Téma: Igazgyöngy

9/10
napraforgó 2014 aug. 22. - 06:29:38 9/10
(2014/2414)
08. 22.
Berk a hintaágyban iszogat. Kenan csatlakozik hozzá. Ki érti a nõket, filozofálnak. Úgyse fogod megérteni õket soha, mondja Kenán.
Ilker megvárja mehmetet, mondja, hogy Nihán nagyon beteg, már a gyógyszerek se használnak. meg fog zavarodni, látnia kell a fiát. Kéri, hogy hadd láthassa a nõ a fiát. Mehmet gonoszul elutasítja, azt már nem, soha nem fogja látni.
Gökhán telefonál Baharnak (?) de a nõ nem veszi fel.
Mehmet hazamegy, nehéz napom volt, mondja, de Gy rá se néz. meddig fogsz még haragudni rám? kérdi M . Addig, amíg nem fogod megváltoztatni a döntésed. Nihán a gyereked anyja! Minden anya jót akar a gyerkeének. - De Nihán évekig hazudott nekem, eltitkolta elõlem a fiam létezését. nem láthatja a gyereket, csak ha a bíróság úgy dönt, és akkor is csak itt a villában!
Gökhán telefonál Mehmetnek, gyere ki a kertbe, beszélnünk kell! Gökhán sír, nekem végem, mondja. Gökhán részeg, a legjobb barátom elszerette tõlem Bahart!
Mehmet beviszi, igyál egy kávét. Gökhán ordítozik, megölöm magam! Bahar kijön, mi történt? mehmet elküldi.
Dídem Berket hívj, de az nem veszi fel a telefont. Aztán Dilrubát hívja, mit tud Berkrõl? Dilruba mondja, a férfiak 2 dologtól félnek, a házasságtól, meg a gólyahírtõl. Várj, míg megbarátkozik a gondolattal, hogy apa lesz.
Mehmet visszamegy Gyöngyhöz, aki kérdi, mi történt? M. nem mondja, mire Gy -jó, én tudok várni, míg megjön az eszed.
9/10
napraforgó 2014 aug. 22. - 04:21:01 9/10
(2013/2414)
Szerintem sem terhes Dídem, nem véletlenül tanulmányozta õ a babakönyveket. Onnan szépen kiolvasta a terhesség elsõ jeleire vonatkozó tudnivalókat, azokat vetette be. Dilruba jó tanítványra lelt benne, a csaj kapzsi, törtetõ, nem akarja elengedni az aranytojást tojó tyúkot. Nyilván úgy gondolja, hogy ha Berk visszajön hozzá, talán sikerül valóban teherbeesnie. Ha meg nem, hát vagy eljátszik egy vetélést, vagy csak vaklármának minõsíti a rosszulléteket, de addigra talán rendezõdik a kettejük dolga.
9/10
napraforgó 2014 aug. 22. - 04:15:07 9/10
(2012/2414)
Én is úgy gondolom, hogy Nihánnak nem volt semmi hátsó szándéka, amikor Gyöngyöt kereste meg, valóban csak a segítségét, a Mehmetre való befolyását szerette volna kihasználni. Talán azért nem Pinárt kereste (aki most amúgy sem elérhetõ, mert Ausztráliába ment az apjához), mert régrõl ismerte Pinárt és tudta, hogy milyen kajla, ideges, impulzív, hirtelen, stb., meg egyébként is Pinár mindig Mehmettel lenne szolidáris, vagyis nem Nihán érdekében kampányolna.
Én Nihánt még azért sem tudom elítélni, mert annak idején úgy döntött, hogy "meghal" Mehmet számára. Ne felejtsük el, hogy a nõ épp csak magához tért a kómából - vagyis nem is biztos, hogy teljesen józan ítélõképességgel tudott dönteni - és nagyon rövid idõ alatt, hirtelen kellett döntenie (csak, amíg Mehmet odavolt, hogy kicsit pihenjen, ruhát váltson, ilyesmi).
Még azt sem tudom égbekiáltó bûnnek tekinteni, hogy mikor újra találkoztak, kipróbálta, vajon visszaszerezheti-e a szerelmét. Láthattuk, hogy Mehmet és Gyöngy házassága sohasem volt problémamentes, és ha nem bizonyul tartósnak... Õk pedig valaha szerették egymást, gyerekük is lett, talán izzik még a parázs a hamu alatt. Még Gyöngy is fölajánlotta Mehmetnek, hogy menjen vissza Nihánhoz, ha még szereti. Mehmet döntött Gyöngy mellett, onnantól viszont neki kellett volna kis távolságot tartani a régi kedvesével, nem odarohangálni minduntalan.
Én úgy látom, hogy mikor Nihán rájött, hogy szilárdabb a kapcsolatuk, letett arról, hogy valaha is visszakaphatja Mehmetet. Viszont hiba volt az a nagyvonalú ajánlat, hogy Mehmet akármikor láthatja a gyerekét, jobb lett volna precízen rögzíteni a feltételeket. Akkor mindenki tudta volna, hogy mire van joga, mik a kötelességei. A nõ valóban megpróbált új életet kezdeni Ilkerrel, és még az sem az õ hibája, hogy Mehmet hosszú hónapokra megfeledkezett a fiáról, meg az iránta való felelõsségérõl.
Az eszelõs döntését, hogy "akkor pedig elveszem a fiamat az anyjától" sehogy sem tudom támogatni, és nagyon furcsának tartom a török igazságszolgáltatást is, ha ezt támogatja.
Persze tudjuk, hogy az iszlám országokban, meg az olyan iszlám gyökerekkel rendelkezõ országokban, mint Törökország, még most is apajogú társadalom van, és a jog is ezt támogatja. Vagyis apuci az, aki rendelkezhet, hol éljen a család, tanuljanak-e a gyerekek, és ha igen, mit, dolgozhat-e a feleség, stb, stb.
Láthattuk, hogy Nihán foglalkozását (színésznõ volt eredetileg), meg Berk korábbi kedvesének, Tulcsénak a foglalkozását (modell) eleve erkölcstelennek tartották, mert "mutogatták magukat", és ezért aztán nyilván a férfiakkal is szabadosak voltak.
Szóval én Mehmetet vaskalaposnak és fafejûnek tartom, akivel nem nagyon lehet normálisan beszélni. Nihán jól ítélte meg, hogy egyedül Gyöngy tud hatni rá, sem az anyja, sem a nõvére nem tudná meggyõzni. Gyöngy empátiájára épített és lám az el is érte, hogy Mehmet visszavonja a feljelentését. Innentõl már megint szóba kerülhet a tárgyalás és megegyezés, bár addig még biztos sokat kell maszírozni Mehmet úrfi fejét. Talán ha meglátja, hogy Nihán romokban van, megszánja és visszaadja a gyerekét.
Mehmet részérõl azért sem lenne igazságos Kismehmet megtartása, mert úgyse õ foglalkozna a gyerekkel, rásózná a feleségére, az anyjára, a dadusra, stb, õ továbbra is csak "vasárnapi apuka" lenne, aki hétvégén játszik kicsit vele. Ezt meg megtehetné akkor is, ha hétközben az anyjával van a gyerek.
9/10
Érsekvári 2014 aug. 21. - 23:34:53 9/10
(2011/2414)
Itt megtudjátok nézni a mai 150. részt én is most néztem meg .
Dailymotion .com Igazgyöngy 150(1)"R" ,150(2)"R"
Jó éjszakai program , aki nem álmos !
10/10
feketeagi 2014 aug. 21. - 22:17:02 10/10
(2010/2414)
szia
Nekem egy kolléganõm volt aki évekig csak kontrollra járt a biopszia után, mert az negatív volt, amikor elkezdett neki nõni akkor vették ki, igaz neki nem fájt, nem volt semmi panasza.
10/10
édesmaya 2014 aug. 21. - 21:46:21 10/10
(2009/2414)
Szia Ági. Januárban egy ismerõsömnek szinte azonnal kivették, pedig picike volt neki, és ki is derült, hogy jóindulatú volt. Bár igaz, másfél éve is volt már neki kis daganata, az szintén jóindulatú volt.
10/10
édesmaya 2014 aug. 21. - 21:43:06 10/10 Előzmény malvinkicska
(2008/2414)
Üdv Malvinkicska, dehát az online-sorozatok.tv-n csak a mai rész nincs fenn még, ma volt a 150. rész. A viasat play le van maradva 3 résszel.
10/10
édesmaya 2014 aug. 21. - 21:37:17 10/10 Előzmény napraforgó
(2007/2414)
Köszi Napraforgó a választ. Akkor addig fájni fog Gyöngynek, míg ki nem veszik.
malvinkicska 2014 aug. 21. - 18:42:45
(2006/2414)
Elfogadom a te verziódat különbözõek vagyunk érdekes egy dolgot több szemszögbõl lehet nézni és értékelni, N aki megrendezte a saját halálát, meg mikor megcsókolta hót részeg volt M, attól én nem sok jót remélek. A gyerekért annyira van miért nem tettek, már pontot a végére, sokkal tisztább lett volna, Felhívja M-t el akarunk költözni új életet kezdek mi legyen kis M sorsa, hogy gondolod vele kapcsolatban, a láthatást és egyebek, amit ilyenkor elvált szülõk tesznek, és szegény Gy mindig a szenvedõ alany a jósága miatt, éppen ezért, miért nem fordult P-hez hisz barátnõk és M tesója, kár ezt boncolgatni így írták megy ezt kell nekik játszani, ezeken mi nézõk szeretünk eljátszani, a gondolattal, mi is lett volna ekkor, vagy akkor.
10/10
feketeagi 2014 aug. 21. - 17:52:30 10/10
(2005/2414)
Szia, szerintem nincs Nihánnak semmi hátsó szándéka õ csak a kisfiát akarja és ennek érdekében mindent megpróbál, ami teljesen érthetõ, én inkább attól tartok nehogy Gyöngy túl messzire menjen a segítõ szándékkal, mert azért neki a férje érdekeit is figyelembe kell vennie, még ha nem is ért vele egyet, nagyon vékony jégen táncol.....meg kell gondolnia mit tesz Nihán érdekében, mert visszaüthet a dolog...ahogy mondta Ilkernek is a házassága is rámehet...
Cameron007 2014 aug. 21. - 16:32:38
(2004/2414)
Látom már megint szerencsétlen Nihan az oka mindennek. Teljes mértékben megértem, hogy Gyöngyön keresztül próbált hatni Mehmetre, és biztos vagyok benne, hogy mindenfajta hátsó szándék nélkül. Nem akarta elveszíteni a kisfiát, M-el nem lehetett beszélni, hát nem maradt sok választása, mint M. felesége, aki maga is anya és bele tudja érezni magát a helyzetébe, és az egyetlen, akinek befolyása van Mehmetre, ha õ nem tud neki segíteni, akkor senki.
Nem lehet elítélni, mert megtesz mindent a gyerekéért, és nem azzal foglalkozik ebben a helyzetben, hogy azok ketten, csak nehogy megint összevesszenek.
malvinkicska 2014 aug. 21. - 16:02:54
(2003/2414)
Szerintem nem terhes csak D biztatását fogadta meg Diden, hogy vissza szerezze B-t. A Nihan színre kerülése az egész harmadik évadra rá nyomja a bélyegét úgy néz ki nem tudnak miatta boldogok lenni, de ezért M-t is okolom, a gyerek miatt van minden. N egy dörzsölt nõ nem tudta megkaparintani, M-t és próbál mesterkedni, hogy vele nem akkor mással sem legyen boldog M, nekem valami ilyesmi jön le az egészbõl, de majd látjuk késõbb mi lesz velük.
10/10
feketeagi 2014 aug. 21. - 15:29:16 10/10
(2002/2414)
Sziasztok!

Szerintetek Didem tényleg terhes vagy csak így akarja vissza szerezni Berket? Szerintem nem terhes csak taktikázik!
Azért az nagy teher lehet, ha valakinek gondja van Gyöngyhöz fordul rögtön, szegény most elég kellemetlen szituációba van, remélem nem lesz belõle új szétköltözés!

Nem minden esetben veszik ki a csomót ha jó indulatú, ilyenkor figyelik, hogy nem e kezd el nõni és csak abban az esetben kell a mûtét.
malvinkicska 2014 aug. 21. - 12:41:34
(2001/2414)
Mi lehet a Visat Playval már 3 rész nincs felrakva, szerencsém a szolgáltató vissza adta a jelet, legalább meg tudom nézni idõben, azoknak rossz akik nem tudják nézni, mikor adják.
malvinkicska 2014 aug. 21. - 08:18:16
(2000/2414)
Nihan elérte, hogy megint Gy legyen szélen, miért telefonálgatott, inkább M-el beszélte volna meg a gyerek dolgot, mikor és hol láthatja és egyebek. Az igaz M egy forró fejû valaki, de szerintem ha a gyerekrõl van szó, másképp áll a dologhoz. A véleményem még mindig az M és N is hibásak ezért a kialakult helyzetért. Gy jól látja a dolgokat megmondta I-nek beszéljen M-el, hogy elviszi e a kis M-t az anyjához. Az azért enyhe túlzás, hogy N máris depis, és akkor meggyógyul ha látja a kisgyereket. O aranyos ahogy meg akar felelni apai kötelezettségének. Onur is most már jobban bele lát az anyai feladatokban, nem olyan egyszerû két gyerekkel. D folytatja a piszkos hadjáratát senkivel nem törõdik és sikeres eddig, lehet pont a võ lesz az aki lebuktatja talán. G és S megverekedtek B szerelméért, az is olyan nehezen bomlik ki kivel marad, B-t határozott nõnek tartottam eddig, most labilis lett. S is eddig a furfang magaslatán állt, most õ sem bír D-vel.
9/10
napraforgó 2014 aug. 21. - 07:22:59 9/10
(1999/2414)
Seref megint Orhánt igazgatja, aki a kislányát vezeti. Nincs megfelelõen öltöztetve a gyerek, majd szehert hívja, hogy vigyázzon a gyerekre. Orhán kéri, ne vegye el a lányát, neki már csak õ maradt. Seref közli, persze, te jó apa vagy, de bármikor segítségre van szükséged, szóljál.
Dilruba a házat akarja berendeztetni, amit Fikri vett nekik.
Gy a gyerekekkel játszik a teraszon. M jön, Kismehmet az anyja után kérdezõsködik, mikor jön, õ haza akar menni. gy csak néz, majd otthagyja M-t.
Seref látja, hogy gy otthagyta a fiát, és kétségbeesve kérdi az égtõl, mikor lesz itt normális élet?
Orhán is küszködik a gyerekkel, nem tudja, hogyan kell hajat mosni neki. Kis bemutató a férfiak ügyetlenségérõl...
Közben Onur is szenved a gyerekeivel, õ se tudja, mit, hogyan. Onur Mehmettel beszél, talán gy-nek igaza van a gyerek-ügyben. M hívja, mengjen át beszélgetni, de O mondja, nincs itt a dadus, nem hagyhatja ott a gyerekeket.
Dilrubáék megérkeznek egy vadiúj házhoz egy lakóparkban. Kenan taxival követte - na a vénasszony már megint vesz egy házat! - mondja, majd elhajt.
Dilruba intézkedik, a házat be kell fejezni, mire a férje hazaér. A telekkönyvi papírokat intézteti
Gy mesél a kislányának. Ilker telefonon keresi. Nihán depresszióba esett, kéri, hogy pár percre vigye el a kisfiát Nihánhoz, hogy ne legyen nagyobb baj. Ilker könyörög, Nihán kárt tesz magában. Gy sajnálja, de nem teheti, erre rámenne a házassága.
N-nál járt az orvos nyugtatót, altatót adott neki, de szüksége lenne a fiára, hogy ne romoljon az állapota, mondja. Ilker meg csak szomorúan néz.
9/10
napraforgó 2014 aug. 21. - 07:06:40 9/10
(1998/2414)
Gökhán beállít a villába, bahart keresi, aki épp elmenni készül a kisfiával, vásárolni, játszótérre. G felelõsségre vonja B-t , szóval szelim az a másik férfi? A legjobb barátommal csalsz meg? én hazajöttem a családomhoz, te meg... hozzámész feleségül, kérdi.
Orhán a kislányát etetgeti, a gyerek nem akar enni, inni. Orhán szerint rukiye nélkül minden olyan nehéz....
Gökhán száguld a motorjával az autópályán. Szelim felhívja bahart, G mindent tud! Bahar nem akar most vele beszélni, és leteszi.
M hazaér, Kismehmet iránt érdeklõdik. serf közli, hogy angyal és kismehmet édesen alszanak.
Gy és M összevitatkoznak, gy a szemére hányja, hogy börtönbe juttatta a gyereke anyját, azt, akit valaha szeretett. M azzal vádolja, te nem akarod a fiamat, azért segíttetteél neki! Gy azt mondja, szégyeld magad!
Dilruba és Bilúr beszéklgetnek, Bilúr biztatja, beszélj Fikrivel. De Dilruba azt mondja, majd ha kérdeznek, megválaszolom.
Orhán a kislányát öltözteti, Rukiyéhez készülnek a kórházba. Orhán bemegy a kórházba, de nem engedik a felesége látogatását. Az orvosa nincs ott, másik orvos meg nem engedélyezheti a látogatást.
Fikri telefonon jelentkezik, Mehmettel beszél, Ahmet szépen gyógyul, ezért Pinárt is hazaküldte, mert a nõ nagyon aggódik a családja miatt.
Gy magányosan üldögél a kerti hintában, M az ablakból nézi. Majd Ujgárral beszél telefonon. Aztán kimegy a feleségéhez, elmondja, visszavonta a feljelentést, elengedik Nihánt. Memeht puszit és dícséretet vár, de Gy közli, tudod, hogy helytelen dolgot tettél, és otthagyja.
Seref érdeklõdik, hogy Dilruba mennyit telefonálgat ma, vajon milyen ügyeket intéz. Majd összevesznek, ki is a ház asszonya?
Majd Szeherhez megy, kéri, ha D vendége megérkezik, õt is értesítsék.
Gy felhívja Ilkert, kérdi mi a helyzet, majd kéri, mondja meg Nihánnak, neki semmi köze az egészhez, sem a feljelentéshez, sem a letartóztatáshoz. Ilker tudja jól, biztosítja róla Gy-t, meg azt is hogy õ járt közben, hogy elengedjék Nihánt, és ezért hálás is.
9/10
napraforgó 2014 aug. 21. - 06:47:56 9/10
(1997/2414)
08. 21.
Dídem sírdogál, a gyereke apa nélkül fog felnõni. De ha Berk nem akarja a gyereket, õ elmegy abortuszra. A nõk tiltakoznak, persze, hogy akarja. Bahar beszél az öccsével, aki azt mondja, a gondok ettõl még nem oldódnak meg, ez a gyerek rosszkor jött. Bahar biztatja, adj magatoknak még egy esélyt.
mehmet követi a feleségét és meglátja, hogy gyöngy Nihánnal és a gyerekkel találkozik. M a rendõrséget hívja. Nihán Gy segítségét kéri. Nihán fél, hogy M megtalálja, mindjárt indul a hajó, neki muszáj eltûnnie. Megérkezik a rendõrség, Mehmet odamegy Nihánhoz, aki Gy-t vádolja, miért árulta el. Nagy a cirkusz, M fölkapja Kismehmetet, gy csitítja, ne tedd ezt, N sír és könyörög, de M hajthatatlan.
Gökhán összeveri Szelimet, szóval te vagy az a férfi? Megöllek! Kakaskodnak. Gökhán el akarja zavarni Szelimet, aki közli, õ gyûrût adott Baharnak, aki nem utasította vissza. Gökhán felül a motorjára, elmegy.
A bírósági folyosón Gy arra kéri Mehmetet ne csinálja, adja fel. Gy Ujgárt kéri, akkor maga beszéljen vele. de az ügyvéd is m pártját fogja. A feleket behívják a tárgyalóterembe. Gy kinn marad a kisfiúval, aki azt kérdi, most már te leszel a mamám? Nihánt õrizetbe veszik. Elbúcsúzik a fiától, most egy darabig a papánál leszel. Ilker vígasztalja N-t, aztán a nõt elviszik. tényleg szükség volt erre? kérdi Ilker.
Mehmet az ügyvéddel beszél, nincs az a bíró, aki Nihán javára döntene. Gy otthagyja õket, a gyereknek pihennie kell. Mehmet ezen is fennakad, hová mész, miért, blabla. Gy nagyon nem ért egyet mehmettel, aki pedig tulajdonos m,ódjára dönt a sorsukról. gy beteszi a gyereket az autójába ée elhajt.
9/10
napraforgó 2014 aug. 21. - 05:52:40 9/10
(1996/2414)
Szerintem ki fogják venni azt a csomót, elõbb-utóbb, de most az volt a lényeg, hogy jóindulatú a daganat. Talán ezért nem annyira sürgõs.
10/10
édesmaya 2014 aug. 20. - 21:22:49 10/10
(1995/2414)
Sziasztok, szép estét!

Én azért nem nagyon értem Gyöngy állapotát. Mégha jóindulatú is a csomó, akkor sem maradhat benn a mellében. Testvéremnek is kiszedték, nem egy volt neki. Nemrégiben egy ismerõsömnek is volt jóindulatú csomója, januárban mûtötték meg neki.
Törököknél ez másképp van? Mit csinálnak akkor a csomóval, hisz fáj Gyöngynek?!