Téma: Rising Star

robicsek2 2014 nov. 02. - 20:18:56
(23/243)
De mi a frászért kell megmutatni a bejutottakat ???????????????
Selena 2014 nov. 02. - 20:00:41
(22/243)
Öreg muksó? Keróra gondolsz? Õ az Operettszínház igazgatója, már hosszú évek óta.
wowow 2014 nov. 02. - 19:47:56
(21/243)
Ez a zsûricsaj ellenszenves. A hideg ráz tõle. Kinek volt a nagy ötlete, hogy képernyõ és intelligenciaképes ez a csaj?
Annyira ellenszenves számomra, hogy a mûsor elkapcsolásán vacilálok.
1/10
southwind 2014 nov. 02. - 19:38:24 1/10
(20/243)
ki az az öreg muksó? meglehetõs tiszteletlenség -még a barátunkkal is az lenne, hogy beleröhögünk és belepofázunk a másik elõadásába vagy akár csak a beszédébe...
Suziy 2014 nov. 02. - 19:30:06
(19/243)
Fantasztikus !!! Ismét, sõt biztosan "kitermel" 3-4 Európa esetleg világsztárt ez a mûsor.......
olahmiki1959 2014 okt. 30. - 18:41:34
(18/243)
Szumátra, Borneó, Celeb - ez!
Magyar volt, és magyar lesz!...:)
robicsek2 2014 okt. 30. - 09:00:38
(17/243)
Amúgy minek ennyi sztár csináló ? Magyarország nemsokára a Énekes celebek, és a celebek hazája lesz.
Már látóm is. Celebek fogják szórakoztatni a celebeket. Már lassan annyira lecsökkentik a kórhtárt, hogy lassan születésnél fogják eldönteni ki lesz Celeb sztár, Az elsõ félsírásából :) A Nem celebek, meg el lesznek különítve, mert annyira kevesen lesznek. Mert aki szar énekes még az is lehet celeb.
robicsek2 2014 okt. 30. - 08:51:59 Előzmény mushi
(16/243)
Úgy látom nem én vagyok csak ilyen "prûd" :))
Akkor legalább egy dögös csajt is mutattak volna zuhanyzás közben :) Hogy meglegyen az egyensúly :)
Ilyen formában tényleg teljesen felesleges a mûsor!!
robicsek2 2014 okt. 30. - 08:44:40
(15/243)
ennek a mûsórnak is sók értelme van !!
Most hogy bemutatták a választékot, semmi értelme nem lesz annak hogy amíg nem érkezik elég szavazat, addig nem láthatjuk ki énekel. (Hogy így majd ne a külsõ alapján ítéljünk)Az is kérdéses ,hogy mi a lopikuláért kell (az ügyeletes szépfiút) fürdés közben mutogatni ?
Na ná hogy azért hogy a tini lánykák, majd küldjék a sok szavazatot.

Ennek így semmi értelme, mert már az elején zsúri dönti el hogy ki kerül be a élõ mûsorba. Így ennek mi az értelme ? Mindenki látja kik lesznek. Semmi. Csak egy ujabb bõr lehúzás.

Ennek a mûsornak az lett volna az értelme, hogy ne a kulcsíny számítson, hanem az ének tudás.
Ezt a mûsort is kiherélték.

És ráadásul mulatós zenés égi meszelõt tovább engedték, a vokál énekest meg nem.
És erre még a "tehetséges énekesnõ" Ördög Nóra is lefitymálta , hogy szerintem is gyenge volt. Na pont ö szólal meg.
Azon viszont röhögtem egy nagyot, mikor a "természetes" szemöldökû homo gyereknek az arcára fagyott a mosoly, mikor nem került be :) Azt hitte hogy a melegség együtt jár azzal hogy mindenhova bejuthat :) TÉVEDET!!
filoszemitabélus 2014 okt. 27. - 19:23:51
(14/243)
Majka legfeljebb repülõtéri taxishiénának lenne alkalmas, mert kellõen dörzsölt és nagy dumás. Csak éppen, mint Te is megállapítottad, sok értelme nincs annak, amit összehadovál. Ráadásul nem tud viselkedni és disztingválni.
Bizonyos rétegnek õ a példakép, de azért nem kéne nyilvánosan mutogatni, vagy kellene indítani egy külön csatornát "Proletár Igénytelenség" névvel.
olahmiki1959 2014 okt. 27. - 17:50:20
(13/243)
Lehet, hogy el vagyok tévedve, de én úgy tudtam, hogy a "ledfal" elõtt éneklõ versenyzõket akkor fogjuk elõször látni, hogy teljesen ismeretlenül, csak az akkori, legelsõ benyomásunkra hagyatkozva szavazzunk róluk, akkor ez most mi, hogy a selejtezõ adásokban elõre, szép sorban bemutatják õket nekünk???...:)

Ezt a mûsort úgy hirdették heteken, sõt, talán hónapokon keresztül, hogy különbözni fog minden eddigi tehetségkutatótól, más a forma, más a szavazás módja, minden más, fantasztikus, egyedi, semmi mással össze nem hasonlítható.:D

Megint én estem pofára, hogy ezt elhittem...:)))
5/10
Semprini 2014 okt. 27. - 14:11:38 5/10
(12/243)
Ördög Nóri valóban ugyanazt csinálja, mint odaát a reteknél, leszámítva, hogy ezúttal (még?) nem üvölt magából kikelve.
Majkának láthatóan most nagyon fut a szekér, valakik nagyon tehetségesnek tarthatják. Én sem értem egyáltalán, mert az ugyan tény, hogy van egy természettõl kapott beszélõkéje a srácnak, magyarul bármikor bármilyen helyzetben tudja f.sni a szót, de teljesen és vegytisztán hiányzik mögüle az aranyfedezet: a kulturáltság. Ez így nem képernyõképes. Mármint amit a Sztárban sztár zsûritagjaként mutatott, mert ebben a mûsorban eddig csak Nórikának végszavazott, eléggé másodhegedûs szerepben. Majd az élõshow-ban fog kiderülni, hogy ott mennyire lesz szalonképtelen, de nyilván azért ott is meg van húzva egy határ, ami alá nem mehet.
Ezzel együtt szerintem se való mûsorvezetõnek, ahhoz nem elég - nem tudok jobb szót - kulturált.
Meklód fia 2014 okt. 27. - 14:09:15
(11/243)
minek ez a sok énekes tehetségkutató? Akkor már inkább a Megasztár 7 jött volna, mert az legalább vicces és nem csak a mûmájerek juthatnak tovább.
nikato 2014 okt. 27. - 13:47:00
(10/243)
Most néztem bele online, kíváncsiságból, miért fizettek csillagászati összegeket az Ördög Nórának, hogy átjöjjön a Tv2-re. Lényegében ugyanazt csinálja, hasonló mûsorban, mint a másik csatornán. :/ Majka? Már megint Majka??!! Miért?? Fúj, gyûlölöm!!! Minek kell minden mûsorba betenni ezt a tehetségtelen kis s*gg dugaszt?
1/10
Jozefa 2014 okt. 27. - 10:51:39 1/10
(9/243)
Idegesítõ a sok mûbalhé, mint pl. amilyen Gyémánt Valentin körül volt, az ócska fogások (meztelen pasas beleerõltetése, ha illik a kontextusba, ha nem, a reklám bevágása a mûbalhé közepén), a sok erõltetett húzás (a két mûsorvezetõ párbeszéde, mintha élõben figyelnék az egészet, holott nyilván a felvétel után született utólag a kommentár). Vacak az egész.
malvinkicska 2014 okt. 27. - 09:21:55
(8/243)
Szerintem ez egy nagy nulla ami már múlik is, minek ez a sok tehetség kutató jobb lenne teljesen más vízekre eveznének, unalmas nem is nézem többet, szomorú , hogy csak ilyen semmi mûsorokat tudnak készíteni, ez minõsíthetetlen.
mushi 2014 okt. 27. - 02:28:40
(7/243)
kérdések:
- majkát miért kell most már mindenbe belenyomni?
- a kopasz kis törpe miért ilyen bunkó fazon?
- miért kell ennyi fotelt és asztalt és széket bezsúfolni egy stúdióba?
- miért kell egy énekes versenyben egy teljesen meztelen pasit mutogatni???? oké, hogy levágták az aljáról a "lényeget", de így is kb látszott a töve... nem érdekel, hogy zuhanyzás közben szokott énekelni, ha azt mondta volna, hogy a vc-n énekel, akkor azt mutatták volna?
5/10
Semprini 2014 okt. 26. - 23:04:53 5/10
(6/243)
Nyugodtan lehetne ennek a mûsornak Megafaktor Voice a címe, azokból van összegyúrva, illetve ugyanaz tökben, csak pár lényegtelen dologban módosították a szabályokat. A zsûri pedig már megint az inkompetencia csimboraszója. "Kero", az Operett "leköszönõ" igazgatója - na ja, Alföldi és Szirtes Tanár úr után egy rendezõ, Mezõ Misi a Voice-ban már bizonyította egyszer, hogy totálisan alkalmatlan zsûritagnak, Feke Palival van a legkevesebb bajom, Pásztor Annát viszont valószínûleg nem is ismerném, ha nem néztem volna a Sztárban sztárt, ahol igencsak gyengécske teljesítményt nyújtott és elég hamar ki is esett. Nem baj, ide még jó lesz a zsûribe - hát nem tudom...
Túlzásba viszik ezt a sok tehetségkutatót szerintem, de legalább egyszer válogatnának össze hozzá egy tényleg szakéártõ zsûrit!
popeszku 2014 okt. 26. - 22:52:53
(5/243)
Még nem sikerült rájöjjek,hogy ezmiez is.Pozitívum:Nórika már(még?)nem üvölt,mint a sakál.
2/10
stenimore 2014 okt. 26. - 22:07:33 2/10
(4/243)
Má bocs de még hány ilyen "tehetségkutató" mûsort lehet eladni ,hány bõrt lehet lehúzni?