8/10
offtopic
edimir 2015 aug. 11. - 01:03:13 8/10
(221605/239045)
"Szent megvesztegetés" nincs, max. kísérlet egy Szent megvesztegetésére, de ez a kísérlet egy reménytelen kísértés... hmm, Tilli egy jellem, add fel, esélyed sincs!:))))))))))))))))))))))))))
Illiona 2015 aug. 11. - 00:05:25
(221604/239045)
"Szent felháborodás" : nagyon jó!!!

Biztosan csillapitja valamiféle "szent megvesztegetés"...
Illiona 2015 aug. 10. - 23:57:16
(221603/239045)
már filmhegyek vannak felhalmozva!
az idén jóval kevesebbet néztem, ugyanakkor mindent begyüjtök, félvén a szükebb napoktól.

Kép:
még a poszterekhez annyit hogy hoztam párat moziból el, és ha lesz találkozó, akkor tudok mutatni jópárat.
Pl ezt: Perfect Proposal (nagyon jóóóóóóóóóó)
8/10
offtopic
edimir 2015 aug. 10. - 23:41:21 8/10
(221602/239045)
Oho, te azt hiszed, hogy némi megvesztegetéssel a szent felháborodást csak úgy csillapíthatod... ne is reménykedj!:))))))))))))))))))

egyébként a Painter of the Wind egyedülálló kis ékszerdoboz a koreai festészetrõl.... akkor töltsd le kisebben, egyszer csak rászánod magad....
8/10
offtopic
edimir 2015 aug. 10. - 23:36:43 8/10
(221601/239045)
végre nem egy tini chebol!:)))))))))))) már ez is nagy dolog... azt hiszen, hogy nem csak kártyavetésre, de sminkes és stylist ötletadásra is kell adnod a fejed koreai nyugdíjas éveidben!:)))))))))))))))))))))))))))

A plakát tényleg ütõs....
Illiona 2015 aug. 10. - 23:35:59
(221600/239045)
Lee Jong-suk nekem is kedvencem, a Dr Idegenben nagyot alakított, szerintem az az eddigi legnagyobb szerepe volt.

Ami Tillit illeti, vannak eszközeim a kiengesztelésre, amik eddig bejöttek.
reménykedem, hogy most is bejön.
Ha mégsem, még mindig van a csoki ami....
8/10
offtopic
edimir 2015 aug. 10. - 23:31:25 8/10
(221599/239045)
nehéz lesz Tillit kiengesztelned, mert más sorozatot nem nézett a neten, a kisfestõt pedig tényleg imádta a sorozattal egyetemben!:))))))

a Pinocchiot csak miatta nem hagynám ki, nagyon igényes a mellékszereplõk tekintetében, sok jó karakter, és hozzá jó alakítások.... megjegyzem én szeretem a a fiút, aki a partnerét játssza... Lee Jong-suk már a I Hear Your Voice is jól játszik, bár a Secret Garden zenész fiújaként is érdekes volt....
Illiona 2015 aug. 10. - 23:21:47
(221598/239045)
Lee Min hónak volt most egy filmje, egy egyrészes, szerintem azt sem láttad még a Gangnam 1970 címmel.
Itt igazán lehetett volna bepiszkolódni, hisz a nyomorból, piszokból, emelkedik ki, az út a gengszterségen keresztül vezet felfelé.
Ez hatalmas kitörési lehetõség lett volna számára a komolyabb filmek irányába, de sajnos a jólfésültségét végig megõrizte.
Ettõl függetlenül ez is egy NAGY FILM.

Na jó ez a Gangnam 1970 plakátja. Még maradt.
Illiona 2015 aug. 10. - 23:14:03
(221597/239045)
Ajjajjj!!!

Azt hiszem, ujabb harcnak nézek elébe :)))) de jót tesz a vérnyomásnak, az erek rugalmasságának.
PSH-t láttam a Heartstringsben, és a Heirsben is. Ha nagyon muszáj, és elfogy a néznivaló, akkor azért megnézek vele filmet. A Pinocció letöltve van, egyszer sorrakerül,
De a kancsal keramikusnõ semmiképp. A Painter of The Wind-et vagy 5-ször elkezdtem, de nem birtam nézni.
Épp a mult hétvégén le is törültem, nagy méretben foglalta a helyet a vinyón!
Majd Tillit valamivel kiengesztelem...
8/10
offtopic
edimir 2015 aug. 10. - 23:12:40 8/10
(221596/239045)
nagyon bátor KNG, hogy bevállalta, ez tetszik, hogy ki mert lépni a skatulyából, méghozzá nem is kicsit, mert a korábbi rosszfiúk szépek voltak, de ahogy írtál róla, ez bizony már nem a sármjával akar hatni....


örülök, hogy a plakát dolog tetszik, remélem, másoknak is bejön a dolog!:))))))))))))))))))))

Egyébként LMH-ra épp ezért haragudtam kicsit a Faith-ben, hogy ragaszkodhatott volna némi piszokhoz a pofiján némely jelenetnél, mert bármennyire szerettem is a karaktert, de smink helyett az hitelesebb lett volna...
8/10
offtopic
edimir 2015 aug. 10. - 23:03:05 8/10
(221595/239045)
Ajaj, pedig nekem épp Park Shin Hye az egyik kedvencem, szeretem azt a kislányt a felkunkorodó szájsarkával, nekem bejön a hangja is, jókedvem lesz a lényétõl. azt hiszem, nekem megmarad a Heartstrings kajagümös lányának, vagy a Bichunmoo-ban a kislány, akinek a bátyja meghal.... érdekes volt õt látni felnõttként a Pinocchioban, nekem nem okozott csalódást, nem egysíkú, vibrál....

kép forrása https://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Heartstrings_(TV_series)&prev=search

Ki a kancsal keramikus? ha netán Hold Geun-young-ra gondolsz, akkor megint bajban vagyok, mert õ a kisfestõ a Painter of the Windben, az pedig nem csak az én, de Tilli kedvence is!:)))))))))))))))))))))))))))
Illiona 2015 aug. 10. - 23:00:17
(221594/239045)
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ, ez a plakátosdi nagyon jó õtlet!!!!!

én vállalok 25-100-ig. majd oszd szét, ki mennyit akar bevállalni.

akkor nem is teszek többet a Secret Love Affairból, maradjon érzéki plakát még akkorra is.

Kin Nam Gil.
Errõl már irtam talán 2 hónapja, most csak címszavakban.:
Ezt a The Shameless c filmet Puszanban láttam egy esõs napon, Hosszú, 3 órás. A moziban jéghideg volt.
Nincsenek benne szinek, csak a szürke, és annak árnyalatai.
Nyomozót alakít, akinek semmi nem számít, kiégett robotember.
"Rákattan" egy nõre akit megfigyel. 40 éves, prostituált, nemi beteg....
és ennyi. Hogy mi történik, nem árulom el, de a cím, hogy "A Szégyentelen" sokat mondó.
Egyszer ha lesz felirat (én szöveg nélkül néztem) megnézhetnénk együtt, és beszélhetnénk róla.
Illiona 2015 aug. 10. - 22:51:05
(221593/239045)
még egy Secret Love Affair plakát

no comment

bár annak idején sokat irogattunk róla, de jobb ezt ugy nézni, hogy belevégni minden elõzetes ismeret nélkül, és csak hagyni, hogy áramoljon át az impulzuscunami.
8/10
offtopic
edimir 2015 aug. 10. - 22:49:27 8/10
(221592/239045)
tudom, hogy van jó plakát is!:)))))))))))))))))))

egyik este lehetne csinálni egy kedvenc plakát kibeszélõst. az illetõ feltenné a kedvencét, a többiek hozzászólnának. aki látta a filmet, az igazolja, hogy jól eltalált-e, aki nem, az pedig arról az érzetrõl beszél, amit kelt benne... ez utóbbiak meglátásai egész érdekesek lehetnek.....
Illiona 2015 aug. 10. - 22:48:24
(221591/239045)
és ha már plakát:

Sevret Love Affair

ehhez a sorozathoz készitettek néhány igazi figyelemfelkeltõ plakátot.



(még messze a szeptember, és az elsõ héten lehet órán aludni, szegény gyerekek is azt csinálják, igy rögtön megteremtõdik a közös hang)
8/10
offtopic
edimir 2015 aug. 10. - 22:43:51 8/10
(221590/239045)
ezen a fotón az arc markánsabb, keményebbek a vonások.... most vhogy mintha eltûnt volna belõle az érzékenység
Illiona 2015 aug. 10. - 22:40:37
(221589/239045)
A döncimama által ajánlott Five Fingerst én is ajánlanám, két ragyogó fiatal fõszereplõvel, jó történettel.
Egy minõséges sorozat, bár engem kicsit megviselt amig néztem, de ez nem biztos hogy másnél is igy lesz.
Ráadásul azért nézünk filmet, hogy meg tudjon viselni, nem igaz?
Hogy abban ki volt, vagy éppen volt -e nõi szereplõ arra nem is emlékszem...

Számomra a Pinoccio és a The Girl Who Sees Smell kizárva, azt a 2 csajt annyira nem birom, hogy megsem nézem a filmjeit. Pedig a többi szereplõk elõkelõ helyen vannak. Ezen a csajon (PSH) kivûl csak a nagyon kancsal kerámikuslányka filmjeit nem nézem meg, a többi szinész ha nem is kedvenc, de attól nézhetõ.

Én tegnap éjjel ( ami alatt a ma hajnal értendõ) fejeztem be a The Great Seer c történelmi 35 részest.
Ji Sungot most láttam elõször történelmi szerepben, megoszlik a saját véleményem is, de maga a sorozat jó volt.
Itt volt fõszerepben a Két Hét ügyésznõje, hát neki sem való a történelmi szerep, mókás volt benne, de nem hiteles.

A plakátokhoz: vannak igazi jó filmplakátok is, én gyüjtöm õket egy mappában.
Kép: Five Fingers
8/10
offtopic
edimir 2015 aug. 10. - 22:40:22 8/10
(221588/239045)
Rá gondoltam, bár én a katonaság után forgatott filmjeit nem láttam, csak a róluk írt kommentjeiteket olvastam anno, az pedig nem volt olyan lelkes....

emlékszem, hogy Junki is roppant beesett ábrázattal csinálta az Arangot leszerelés után, de az legalább egy jó szerep é forgatókönyv volt, jaj, az a sámánlány, imádtam!:)
Illiona 2015 aug. 10. - 22:25:00
(221587/239045)
A katonaságnak talán Kim Nam Gil a legnagyobb vesztese.
Amilyen jó szériában volt a bevonulása elõtt, azóta nem volt olyan filmje, ami méltó lett volna hozzá.
Vagy nincs olyan segítõje, menedzsere, aki jó forgatókönyvet halászna ki számára.
A Piratesben bûnrosszul néz ki, a The Shameless c filmben már jobban egy kicsit, de itt meg maga a történet nagyon taszító. Arról nem beszélve, hogy egyikben sincs szerelem, és hát neki az érzelmek közvetítése az egyik nagy erõssége.
8/10
offtopic
edimir 2015 aug. 10. - 22:12:03 8/10
(221586/239045)
Reméljük, hogy a hadsereg után sikerül egy jó filmmel visszatérnie, sajnos volt, akinek ez nem jött össze...

Ezek közül a Maids-et láttam. Sajnos jövõ héten már jön újra a dolgozó, és addig is muszáj lenne néhány dolgot még elintéznem, sajna a dõzsölésnek vége, jön az újabb filmmegvonás....

egyébként tetszett a King of Dramas, eddig is sejtettük, hogy a sorozatok milyen körülmények között készülnek....

a Scent of a Woman megétintett...

a Queen In Hyun's Man egy kicsit a Faith-t juttatta eszembe, amit 2szer néztem újra megint, hiába, a szerelem az szerelem!:)

a Prosecutor Princess-nél eszembe jutottál a kedvencedet látva...

a The Master's Sun-t imádtam...