Téma: A gazdatest

1/10
Avvocato 2008 jún. 07. - 19:52:38 1/10
(6/46)
Én még csak most láttam (hála istennek), de szerintem elképzelhetetlenül rossz, szigorúan mazochistáknak ajánlom. Valami bõdületes keveréke a horrornak, a kabarénak, a paródiának, de piszok rosszul turmixolták össze.
lacee83 2008 máj. 04. - 23:44:16
(5/46)
A film tényleg jól sikerült. A Szörny sem túl gagyi, vannak benne kiszámítható részek de váratlan fordulatok is. Lehet amerikai változatban gyengébb lett volna.
A magyar cím szánalmas. De lassan már hozzászokhatunk az idióta címekhez.
Zajac 2008 jan. 05. - 15:49:18
(4/46)
Megnéztem az elõzetesét,és én látni akarom ezt a filmet:D ,de hol??
Kiváncsivá tett az elõzetes..hmm.
DRusza 2007 júl. 26. - 04:10:48 Előzmény verdeleth
(3/46)
Dehogynem, az "aXXo" is játsza, igaz egy kissé idegesítõ a rossz angol szinkron, hogy a címrõl és annak hû magyar tükörfordításáról már ne is beszéljünk. Le a kalappal a dél-koreaiak elõtt, mert ez a film tényleg nagyon ott van, fullextrás kaland mind látványban, mind hangulatban. Igaz, Hyun-Seo családjának menekülése a karanténból inkább a Macskajaj címû film hangulatát idézte, de a rendezõ nagyon jó ritmusban helyezte el benne a hangulatváltó pihenõ-jeleneteket, elvégre pont kétórás a film és kell néha egy kis dialógus is. (Ebben a kancsal dokis rész volt a legjobb.) Aki szereti a koreai filmek fílingjét, az most láthat egy igazi szörnyfilmet szörnyen jól megcsinálva koreai módra, olyat amilyet az amerikaiak több tízmillió dolcsiból se tudnának kihozni és fõleg nem tudnák ilyen jól befejezni. Mindenkinek ajánlom korra, nemre és az egyetemi diplomák számára tekintet nélkül....
verdeleth 2007 júl. 08. - 23:32:46 Előzmény LeoN
(2/46)
jó film lehet kár hogy nem játszák sehol
LeoN 2007 máj. 14. - 17:35:24
(1/46)
Mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon jó film