Téma: Igazgyöngy

9/10
napraforgó 2014 aug. 25. - 10:08:49 9/10
(2054/2414)
8 bölüm - hát az kb 15 rész, vagyis már csak 3 hét ezzel együtt...
Fogunk mi még találkozni itt ott! Ha nem egy török, akkor egy latin szappanoperánál...
Addig meg még együtt!
malvinkicska 2014 aug. 25. - 09:43:59
(2053/2414)
A munkádat eddig is értékeltük páran köszöntük is a fáradozásod, gondolom ezt te is észrevetted, hálás vagyok a sorsnak ilyen jó megértõ társakkal hozott össze ezen a fórumon, tiszta szívembõl írom nagyon fog hiányozni ez a sorozat, ha vége lesz azt hiszem 8 bölüm van hátra.
9/10
napraforgó 2014 aug. 25. - 09:19:51 9/10
(2052/2414)
Köszi, hogy értékelitek, most már igyekszem kitartani a végéig. Ez még mindig a legizgalmasabb sorozat, amit mostanában láttam, sajnos a mexikóiak nem váltak be, annyira hihetetlenek lés hiteltelenek. Nem beszélve arról, hogy húzzák, mint a rétestésztát és semmi sem történik, mindig ugyanazt ismételgetik.

Igen láttam, hogy a jövõ héttõl kb. 1/2 6-tól adják, de hát én általában 5-kor ébredek... Tehát kitartás, már a finisben vagyunk, nemsoká minden megoldódik! Tartok tõle, hogy Dilruba nem bukik le. Amikor valaki biztatására a végébe belenéztem a török eredetiben ***spoiler akkor mintha azt láttamm volna, hogy Fikri már meghalt, de Dilruba ott terpeszkedett.... persze, lehet, hogy ez már a 13 év múlva részben lesz, ezt nem tudom, ilyen mélységig nem mentem bele. Spoiler vége****

Azt nem tudom, mit vár Didem a kis haladéktól. ha berk nem fekszik le vele többet, úgyse lesz terhes... Persze nem tudjuk, mennyire jellem Berk...

Remélem a Kismehmet sorsa megoldódik, mert én bizony nem bíznám a gyerekem Mehmetre... Talán tényleg jutnak valami megállapodásra Nihánnal a gyereket illetõen. Az lenne a legmegynyugtatóbb, ha a gyerek az anyjánál maradna, de hétvégeket, késõbb szünidõket az apjánál is tölthetne.
malvinkicska 2014 aug. 25. - 09:05:44
(2051/2414)
Szerintem nem semmiért van rajta az a kis lakat biztosan sok értékes papírt rejthet, amit nem akar D, hogy fény derüljön rá, mivel sok minden olvasható itt, ott, meg ami eddig kezd kitudódni, nem egy férje volt, most csõbe húzta az öreget, ez egy dörzsölt nõ.S-n nem fog ki vagy mégis az a jövõbe kiderül.
offtopic
ildimix 2014 aug. 25. - 08:54:03
(2050/2414)
Napraforgó olvastad, hogy szeptembertõl 05 30 körülre teszik a sorozat vetítését? Minden elismerésem ha élõben megtudod nézni.
offtopic
ildimix 2014 aug. 25. - 08:48:14
(2049/2414)
Nem fogjátok elhinni, de nekem már Napraforgó részletes tartalomismertetõje is bõven elég már napok óta nem néztem a sorozatot. Szerintem akkor fogom újra nézni ha végre Mehmed békénhagyja a fiát és Nihant. Mondjuk az a rész is érdekelni fog amikor Díruba lebukik kíváncsi leszek mi lesz a lakattal lezárt ládikóba. Úgyhogy Napraforgó ha tudod mindig küld a tartalomismertetõt köszi.
9/10
napraforgó 2014 aug. 25. - 08:33:42 9/10
(2048/2414)
Sajna én ezt nem tudom megnézni, mert FB belépést igényelne, nekem meg nincs fiókom...
9/10
napraforgó 2014 aug. 25. - 08:32:43 9/10
(2047/2414)
Á, Dilruba teljesen elvakította Fikrit, nem hiszem, hogy az öregnek valaha is kinyílik a szeme.

Nem tudom, hogy Dilruba mire szánta azt a házat, a lányának akarta-e adni, vagy õ maga akart-e oda költözni, ha Fikri meghal, vagy ha kirúgja?
Sajnos azt láttuk, hogy Fikri megváltoztatta a végrendeletét, nyilván Dilrubát is bevette, sõt talán még a pereputtyát is...
Amúgy kíváncsi lennék, hogy az egyes személyeknek mennyi a magánvagyona (!), mert Ahmet ugye új, és nyilván kényelmes életet tudott kezdeni Seyneppel Ausztráliában...
Mehmet és Pinár is nyilván örökölt az elhúnyt anyjuk után, és nyilván Bahar és Berk is a szüleik után.
Tehát itt senki sem halna éhen, ha a Sadoglu Holding tönkremenne. (így utólag is röhögnöm kell, hogy nemrég még Gyöngy divatárú üzletének eladása mentette meg azt a marha nagy Holdingot, amelyiknek a kontójára most hihetetlen nagy összegeket fizetnek ki mind Dilruba ügyeire, mind Mehmet üldözési mániájára....)
malvinkicska 2014 aug. 25. - 08:05:32
(2046/2414)
A hét jól kezdõdött B visszaadta a gyûrût S-nek és közölte nem szereti, M felmondott neki de B ragaszkodik jó munkaerõ , és Onur is meglepõdött az M döntésén. Didem persze, hogy nem terhes, csak így akarja magához láncolni B-t sikerül e késõbb kiderül. D gonoszságai elég nehéz dió, még S számára is belenézett, a ládikába az lehet a titkok tudója. Remélem csak kibomlik ez a száll is. Gy továbbra is szenved a rossz döntése miatt az a nagy jó lelke sodorta ebbe a helyzetbe, jót jóval sosem köszönnek meg, de õ ezt nem tudta. M elég konok igaz most nem bántja, csak nem beszél vele, S-nek feltûnõ, mennyire emészti magát Gy szól a fiacskájának nehogy beteg legyen, mint R. N is beszél I-vel nem jól cselekedtek de az hajthatatlan, nem gondolkodik, mennyire ártott GY -nek ezzel a húzással. Azt várom az öreg Fikri haza térjen és akkor mi lesz ebbõl a lakás dologból és egyebek.
10/10
édesmaya 2014 aug. 25. - 07:17:48 10/10
(2045/2414)
Szép reggelt Napraforgó, hálás köszönet a tartalom leírásodért!

Én meg egy érdekes videót hoztam a faceról, Gyöngyünk énekel! Magyar felirat is van a videó alján arról, amit énekel.

https://www.facebook.com/photo.php?v=745420002185200&set=vb.619841238076411&type=2&theater
9/10
napraforgó 2014 aug. 25. - 07:08:51 9/10
(2044/2414)
Dídemtõl nagy nehezen mégis vesznek vért. Gy hazaér és a szalonból kiszûrõdõ hangokat alig hallja.
Berk érdeklõdik, mikor lesz meg a vérvétel eredménye? 1 óra múlva. D elküldené B-t, de a fiú mondja, megvárja, ráér.
Seref és D az építésztõl búcsúzik, D és B meg sétálni indul. Maguk között azt beszélik, Seref mesterkedik valamiben.
Orhán odaégeti a gyerek ételét. Majd megint az etetéssel próbálkozik, örül, hogy a kislány eszik valamit.
Seref felmegy Gy-höz, de a nõ alvást színlel. Seref ezután Dilruba szobájába megy be, keres valamit. Talál egy lakattal lezárt ládikát. Még távozni tud, mielõtt Dilruba és B visszatér. Arról beszélgetnek, miben mesterkedhet seref.
Didem és berk a vérvétel eredményét várja, Didem a száját harapdálja, majd közli, bemegy a mosdóba. De titokban az eredményért megy, majd az orvoshoz, akinek könyörög, mondja azt a férjének, hogy terhes, ettõl függ a házassága! az orvos közli, õ nem hazudhat. Mire berk a pulthoz megy a nõ már közli, hogy a felesége már elvitte. Berk ekkor az orvostól érdeklõdik, terhes-e a felesége, de az orvos diplomatikusan csak annyit mond, hogy még nem lehet semmit biztosra tudni. Berk dühös, nem érti, miért nem lehet megmondani, hogy igen, vagy nem.
Seref a hazatérõ M-t kérdi, van-e eredmény? Majd kéri ne hagyja, hogy a bánattól Gy is arra a sorsra kerüljön, mint Rukiye, belebetegszik, hogy M nem is beszél vele.
Gy érdeklõdik M-tõl, aki bemegy a kislányához, hogy van-e már hírük, mire M kegyesen közki, még nincs.
Nihán és Ilker az alvó Kismehmet felett beszélget. N szerint nem kéne ezt csinálniuk, talán meg tudnának egyezni Mehmettel, így meg a bartátaikat is bajba sodorják. Ilker meggyõzi, hogy m-tel nem lehet beszélni, már csak pár óra ée minden megoldódik.
9/10
napraforgó 2014 aug. 25. - 06:47:26 9/10
(2043/2414)
Szelim megpróbálja meggyõzni bahart. az érkezõ M és Onur mondják B-nak, még semmi hír.
M a személyzetist hivatja.
Pinár valami olyat közölt Sereffel, ami miatta a nõ sír. P mondja, az apja boldog azzal a nõvel, soha nem fog visszajönni hozzá.
Didem beront Baharhoz, kéri segítsen, berk el akarja vetetni a gyereket! Igaz, hogy õ hibázott, de mlég jóvá lehet tenni. Kéri beszéljen az öccsével, õrá hallgat. Bahar beszél is Berkkel, biztatgatja, a gyerek kedvéért béküljön ki D-mmel. Berk nem bízik meg Dídemben, sõt még abban sem biztos, hogy valóban terhes. B mondja, a felesége iszik, dohányzik, a terhes nõk meg vigyáznak magukra, nem úgy, mint Dídem!
Gy a kórházba ment, Rukiye orvosával beszél, aki tájékoztatja. Gy is csak messzirõl láthatja R-t.
M közli a személyzetissel, hogy Szelim szerzõdését azonnali hatállyal felbontják. Onur csodálkozva kérdi miért? M közli, mert megkérte bahar kezét. nem tûri, hogy más ember feleségét elcsábítsa.
Pinár hazakészül a villából, a lánya mindjárt jön haza a suliból.
Berk beront Didemhez, megdöbben, hogy a nõ colát iszik, árt a gyereknek. Majd hívja a nõt, mennek valahová, de nem árulja el, hová mennek.
A személyzetis közli az elbocsátást szelimmel, aki azt kérdi, hogy bahar döntése volt-e. Nincs válasz.
Gy kimegy a kertbe és mégis odamegy Rukiyéhez és beszélni próbál vele. nagy bajban vagyok, mondja neki, legszívesebben én is elbújnék örökre. Nagy szükségem lenne rád, kérlek gyúógyulj meg4
Szelim távozik, a dobozát látva Bahar megdöbben, hová megy? majd beront Mehmethez, mit ártott Szelim? Mehmetelmondja, hogy Szelim behálózta õt, a családja érdekében teszi ezt. Bahar mérges, személyes támadásnak veszi ezt, és közli, ha elküldöd Szelimet, én is elmegyek!
Gy telefonálni akar, de a hívott szám nem kapcsolható. (Nihánt hívta talán?)
Berk orvoshoz vitte Didemet, aki tiltakozik, és bizonygatja, tényleg terhes. Didemet behívja az orvos, aki hisztizik a vérvételnél. Majd elrohan a vizsgálat elõtt. Berk utánamegy és megpróbálja rábvenni, menjen vissza.
Dilruba és Bilúr hazaér az építésszel. Seref tájékoztatást kér D érkezésérõl, és bemegy beszélni az építésszel. Seref úgy beszáél az belsõépítésszel, hogy nyilvánvalóvá teszi, Dilruba a férjével fog a házba költözni. Dilrubát rosszul érinti a dolog, nyilván nem ez volt a terve. Rögtön nem is olyan sürgõsek a tervek, mindjárt nyár lesz, és õk csak télen költöznének...


Bahar cirkuszol, M ne avatkozzon a magánéletébe.
9/10
napraforgó 2014 aug. 25. - 06:23:49 9/10
(2042/2414)
08.25.
Gyöngy hazaér, hogy megszoptassa a lányát, akit a dadus dajkált addig. Majd a lányával "beszélget": apád nem bocsát meg nekem.
Seref jajgat, hogy eltûnt az unokája, Gyöngyöt hibáztatja. A család nyugtatgatja. Onur bemegy Mehmethez, a dolgozószoba romos állapotban, M megint tört-zúzott. M zordan néz, nem szökhetnek meg, a világ végén is megtalálom. a saját kezemmel fojtom meg Nihánt!
Pinár és gy beszélget, gy magát hibáztatja, mindenrõl én tehetek, nem tudtam, hogy ezt fogja tenni... Pinár nyugtatgatja, hiszen nem tudtad, hogy ez lesz. Gy sírdogál.
Dilruba felajánlja, hogy otthon maradnak Sereffel, de az nem tart rájuk igényt. Dilrubát egy nõ keresi a házvásárlassl kapcsolatban. Seref döbbenten hallja a híreket. Most lebuktál, D, meglakolsz!
Bahar telefonál, Seref rögtön elmondja neki a híreket, ez a nõ lenyúlja nagyapátokat! Kérlek nézz utána a bankszámlájának!
B intézkedik is, kéri a nagyapja és felesége számlaegyenlegét a banktól.
Orhán a kislánya etetésével próbálkozik.
bahar bemegy szelim irodájába, visszaadja a gyûrûjét. Nemmlett volna szabad elfogadnom és reményt kelteni benned.
Onur is sajnálja, hogy hitt Nihánnak. Gy jön, kérdi, van-e hírük N-ról, de M nem is szól hozzá. Nem bir még ránézni sem, csak gy tehet arról, hogy megint elrabolták a fiát!
Gy is veszi a kabátját, elmegy otthonról, közben a szökés jár a fejében és M kiabálását hallja a fejáében.
Seref gonosz dolgokat mond Pinárnak gyöngyrõl, amikor P róla érdeklõdik. Ne is beszéljünk róla, inkább számolj be kislányom, hogy van az apád? Kérdezett rólam is?
9/10
napraforgó 2014 aug. 24. - 09:52:09 9/10
(2041/2414)
Amikor Ilker odament és megvárta Mehmetet a garázsban és könyörgött neki, hogy Nihán had láthassa a fiát legalább pár percre, Mehmet mondhatta volna, rendben, hozd el a villába, ott láthatja. De nem ezt mondta! Hanem azt, hogy soha nem láthatja! Soha, sehol, semmikor!
Hát hogy mehetett volna akkor oda Nihán a villába? Hogy onnan dobják ki? Még Seref is elzavarta volna, mert õ se szívelte soha. De Seref mondjuk elég változékony, mert amikor Mehmet imádja Gyöngyöt, akkor õ is szeretei és lányomozza, de ha rosszba vannak, akkor rögtön rárivall: ne hívj anyámnak!
Gyöngy is hiába kérlelte, hogy gondolja meg magát, neki is mindig nemet mondott. Naná, hogy én se hívtam volna oda a nõt, hanem titokban, máshol találkoztam volna vele. Persze egyikük se számított Ilker mesterkedésére. És még csak el se tudom érte ítélni, amilyen undok volt vele Mehmet.
Cameron007 2014 aug. 24. - 09:33:41
(2040/2414)
Szerintem is látszik, hogy Mehmet igenis változott ha azt vesszük mekkora cirkuszt rendezett, mikor Nihan felmondott és Gyöngyöt okolta, ahhoz képest a mostani most inkább ne szólj hozzám kérése teljesen pozitív dolog.
Bár teljes mértékben megértem Gyöngyöt és szerintem helyesen cselekedett, azért Mehmet igenis elárulva és hátbaszúrva érezheti magát, és jogosan dühös az õ szempontjából, de ehhez képest nagyon is higgadt tudott maradni.
10/10
feketeagi 2014 aug. 23. - 18:01:36 10/10
(2039/2414)
A pénteki rész szerintem megint visszahozta az izgalmat, legalábbis nálam, nekem nagyon tetszett. Mehmet szerintem változott, legalább már nem issza le magát, Gyönggyel szembeni elutasítása mérge, ha az õ szemszögét nézzük valahol érthetõ õ árulásnak fogja fel, amiben van valami. Nekem az volt a furcsa, hogy Mehmet azt mondta Nihán láthatja a fiát, de csak a villába, igazán mondhatta volna Gyöngy, hogy gyere ide itt láthatod a fiad. Nihán meg oda mehetett volna, én tuti odamentem volna......... Na de akkor nem lenne izgalom. Azért remélem Mehmet nem fog még durvábban viselkedni Gyönggyel!
malvinkicska 2014 aug. 23. - 11:22:13
(2038/2414)
Csoda történt pótolták a heti részeket a Viasaton, lehet nézni aki netalán még nem látta.
9/10
napraforgó 2014 aug. 23. - 04:56:23 9/10
(2037/2414)
Gondolkodtam Mehmeten, én úgy látom, hogy azért õ is változott, hacsak kicsit is, de mégis. Régebben, ha nem tetszett neki valami, hát tört-zúzott, leitta magát és részegen száguldozott, amíg csak kórházba nem került.
Most csak ordítozott és idegesen szaladgált fel-alá. Gyöngynek sem mondott annyira nagyon sértõeket, mint a korábbi balhéknál, leginkább csak a méregtõl visszafogott : most ne szólj hozzám! felszólítást adta ki. Vagyis nem volt hajlandó beszélni, megbeszélni a dolgokat, de legalább nem itta le magát és nem tört-zúzott!
Ami számomra azt jelenti, hogy nincs minden veszve, röpke 10-20 év, és mehemet egészen kezelhetõ lesz.... (:-D)
malvinkicska 2014 aug. 22. - 14:20:50
(2036/2414)
Sok mindenben igazad van de M egy ilyen figura nem fog változni, mert nagyon beszélni sem lehet vele, tör zúz rugdalja a berendezést, mint akinek elmentek hazulról. Az Isten õrízen attól P-nek más lenne a férje, már biztos írtam zsák a foltját ecetes kanna a dugóját megtalálja, ez így van jól. a karaktereket most már olyan mimózákká teszik pl B és G esete. Az új Berk nek nem tetszik a játéka, nem jön be az a pali. D viszont nagyon jól hozza amit neki kell.
9/10
napraforgó 2014 aug. 22. - 13:07:26 9/10
(2035/2414)
Pinár és Mehmet eléggé hasonló természetõek, mindkettõ állandóan abajog.
Hozzájuk pont két olyan ember illik párnak, mint Gyöngy és Onur, akiknek a hátán fát lehet vágni.
Ha Gyöngyöt és Onurt tennék össze, meghalnának unalmukban.