Téma: Rising Star

5/10
Semprini 2015 jan. 12. - 11:22:10 5/10 Előzmény olahmiki1959
(143/243)
Egyetértek, Udvarias Anna kiesése nagyon érett már egy ideje, tényleg nem volt idevaló õ sem, de a tegnapi leggyengébb láncszem Palmer Izsák volt, neki kellett volna távozni. A közönség elképzelni sem tudom, mi a nyüves rossznyavalyát láthat benne, mert én tehetséget nem látok. Van egy iszonytatóan nagyképû afro kölyök akiben annyi az "érdekes", hogy higanyszerû mozgása van és talán valamivel jobb hangja, mint Király L Norbinak - magyarán semmi. Már a válogatóról páros lábbal kellett volna kirúgni! Mi a francot keres még a legjobb 9 közt??? Nonszensz!
Gyopárka is harmatgyengén teljesített immár sokadszor, mellette egyvalami szól, a cukisága, hogy tényleg bájos jelenség, és a nézõknek ennyi untig elég, hogy továbbszavazzák. Azonban mindkettejükben közös az, hogy náluk EZERSZER jobbakat szórtak ki már a válogatón, nem beszélve a párbajokról! Abbe Lewis, Mráz Anita vagy a nagyon dögös hangú Orsovai Renáta szerintem minimum a TOP5-be való lett volna, ehhez képest be sem kerültek a legjobb 12-be, Palmer és Gyopár meg már a legjobb 9-ben vannak!
Akit még nem bírok elviselni, az Gondi Helén, bár tegnap nem visított olyan éktelenül mint a korábbi fordulókban, mivel a dal erre nem adott lehetõséget.
Peter Sramek is egy vicc, lássuk be, a retro-feelning sokáig elrepítette, de enyhén szólva is anakronisztikus jelenség ebben a tehetségkutatóban. De legalább neki van hangja.
Fehérvári 'Zuhanyzós' Gábor hangszínétõl én a falat kaparom, ha meghallom, önkéntelenül is a hangerõszabályzó gombra téved a kezem, nem tehetek róla.
Czibi Norbert sokkal jobb hang, csak neki meg a fizimiskája lesz nehezen eladható, már ha eljut odáig.
Szén Alexandra a múlt héten mintha megtáltosodott volna, tegnap maga volt a szürke középszer.
Singh Viki sem nyújt egyenletesen magas teljesítményt, amint azt vártam volna tõle, de még így is 2-3 klasszissal van a többiek fölött (tegnap viszont a veszélyzónában között ki 76%-kal!).
A másik legjobb pedig Várhegyi Lucas Palmira, aki méltán a legmagasabb százalékot kapta tegnap - nagyon nagy igazságtalanság lenne, ha nem valamelyikük nyerné meg.

A zsûri valami egészen elképesztõen rossz ízlésrõl tesz estérõl estére tanbúbizonyságot, a mérthetetlenül gyenge produkciókat valósággal piedesztálra emelve, szuperlativuszokkal áradozva a gyengébbnél gyengébb versenyzõkrõl. Hihetetlen, komolyan mondom!
Egy nagy nulla ez a mûsor.
olahmiki1959 2015 jan. 11. - 23:10:52
(142/243)
Mezõ Misi ma megint dobott egy nagyot, amikor azt mondta, hogy azért nyomott nemet Gyopárra, - akinek a kiesését én már régóta remélem, de az igazság az, hogy ma a párbajdalban sokkal jobban énekelt, mint Udvarias Anna - mert "õ már a jövõ heti éneklésre gondolt, és nem biztos benne, hogy Gyopár akkor is jól fog-e énekelni, szerinte nem".

Erre csak azt tudom mondani, hogy Misinek piszok nagy mázlija van.:D
Mármint abban, hogy nem én vagyok a TV2 egyik vezetõje, szerkesztõje, vagy producere.
Mert ezért a mondatért úgy vágnám ki Mezõ Misit a zsûribõl, hogy a lába nem érné a földet!
Miért?
Mert ez a mondat, és ez a gondolkodás olyan mértékû elfogultságot, prekoncepciót, sõt, ELÕÍTÉLETET jelent - tudjuk, ez a szó manapság különös súllyal bír, nem véletlenül használom!... - hogy egy ilyen embernek nincs helye egy olyan zsûriben, amelyiknek ELMÉLETILEG elfogulatlannak és objektívnek kellene lennie.

A mûsorról csak annyit, hogy ma gyakorlatilag senki sem énekelt tökéletesen, mindenki vétett kisebb-nagyobb hibákat, voltak hamiskás, erõtlen produkciók, volt, aki gyengén kezdett, aztán a dal második felére összeszedte magát és kinyílt, úgyhogy a késõbbiekre tekintve, "lehet esõ, lehet hó", - ahogy mondani szokták.

Udvarias Anna kiesése törvényszerû volt, - nekem már a múltkori New York, New York elõadása sem tetszett, az a dal messze meghaladta a képességeit, ma pedig az ABBA szám, és különösképpen a párbajdal volt bizonytalan, erõtlen, itt-ott elfúló, benne ennyi volt, még az is szép, hogy idáig eljutott.
Palmer Izsák - legalábbis nekem - már nem nagyon tud újat mutatni, eddig jól megélt az extravaganciájából, szerintem ez hosszú távon már kevés lesz. Az is kiderült, hogy a hangja egyáltalán nem különleges, nincs nagy hangterjedelme, tehát az igazi nagy, profi énekesekkel szemben nincs sok esélye.

Egyelõre ennyi, a jövõ héten veletek, ugyanitt...:)
olahmiki1959 2015 jan. 11. - 22:27:26
(141/243)
Kösz!...
Magas labda volt, nem lehetett kihagyni...:)
tramonto 2015 jan. 11. - 21:35:09 Előzmény Meklód fia
(140/243)
Hihetetlen mióta keresem magamban ezt a megfogalmazást, "olyanok vannak itt akiket hazaküldött a mega.. és X faktor zsûrije". Találó. Egyébként már annyi tehetségkutató mûsor van, hogy félek a posta ládámat kinyitni, nehogy behívó parancsot kapjak - mint hajdan a katonaságtól - valamelyik sztár keresõ mûsorba.
5/10
Semprini 2015 jan. 11. - 20:58:05 5/10
(139/243)
A mai adás egyszerûen bûnrossz. Mondjuk az ellenkezõje lenne a meglepõ, hiszen az alapkoncepció is helyrehozhatatlanul pocsék, és mára sikerült annyira kontraszelektálni a mezõnyt, hogy összvissz két valamirevaló hang van bent, singh Viki és Várhegyi Lucas Palmira, de utóbbit is úgy kellett visszaszavazni, mert Gyopár(!!!!), a mezõny majdnem leggyengébb láncszeme kiejtette párbajban!
Akinek ki kéne esnie, az Palmer Izsák, de alighanem Gyopár fog, nagy mázli kell hozzá, hogy másképp történjen.
KLOPCSIK69 2015 jan. 11. - 19:56:23
(138/243)
Miért kellett Gábornak ezt a dalt énekelni egy Skyfall-al szemben!?
ccaty 2015 jan. 11. - 19:28:27
(137/243)
Biza. Fõleg azért, mert most is a vénasszonnyal szemben, mind a négy zsûritag, lenyomta a hihetetlenül jól énekelõ fiatal lányt. Az már csak hab a tortán, hogy a kakadunõ hamisságra hivatkozott a lánynál, holott az állítólag rutinos asszonyságnak egy tiszta hangja sem volt a produkciója alatt.
offtopic
perry 2015 jan. 11. - 19:27:59
(136/243)
1.-s D
olahmiki1959 2015 jan. 11. - 17:36:34
(135/243)
Kicsit mintha kezdene unalomba fulladni a mûsor.
Azon vettem észre magam, hogy igazból nem is hiányzik, nem várom izzadó tenyérrel, kiszáradó szájjal, izgalomtól elfúló hangon, bekészítve ropit, alkoholmentes sört - juj, ezt nem kellett volna leírnom, a mai világban kifejezetten ciki, ha valakirõl kiderül, hogy antialkoholista, lépjünk is gyorsan tovább... - és semmiféle megrendülést nem érzek, ha egy általam preferált énekes kiesik, - ez az élet rendje, a végére amúgy is csak egy maradhat - mint ahogy annak sem örülök különösképpen, csak egyszerûen tudomásul veszem, ha valaki továbbjut.
Na most, vagy én kezdek kifáradni, vagy a mûsor.
Ha rám szavaz, nyomja meg az 1-es gombot, ha a mûsorra, nyomja meg a 2-est...:)))
Meklód fia 2014 dec. 29. - 19:42:04
(134/243)
kinõttem a mesékbõl
Cordelia 2014 dec. 28. - 18:40:41
(133/243)
mi történt? nem nézi senki és átkerült a másodrendû csatornára?
Meklód fia 2014 dec. 22. - 07:53:53
(132/243)
elfogytak a tehetségek a korábbi mûsorokban.
Olyanok vannak itt, akiket hazaküldött a zsûri a megasztárban / X-faktorban. De most õk is megteszik, mert olyan gyenge a felhozatal, hogy velük kell eladni a mûsort.
Arról már nem beszélve, hogy a mûsor szisztémája is egy moslék.
Meklód fia 2014 dec. 21. - 21:42:44
(131/243)
igen gyenge a mezõny!
Amikor ilyen emberek jutnak be, hogy Tourette-szindrómás csaj, akit a zsûri is inkább csak kényszerbõl tart még bent, mert ha énekel akkor lenyugszik és nem az operatõrt fenyegeti. de a magát két szelet zsíros kenyértõl kigyúrtnak képzelõ srác is nagyon komoly tehetséggel rendelkezik...
5/10
Semprini 2014 dec. 17. - 20:04:31 5/10
(130/243)
http://tv2.hu/rising_star/165184_ok_kaptak_ujabb_eselyt_a_rising_star_nezoitol.html#

A nézõk jól döntöttek, azok kaptak újabb esélyt, akiknek nem kellett volna kiesni, köztük a három kedvencem, Orsovai Renáta, Várhegyi Lucas Palmira és Abbe Lewis. A baj csak az, hogy közülük csak egy kerülhet vissza az élõshow-ba, bár még az sem garancia semmire. De már ez is valami. Én Reninek drukkolok, szerintem megérdemelné a gyõzelmet.
5/10
Semprini 2014 dec. 14. - 22:42:34 5/10
(129/243)
És valószínûleg mind az 5 fényévekkel lesz jobb azoknál, akik még mindig bent vannak. Ha Orsovai Reni lesz az, aki visszakerül, meg van bocsájtva, Singh Viki mellett õ volt a másik legjobb. Nem értem, hogy eshetett ki.
5/10
Semprini 2014 dec. 14. - 20:58:25 5/10
(128/243)
Most mutatták az áûlláûst, hát nem hiszem el: Palmer Izsák, akit a válogatón páros lábbal kellett volna kirúgni, megelõzi Singh Vikit, aki az egész mezõny fölött másfél klasszissal van, nem is egy ligában játszik a többiekkel!
ponca 2014 dec. 14. - 20:46:15
(127/243)
Idétlenkednek azzal a hülye fallal. Szánalmas.
Ennyi kappan hangú, hamisan vernyákoló embert honnan sikerült összehozni ebben a méreg drága gagyi mûsorban?
5/10
Semprini 2014 dec. 14. - 20:07:59 5/10
(126/243)
Miután jól kontraszelektálták a mezõnyt és az igazán jók felét 8vagy inkább kétharmadát) kiszórták a ROSSZUL kialakított párabajoknak köszönhetõen, most kapkodnak a fejükhöz, hogy legalább a maradék párszáz nézõt ne veszítsék el. Nagyon kíváncsi leszek, mi lesz az a nagy bejelentés, és hogy fognak visszakerülni legalább páran a kiesettek közül...
Irgum76 2014 dec. 14. - 19:50:47
(125/243)
faja egyszer akarok kommentelni a facebookon naná, hogy most van karbantartás és nem lehet belépni
5/10
Semprini 2014 dec. 08. - 22:47:19 5/10
(124/243)
Szívesen! Egyébként a Tv2 weboldalán a teljes adások visszanézhetõk, az egyes produkciók külön is.
http://tv2.hu/rising_star/