Téma: Rising Star

rajongo1 2014 nov. 16. - 20:15:07
(63/243)
pásztor annácska: aaaa, öööö, aaaa , ööööö
-csengõzoli-- 2014 nov. 16. - 20:00:59
(62/243)
Atya Isten,ezt hallgatja valaki?
Erre minden zsûritag igent nyomott?
1/10
Glite 2014 nov. 15. - 14:11:20 1/10
(61/243)
Elég szomorú,hogy mostmár vasárnap estkénként is ilyen sz.rságok mennek :/ Régebben olyan jó volt,hogy minden vasárnap este Legtöbbször élvezhetõ filmek voltak! De még az is idegesít hogy nem egy van belõlle ebbõl a kornyikálásból hanem több X-factor ,ez ,csillagszületik -.- Az egyiknek vége jön a másik! Hiába van ennyi tehetségkutatónak mondó mûsorok egy személy se lesz világhírû,csak itt Mo.n verhetik magukat pár hónapig amíg nem jön a következõ... De biztos sokan nézik,azért adják le ezeket vasárnap esténként,és ez a szomorú! Nem tagadom én is megnéztem puszta kíváncsiságból,de tele voltak hamis hangokkal! A zsûri meg azt mondta majd jobb lesz a mûsor folyamán xd Ja persze ez alatt az 1 hónap alatt ameddig tart? xd
malvinkicska 2014 nov. 15. - 08:02:25
(60/243)
Azt nem értem miért ez a sok tehetség kutató egy ilyen kis országban , a csapból is, X faktor, és Rising star folyik , elég nagy szegénységi bizonyítvány a mûsor szerkesztõk csak ilyen semmi mûsorokban gondolkodnak, nagyon unalmas. Valaki említette elég ha a reklámját látja én is így vagyok vele, nem szórakoztat, az a sok öntelt hang nélküli bunkó.
Bertina 2014 nov. 14. - 18:46:13
(59/243)
Lehet, hogy velem van a baj, de én nem igazán értem a "fal" lényegét. A fal, a mûsor akkor lehetne talán érdekes, új, izgalmas, a falnak akkor lenne értelme, ha valóban eltakarná a versenyzõt, a nézõk nem látnák õt, nem lenne kisfilm az éneklés elõtt, csak a hangját hallanánk a versenyzõnek. Ha a hangja alapján elegen szavaznának rá, felmenne a fal, és akkor láthatnánk elõször a versenyzõt. Most ennek mi értelme van, h beáll az illetõ a fal mögé, aztán kivetítik az arcát a falra, miután megnéztük a végtelenül együgyû, szánalmas, rendkívül kínos zuhanyzós kisfilmjét? Annyira, de annyira gagyi, erõltetett az egész. A énekhangokról pedig már ne is beszéljünk. Borzalmas volt minden versenyzõ. Nem vagyok nagy X-faktor rajongó, de ez a mûsor az X-faktor nyomába sem ér.
1/10
DarkGirl 2014 nov. 12. - 19:11:08 1/10 Előzmény stenimore
(58/243)
Ez egy nagyon jó kérdés,már én is nagyon unom ezeket!!!
Bárcsak ez lenne az utolsó ilyen mûsor amit leadnak,nem nézem de pont elég az is hogy már a Híradóban is beharangozzák minden héten,vagy ha kapcsolgatás közben meglátom,már az is pont elég...
robicsek2 2014 nov. 12. - 18:27:41
(57/243)
ÁÁ rosszul vagyok, véletlen kapcsoltam az aktiv-ra, és már megint a pucér fürdõs énekes gyökér csávó mutogatták.
Komolyan minden szarra ki tudják írni ,hogy nyugalom megzavarására alkalmas képsorokat mutatnak, itt miért nem ?
Mert én p marhára nem voltam kíváncsi a csávó testére. Ki a frászt érdekel, max a tini csajokat.
Bob19 2014 nov. 12. - 17:22:24
(56/243)
Én azt is eltudom képzelni, hogy az adójukat csökkentik az ilyen profitot nem nagyon hozó mûsorokkal...

olahmiki1959:
Teljesen egyetértek veled! Én is valami hasonlót akartam írni, de már inkább nem írom le. Csak annyit még hozzáfûznék, hogy átvágtak minket azzal is, hogy a zsûri szavazata is annyit ér mint bármelyik más szavazóé. Hát rohadtul nem! Minden zsûri tag 7%-kot jelent! Ez így igazságtalan! Pár napja még reménykedtem, hogy még nem cseszték el végleg a mûsort, de ma már belátom, hogy tévedtem. Nem is fogom nézni!
És még egy: a tények tegnap kitért a mûsorra és akkorát füllentett amekkorát nem szégyellt!: "Több mint 1 millióan szavaztak a vasárnapi adásban!" (pontos számra nem emlékszem) Ez már csak azért is érdekes mert a mûsor elején Ördög Nóra kijelentette, hogy már 160 ezren töltötték le az alkalmazást! És nem hinném, hogy a mûsor végére ez a szám megtízszerezõdött volna! Meg azt ugye a google sem számolja, hogy 50 ezren le is törölték még Vasárnap azt!
Mellesleg az is érdekes, hogy mindig pont a szám befejeztével emelkedik fel a fal... (bár nem néztem végig az adást)
Na meg az is, hogy olyan véletlenül sem történhet, hogy egy adásban mindenki kiesik! Szavazzon mindenki mindenkire NEM-mel, lássuk mi fog történni! (valószínûleg semmi:))

teardrops:
Én úgy emlékszem, hogy úgy volt beharangozva, hogy "csak a hang számít" és, hogy a versenyzõk a közönség elõl elzárva egy fal mögött lesznek. Ezért következtetett mindenki arra, hogy nem fogják õket mutatni.

De a lényeg, hogy a következõ adásban mindenki, mindenkire szavazzon NEM-mel!
AvatáR Gil Maerth 2014 nov. 11. - 15:02:35
(55/243)
Na én kapásból kitiltanék egy csomó énekesi kategóriát - for example:
- profik
- félprofik
- volt énekesek
- énekes apuka/ anyuka farvizén evezõk palánták

és a zsûri is csalás: egy nyomógombjuk HÉT (!!!) százalékot ér, és így 28 ponttal érnek fel (!!!!!!!!!!!!!!)
ami felháborító mert így azt löknek tovább akit már elõzõleg is jónak láttak.
(ugyanis az is hiba hogy az elõválogatnál is õk ültek - nahát !)

kábé ez és ez a véleményem !:(
ponca 2014 nov. 10. - 20:52:45
(54/243)
Az aplikációt ingyen lehet letölteni.
És a szavazáskor,amikor elindítják a népek mennyit ugrik a számláló?
Vagy a telefonszámlák mikor megjönnek ez akkor lesz majd a meglepi?
Én sosem szavaztam és nem is fogok, mert számomra tökre érdektelen, hogy ki fia, borja nyer vagy nem nyer.
Minek is költenék egyetlen fillért is ilyen baromságokra?!
offtopic
-csengõzoli-- 2014 nov. 10. - 16:54:43 Előzmény filoszemitabélus
(53/243)
Az a baj,hogy ezek nem tehetségkutatók,hanem showmûsorok.
Azokból meg nekem már kvára elegem van.
offtopic
-csengõzoli-- 2014 nov. 10. - 14:02:40
(52/243)
MIndeközben mindenhol csak azt hallod "légy õszinte" :D
filoszemitabélus 2014 nov. 10. - 13:32:18
(51/243)
Ez a kötelezõ ájuldozás egyszerûen nevetséges. Persze örömteli, hogy a gyerek énekel és nem öregasszonyokat ver agyon 20 forintért, de azért nem kellene túlzásokba esni. Ez pontosan az az attitûd, mint, amikor egy nyomorékkal mindenki feltûnõen és tüntetõen kedves. Ez egyáltalán nem szolgálja az illetõ érdekeit sem, mert egy idõ után csak rájön, hogy ez milyen természetellenes és nem õszinte elismerés.
Csak sajnos olyan degenerált világban élünk, hogy, ha valaki másképp viszonyul egy ilyen gyerekhez, arra hamar rásütik, hogy rásszistá.
5/10
Semprini 2014 nov. 10. - 13:25:28 5/10
(50/243)
Ki merem jelenteni: minõsíthetetlenül rossz ez a mûsor, sõt egyértelmûen a legrosszabb az eddigi tehetségkutatók közt, amivel nem keveset mondtam, mert az elõdje, a kissé túlzottan is hasonló formátumra épülõ The Voice ugyebár orbitálisat bukott (én kb 3 adás után fel is adtam, nem érdekelt tovább). A Rising star is bukta volt több országban is, de olyan is volt, ahol már eleve képernyõre sem került.
Szóval nem megy a telekettõnek ez a tehetségkutatósdi, szerintem jobb lett volna, ha maradnak a Megasztárnál, eddig még mindig az volt a legvállalhatóbb, nem véletlen, hogy 6 széria le is ment belõle.
A zsûri talán a legrosszabb, ami a hasonló mûsorokban idáig elõfordult, pedig volt mit alulmúlni... Pásztor Anna mintha önmaga paródiája lenne a hatalmas szájával és a tévéképernyõre nem való, túlzottan széles gesztusaival, "Kero" az oksokodó, felsõbbrendû tanárbácsit adja, ami nem annyira áll jól neki, Mezõ Misi a vajszívû, mindenkit továbbengedne, de a zsûrizés ugyebár nem errõl kéne szóljon (már a Voice-ban sem értettem, hogy hogy került be), Feke pedig a legnagyobb csalódás, tõle vártam a legtöbbet de ehhez képest nulla a köbön.
Ami a versenyzõket illeti, a legutóbbi adásban MINDENKI - értsd: mindenki rémesen rossz volt, irtózatosan hamis, gyenge, kifejezéstelen énekléseket hallottunk, egy merõ borzalom volt az egész. Ehhez képest talán ketten nem érték el a 70%-os küszöböt, ami a továbbjutáshoz kel. A LED-fal nettó parasztvakítás, hiszen a versenyzõ látszik a kivetítõn, csak õ nem látja a közönséget, így totál semmi értelme az egésznek. Az, pedig, hogy "a közönség dönt", megint csak nem állja meg a helyét, hiszen a zsûri szavazata fejenként 7%-ot ér, tehát ha négyen nyomnak igent, az már 28% a 70-bõl, ami több mint az egyharmada.
-csengõzoli-- 2014 nov. 10. - 13:13:49
(49/243)
Igen, a roma srácot kihagytam, szerintem a fehér családok 100%-ban ez volt az elsõ mondat,amit te is írtál :D
Szegénykémet remélem nem vágja,majd nagyon a padlóhoz,mikor max 2 hónap múlva eltûnik a süllyesztõbe...
Az ilyen egyszerû emberekben komoly kárt tehet,ha ennyire átverik.
Elõadják neki,hogy atya ég,megtörtént a csoda, holnaptól hozzá járnak majd énekórára az USA legnagyobb sztárjai, közben pedig egy középszar énekes szegénykém, akinek még adok pár hetet,aztán kuka.
nikato 2014 nov. 10. - 11:54:46
(48/243)
Jó ez az alkalmazásos szavazás. Sok mindennel egyetértek amit írsz. Takács Máté szimpatikus, majdnem olyan jóképû, mint az apja volt fiatalon, és hangja is van, jó zenéket hallgat és énekel.. De inkább maradjon meg a színészetnél, mert az énekesi pályához viszont nem elég a hangja. :) A többi is hamis volt, Udvarias Anna már a '90-es években sorozatokat szinkronizált, emlékezetes és jó hangja van, de csak beszédben.. jó, jól énekel, de csak színházba valóan jól, nem is értem miért egy énekes keresõ mûsorban akar visszatérni??!! Én az utolsó csajon akadtam ki, (a takarítónõn, nem tudom a nevét azért írom így), nos, eszméletlen HAMIS volt, és ráadásul az egyik legnehezebb dalt választotta!! Fúúúú, és mindenki tovább jut!! :S A 18 éves roma gyerek, akinek munkája nincs, de már a 2. gyerekét várják a párjával, munkája meg nincs, (beléjük van programozva... -.-"..-bocs-magánvélemény), neki is be kell kerülnie.. A 2 Danza Kudoro-s, háááááát, show-t lehet, hogy csináltak, de ez csak a dalnak volt köszönhetõ, nem az éneklés tudásuknak.. Érdekes módon mindegyik tehetségkutatóba kell: másik tehetségkutatóban feltûnt egyén, rég elfeledett színész vagy énekes, 1-2 félvér külföldi-magyar, meg persze a kisebbségi. A zsûri meg csak ájuldozik. Mondom igazából én csak az utolsó csajon lepõdtem meg, hogy tovább jutott. Egyáltalán semmi hangja!!!!!!!!!!!!!!
-csengõzoli-- 2014 nov. 10. - 11:12:02
(47/243)
Elég fura volt nekem a tegnapi mûsor.
Nagyon kevesen estek ki, pedig szinte az összes hamis volt.

Takács Máté a nagy rocker.
A nagy lázadó Mick Jaggert majmolva bohóckodik egy kereskedelmi tévében.
Idáig jutottunk 2014-ben :)
Ugyan minden vágya,hogy apjától függetlenül is elismerjék, ennek ellenére az összes adásban elhangzik,hogy kinek a fia, sõt meg is szólal a büszke apa. Érdekes...
Kicsit olyan ez,mint JFK (Jimmy Fia Krisztián), aki szintén "szerette volna",ha a saját tehetségéért kapja az elismerést, aztán minden második dala Zámbó Jimmy dal volt...
Sajnos a kereskedelmiknek ez kell, a háttér story, az ismert szülõ, a beteg nagypapi stb.

Udvarias Anna hamis volt, nem is kicsit. Semmi érdekes nincs benne, átlagos,középszar énekes.

Benny Perez és Michel Carballo elérték a sláger tévé szintjét, azt se értettem,hogy kerültek ide,de ha a közönségen múlik biztos sokáig jutnak, nagy a mulatós tábor.

Kovács Gyopár olyan szinten volt hamis,hogy az már tényleg bántotta a fülem.
Õ az,akinek idáig sem lett volna szabad eljutnia, valami borzasztó ahogy énekel.
Nagyon helyes,külsõre semmi gond,de hangja az konkrétan semmi.

Az AB duó gyenge volt,Szófia is jogosan esett ki.

Fehérvári Gábor nem volt rossz, de ebben a dalban szerintem nem tudta megmutatni mit tud vagy nem tud,mindenesetre õ egész hallgatható volt.

Gyémánt Valentinnak a neve is giccs, a mûfaja is. Ennek ellenére,ha nem ezt a dalt választja,nagyon nem lógott volna ki a sorból.

Pásztor Anna nagyon kis szimpatikus, de Whitney Houstont választani öngyilkosság.
Ehhez a dalhoz nagyon-nagyon kevés volt Anna.
Erõtlen és hamis volt a produkció.
kb az ilyenekre mondja Puzsér,hogy: Gratulálok, bejöttél és elénekelted sokkal szrabbul,mint az eredeti.
Annából még talán lehet valami,bár nem vagyok szakértõje a dolognak és nem tûnik különlegesnek a hangja.

Fórizs Olivér egész jó volt.
A hangszíne nekem nem tetszik,de mindenképpen a jobbak közé sorolnám.

Összességében csalódás a mûsor.
A led fal nyilván csak bohóckodás,a lényeg,hogy valami eddig szokatlan történjen.
A produkciók színvonala nagyon alacsony, ezt sem fogom nézni.
olahmiki1959 2014 nov. 10. - 08:38:06
(46/243)
Sok igazság van abban, amit írsz, lehet, hogy én bonyolítottam túl a dolgokat.
Viszont, miután nekem nem voltak egyéb információim a készülõ mûsorról, csak arra tudtam hagyatkozni, amit az elõzetes reklámokból leszûrtem.
A Rising Star minden eddigi versenytõl való különbözõsége, a kizárólag a hang és az éneklés alapján való döntés, a ledfal szerepe, amit - ezek szerint - sikerült félreértenem, a külsõ megjelenés másodlagossága, nekem ez jött át, de ezekrõl már írtam...
Viszont a versenyzõk elsõ alkalommal való ismeretlensége "láthatatlansága" - legalábbis a zsûri elõtt - mégsem ördögtõl való gondolat, hiszen a Voice pontosan erre az alaphelyzetre épül, a zsûritagok az énekeseknek háttal ülnek, és csak akkor fordulnak meg, amikor úgy ítélik meg, hogy az illetõ a hangja és a tehetsége alapján rászolgált a bizalmukra.
A fõszereplõnek kikiáltott ledfal, ami köré lényegében az egész mûsor épül, - természetesen megint csak a személyes véleményemet mondom, - így, ebben a formában teljesen felesleges, a felhajtás, a talmi csillogás, a külsõségek elõtérbe helyezésének az eszköze.
Erre a szerepre tökéletesen elegendõ lenne az az emelkedõ mutató, ami a szavazás állását mutatja, és amikor eléri a 70 százalékot, megszólalhatna egy éles hang, vagy elkezdhetne villogni egy nagy színes lámpa, amibõl mindenki tudná, hogy megvan a várt mennyiségû szavazat.
A közröhej kategória, amikor megemelik azt a falat, amire kívülrõl egyébként is rá van vetítve az énekes...:)

Mindegy, nem akarom túl sokáig ragozni a dolgot, szerintem sokkal izgalmasabb lenne az egész verseny, - mind a zsûri, mind a nézõk számára, - ha valóban teljesen ismeretlenül következnének az énekesek egymás után, és lehetne idõnként bomba meglepetés, amikor kiderülne, hogy a csodálatos hangú énekesnõ egyébként egy 150 centis, 90 kilós, sok dioptriás szemüveget viselõ lány, vagy a kitûnõ zenei érzékû, kellemes hangú férfiénekes egy ápolatlan külsejû, láthatóan ittas, hiányos fogazatú hajléktalan, - hogy ilyen szélsõséges példákat említsek...:)

Hogy õvelük mit kezdene a zsûri, a közönség és a média, na az lenne az igazán érdekes!...:)
wowow 2014 nov. 10. - 08:25:26
(45/243)
Én sem értem a fal szerepét. Szerintem még zavaró is az énekesnek, hogy mindenfelé a szavazók arcai jelennek meg véletlenszerûen. Meg hogy a közönség és a tévénézõk látják az énekest ennek ellenére. MUHAHA!
A hangmérnökök pocsék munkát végeztek. Volt akit halkan hallottunk és a beszéde közben tekertek a hangerején, a kisfilmek is más hangerõvel szóltak. Élõ adásban lehetne és kell is jobban csinálni. A fénytechnika és a díszlet parádés, viszont a mûsor és a hangok nem hozza azt a magas szintet. Én untam a 2. fellépõ után, nem is néztem tovább, mert nagyon hektikus az éneklõs és neméneklõs részek miatt, nincs meg a mûsor dinamikája, hacsak nem ez a libikóka a cél. Néha-néha idekapcsoltam. Lényegesen jobbra számítottam, a továbbiakban nem valószínû, hogy nézem.

Egy másik fórumon szóvátették, hogy milyen meglepõ, hogy az okostelefonon szavazók mindegyikének olyan profilképe van, hogy nyaktól felfelé látszik. Egy sincs, aki egész alakos, vagy esetleg teljesen mást ábrázolna az arca helyett. Szóval a marha nagy bunda is erõsen benne van ebben mûsorban.
Senhora 2014 nov. 10. - 07:49:43
(44/243)
Az elsõ adás nézhetetlen volt. A tegnapiban legalább történt valami, de nem az, amire számítani lehetett.
Mi értelme a falnak? Nem úgy lenne a jó, ha nem láthatnánk a versenyzõt és nem lenne kisfilm?
Naná, hogy sokan külsõ alapján vagy sajnálatból szavaznak. Buta egy mûsor ez és tele volt gyenge énekesekkel.
Akkor már inkább az X-faktor.