama
(221657/239045)
Yong Pal 4. epizód

az ápolónõ személye nekem is rejtély! nem is értettem, a szertartásos étkezést a kómában lévõ nõ mellett!

Vajon direkt csinálta, hogy ingerelje a nõt? de hiszen õk tartják mesterségesen kómában???
és a bor? aki annyi gyógyszert kap, nem ihat alkoholt! oké, õ maga megitta, de a poharat miért lökte le?
Hogy imitálja, hogy a beteg verte le? Kint azt kell hinni, hogy a beteg fenn van, és eszik rendesen?
Meg az is olyan horrorisztikus volt, ahogy a borjút ette véresen, egy ilyen fehér-kék, laboratóriumhoz hasonlítható szobában! Brrrrr...
Illiona 2015 aug. 18. - 20:49:58
(221656/239045)
Sziasztok!

Igazoltan voltam távol, koreai vendégeimmel töltöttem sok idõt!

a legizgalmasabb volt a tegnapi nap, egy sofõrt beszerezve ellódultunk Villányba!
Magyarországnak 2 gyöngyszeme van szerintem, az egyik mindenképp Villány!( a másik Tokaj, de az Szegedtõl túl messze van)
Igazi jó hangulatú délután volt, teljesen elvarázsolódtak!
Koreában nincs jó minõségû bor, bár sokan pancsolnak nagy üvegedényekben gyümölcsbõl borfélét, de ez a fajta minõség, és megjelenés, amit pl Villány nyujt, az ott nincs.
A pár hölgytagja sok filmet néz, meg is van a véleménye, elég szilárd és megdönthetetlen.
Sajnos tolmács nélkül nehéz lesz a kommunikáció a jövõben, de nem lehetetlen.
Ma délben viszont elköszöntem tõlük.
13 hónap találkozunk ujra Szöulban.

Csak legyen addig Béke, maradjon meg a Barátság, legyen Áldás a munkánkon, ( hogy fussa repjegyre,) és maradjunk egészségesek mindannyian, RAIN tartson koncertet számunkra is elérhetõen!!!!!!!!!!!

Ezek nem csak kívánság, sóhaj, de ezekre koccintottunk is, úgy szertartásosan, csak lesz foganatja!

Amikor este vártuk az autót, még egy utolsó italra beugrottunk az egyik pincébe, ott volt 2 idõsebb igazi magyar ajumma, akikkel a koreai hölgy rögtön összebarátkozott, odament koccintani velük a másik asztalhoz, szorgalmasan gyakorolta az "egészségedre" szót, és amikor kijöttünk az utcára, utánunk kiáltottak, hogy " üdvözöljük Dél-Koreát" ! Ez olyan szép volt!!!

A képet csak a netrõl kerestem, hétfõ lévén, majdnem ilyen kihalt volt Villány, de azért a nagyobb, nevesebb pincék nyitva voltak, szóval aggódásra semmi ok!
10/10
döncimama 2015 aug. 18. - 12:07:56 10/10
(221655/239045)
Minden kedves Ilonának boldog névnapot kívánok!
10/10
döncimama 2015 aug. 17. - 10:06:15 10/10
(221654/239045)
Valami olyasmi dereng, hogy a magas csaj fog neki meg a Csipkerózsikának segíteni.
Még sok izgalom vár ránk. Miszeng minden bizonnyal ellenség lesz.
Az ápolónõ se kutya, biztos jól megfizetik, hogy kómában tartsa.
Illiona 2015 aug. 16. - 20:01:56 Előzmény döncimama
(221653/239045)
Yong Pal:

a 4. rész még megalapozó rész, nem sok fog eldõlni!
Nem hiszem hogy Miszeng figyelmét egy kis térdepléssel el lehet terelni.
Most még kivár. Pali az õ embere, egyenlõre az azt teszi amire kéri.

Akkor lesz csak érdekes, ha Palink lázadni kezd - mert biztosan fog - hogy hogyan fog lépni Miszeng, negatívvá válik, vagy csak marad ilyen langyos,

Az is kérdéses, hogy valóban, mi lesz a lánnyal, a nyomozással, a bosszúval?
Ez még mind ezután jön!
Végül is most 3 jó nõ veszi körbe Palinkat, az igazgató lánya aki kómában van, a kékruhás, aki a gazdag házibetegeket szerzi a cégnek, és a valaki elnök felesége, a rövid hajú.
Mind esélyes arra, hogy behálózni kezdje!
Én igazából egyiknek sem szurkolok. A Kis rajongó ápolõnõnek talán, aki ugyan szürke, de legalább van szive, és nincs érdeke egy kapcsolathoz...
10/10
döncimama 2015 aug. 16. - 14:20:47 10/10
(221652/239045)
Ezen a kilátáson én is eltátottam a szám.
Igen, én is azt hittem, hogy Miszeng lesz a fõgonosz, de eddig csak segítette. Nem véletlen, hogy azonnal térdre borult elõtte, mi azt hittük itt, hogy gonosz, de ezek szerint Palink jól ismerte. Egy térdes és minden OK. Vajon ez ma is így van náluk? Már kapott egy rakás pénzt, mennyivel tartozhat annak az uzsorásnak? Vajon mit akar a gazdag lány családja? Megszabadulni tõle? Nekem még nem egészen tiszta, ez a leesik a részvények ára meg felmegy - ebben nem vagyok otthon. Vajon mivel veszi rá a lányt, hogy harcoljon, ahelyett, hogy meg akar halni? Tele vagyok kérdéssel, alig várom a 4. rész feliratát!
Illiona 2015 aug. 16. - 14:04:54
(221651/239045)
Még egy kép a Yong Pal c soriból:

ime Palink új irodája!

Micsoda kilátás!!!
Illiona 2015 aug. 16. - 14:03:19
(221650/239045)
Yong Pal:

Miszeng nekem még talány.
Elõször ugy hittem, õ lesz a fõgonosz (mint mindig)
De végül is amikor lebuktathatta volna Palit, nem tette. Magas szinvonalú titkos munkát szerzett neki, rengeteg pénzhez jutatta.
Elõrébb rakatta a transzplantációs listán a hugit, és önként!!!
Hõsünk maga akart dolgozni a 12.-en, senki nem erõltette oda!
Elõre közölték vele hogy nem mûthet többé, nem csapták be.
Miszeng eddig korrekt volt!l, amit elõre kikötött, és Palink igent mondott rá!
Az is szimpatikus volt tõle, hogy az 1. részben amikor nem tudta befejezni a mûtétet és bepánikolt, hivattta a segitséget, nem próbált mismásolni, és eltitkolni hogy nem sikerült a mûtét közben helytállnia.
10/10
döncimama 2015 aug. 16. - 10:10:45 10/10
(221649/239045)
Sziasztok!
Megintcsak azt kell mondjam, egyetértek veled.
Igaz, én egy kicsit elfogult vagyok, de a Bridal Mask is nagy siker volt 2012-ben, én itt "szerettem bele" Joo Won-ba. Nagy alakítás volt, nem véletlenül kapta a díjakat. Na és a Good Doctor.... Nem is kell magyaráznom.
Sajnálatos módon a Tomorrow Canatabile-ben inkább a szépségére utazott a rendezõ, holott a témából sokkal humorosabb sorozatot lehetett volna csinálni - szerintem. Nem is lett átütõ siker. (Persze nekem tetszett....)
Én még nem láttam a Mask-ot, a Healer-t igen, jó kis sorozat volt, izgi, aranyos, de itt is a romantikus szál vitte el a pálmát.
Valóban remek a Yong Pal, a nézettség is mutatja, újabban kevés sorozat mondhatja magáénak a 18%-ot, és még mehet feljebb is, ha nem rontják el. Joo Won itt is a legjobbat nyújtja, mindig is tudtam, hogy remek színész! És ahogy Te is mondod, a többiek is. Miszeng-et is kedvelem, a Sillában is nagyszerû volt és az Empress-ben is, õk együtt játszottak az Ojakgyo Family-ben.
Illiona 2015 aug. 16. - 01:47:29
(221648/239045)
Yong Pal 3-4 rész NEm spoiler! csak vélemény.

hogy milyen jó ez a sorozat!
mindent visszavonok, amit eddig irtam róla!
SOKKAL JOBB mint a Hailer.
A Masknál pedig mindenképpen.
Sokkal kevesebb a technikai segítség, nagyobb teret biztosít az emberi tényezõnek. Nincsenek hihetetlen bravúrok, csak ügyes, talpraesett emberek.
Én nem voltam (eddig) Joo Wonnak akkora rajongója, mint pl Döncimama, de erre a szerepre tökéletes választás.
Izgalmas, pörgõs, sablonmentes.
Jók a mellékszereplõk is. Még a nõk is!
Kim Tae Hee sem játsza túl a szerepét ami a mimikáját illeti, hisz kómában van, és igy tökéletes a játéka.
Miszeng is hozza a formáját, és nem is annyira gonosz most, mint lehetne. Csak már beskatulyáztuk szegényt, de õ is nagyon jól hozza a rá kiosztott figurát.
Illiona 2015 aug. 15. - 16:15:20
(221647/239045)
és mellékelve ami a "mienk":

Fekete Madonna, az Andrássyak (azóta már leégetett) Krasznahorka várából.
10/10
Ljerk 2015 aug. 15. - 14:02:22 10/10
(221646/239045)
Engem nem zavarm hogy tetszik neked - csak azt írtam le, hogy nekem miért nem tartozik a legjobbak közé.

Egyébként ha már újra szóba hoztad a Legendet, na igen abban a mítikus/fantasy vonalnak volt értelme az õsi legendák vagy inkább az emberi lélek örök mélységei miatt - nem a semmibõl, vagy a jõvõbõl kerültek elõ.