Téma: Igazgyöngy

9/10
gabus53 2014 aug. 26. - 09:34:54 9/10
(2074/2414)
Találtam egy olyan török oldalt, ahol gyakorlatilag az összes eddig készült török sorozat fent van, online nézhetõ. Neked és mindenki másnak is ajánlom, akik szeretik a török sorozatokat: http://www.ofdizi.com/dizi-izle/
Kellemes nézelõdést kívánok.
malvinkicska 2014 aug. 26. - 09:10:51
(2073/2414)
A Szív Útjai is szép történet annak a fõszereplõje Burak Hakki egy hegedû mûvészt játszik, Napraforgo nem akarom nézni Zorrot, mert nézem A gonosz álarcát és a kettõ ütközik az idõpont de kösz, hogy írtál véleményt.
9/10
napraforgó 2014 aug. 26. - 08:33:37 9/10
(2072/2414)
Már bocsánat, de én ezt a Zorrot nagyon gagyinak találtam, ha nem akarsz szamárságokat nézni, akkor elõbb nézz utána. Én valahogy végigszenvedtem, de már nagyjából el is felejtettem. Még az elsõ fele úgy-ahogy elfogadható, na de onnantól, hogy a fõhõsnõ fogságban, bilincsben egy ócska pajtában végig kihordja a terhességét, miközben a haja állandóan fényes loknikba van tekerve és hatalmas kifestett mûszempilák vannak a szemén - hát... Aztán meg a testvére ellopja a gyerekét... hogy elvetesse magát a gyerek apjával, miközben egész más a szeretõje... Jajaj, onnantól egy f*s az egész. Nézz bele, valahol biztos fenn van a neten. Én csak jó idegekkel rendelkezõknek ajánlom, mert ócska sz*r az egész.
9/10
napraforgó 2014 aug. 26. - 08:25:28 9/10
(2071/2414)
Gyöngy megalkuvását most sem értem, õ most is annyit ostorozta magát, hogy az õ magatartása tette lehetõvé a gyreekrablást - holott ELEVE Mehmet hozzáállása volt megkérdõjelezhetõ !!!! És a végén az a nyálas bocsánatkérés a részérõl Mehmet felé - hát fújj!
Valóban Nihán és Gyöngy azok, akik a gyerek érdekét nézik, bár most Nihán részérõl nem igazán értem, miért is engedte át a fiát az apjának, ha nem volt meggyõzõdve arról, hogy nála lesz a legjopbb helyen. Mint ahogy biztos, hogy nem az a legjobb a gyereknek! Akárhogy szereti is õt Mehmet, meg akár Gyöngy, vagy Seref, mint nagymama, az nem ugyanaz, mint az anyai szeretet! És ennek a gyerek hangot is ad!
de igazából senki nem figyelt arra, hogy a gyerek mit akar, csak gyönyg, amikor elvitte a találkozóra az anyjához.
Ha ez így marad, én megutálom Mehmetet.
malvinkicska 2014 aug. 26. - 08:24:47
(2070/2414)
Az RTL2-ön lesz a Karibi Szerelem szept 8-tól az MTV ismétli a Zorrot amelyik fõszereplõje Marlena Favela Chistian Meier az Szept 1-tõl lesz sehol nem lehet olvasni Kivanc beharangozott új filmjérõl, nagy a csönd.
9/10
napraforgó 2014 aug. 26. - 08:16:58 9/10
(2069/2414)
Gökhán nagyon el van keseredve, bár azért azt nem lehet mondani, hogy Bahar szóba sem áll vele, hiszen keresgéli telefonon, csak Gökhán nem veszi fel. Nem tudom, hogy Szelim ügye hogyan végzõdik, elbocsátják-e, mert most ezzel nem érnek rá törõdni.
Dilruba, Bilúr, meg fõleg Kenán mi a fenének ártják bele magukat a gyerek dolgába? Bilúr sajnálta Nihánt, mint anyát, Kenán meg jól megverte volna a nõt. Dilruba a legdiplomatikusabb, õ csak azt várja, hogy valami megoldás kialakuljon.
malvinkicska 2014 aug. 26. - 08:03:55
(2068/2414)
Érdekesen alakultak a dolgok a mostani részben, nagyon vádolta Gy magát S még tett rá neki, hogy a nagy szíve sok rosszat hoz számára. N -nek megszólalt a lelki ismerete elvitte a gyereket m-hez aztán meg Gy-nek is ártott vele, szerintem még most sem jól egyeztek meg a kis M-el kapcsolatban. A két felnõt a gyereket nem látja ebben a zûrzavarban, mennyit ártanak neki evvel a kialakult helyzettel. Didem nagyon nyomul az a szemét K adja alájuk a lovat biztatja, õket, mint valami beteg embereket, mert azok hiszik el azt a sok baromságot amit összehord. G képes volt a vonat elé állni annak is kezdenek elmenni otthonról.
9/10
napraforgó 2014 aug. 26. - 07:03:00 9/10
(2067/2414)
Pinár hazakészül, defnének valami baja van az iskolában. bahar nyugtatja, a saját gyerekkorukat idézgeti.
Gy M-t kérdi, miért bünteti Nihánt? visszahozta a fiadat. õ a gyereked anyja! neki is joga van hozzá. De M cirkuszol, te mindig veszekszel velem, nem akarsz megérteni. M azt akarja tartsa tiszteletben a döntését és álljon mellé.
Orhán háromkerekû biciklit vett a lányának, azon tanítgatja kerekezni. Onur jön, érdeklõdik R felöl. Didem jön csomaggal, érdeklõdik, mi van itthon? Onur azt javasolja, odabenn érdeklõdjön, majd az kérdi Orhántól, honnan tud ez a nõ ennyi mindent?
Odabenn a szalonban a Kismehmetet kényeztetik, játszik, de a feje felett a felnõttek beszélgetnek, milyen nehéz lehet most Nihánnak. Seref azt mondja, csak azt kapta,amit érdemelt. Didem belepofázik, majd õk, a család felneveli a gyereket. Berknek nem nagyon tetszik, hogy a felesége hazajött. Didem hízeleg neki, hibázott, megbánta, blabla. Berk nem vevõ a viselkedésre, csak a gyerek miatt akarta, hogy idejöjjön.
Dilruba nyafog, õ elfáradt. Bilúr Nihánt sajnálja, hogy elvesztette a fiát. Kenan azt mondja, õ M helyében jól megruházta volna Nihánt! Majd vigyorogva mondja, lehet, hogy Fikri papa is beújított egy dögös szõkét! azért nem siet haza. Majd regelit követel.
Ilker Nihánt kérdezgeti, most mi lesz? N mondja, visszamegyünk Izmírbe. Aztán arról beszélnek, hogy nem túl gyakran, de néha láthatja majd a fiát.
Kenán mos Berknek hízeleg. Ezek nem becsülnek meg téegd eléggé, pedig többet érnél. Dídem kontráz, én is mindig ezt mondom neki! Berket hájjal kenegetik ezek a szavak.
Mehmet bocsánatot kér Gyöngytõl, aki megköszöni, hogy M olyan megértõ volt vele szemben (!) Majd azt mondja, mi új életet kezdünk, de Nihánénak vége....
9/10
napraforgó 2014 aug. 26. - 06:44:19 9/10
(2066/2414)
153.rész
Mehmet átmegy aludni a gyerekszobába ahol a fejét fogva ül, aggódik, gyönyg a suobájukban szenved egyedül, hasonlóképp Bahar is. Gökhán egy vasúti pálya mellett úl éjszaka, mikor Baghar hívja. G látja a ahívót és elhajítja a telefonját. Aztán részegen támolyog a vasúti sínek közt. Jön egy vonat, fütyül, majd megáll.
Seref éjszaka a konyhában gy-gyel fut össze. gy bocsánatot kér, nem ezt akarta. S szerint az a hatalnmas szíved okoz mindig bajt. Nihán és Ilker egy barátnál éjszakáznak, hajnalban felkelnek, indulniuk kell. Taxival mennek a kikötõbe, Ilker biztatja N-t, minden rendben lesz . N-nak kétségei vannak, helye-e, amit teszünk? Bízz bennem, mondja Ilker. Mehmetet telefon ébreszti az egyik embere látta õket egy kikötõben! mehmet azonnal megy. A kapitány fogadja Ilkeréket. Az egész család összewfut, mikor M elindul a kikötõben, mi történt, kérdezgetik? M száguld, visszaszerzem a fiamat! A család a szalonban várakozik a hírekre.
Ilker ideges, miért nem szállhatnak még be? N mondja, õ tengeribeteg lesz. M száguld az autójával és cirkuszol a forgalom miatt. Onur mellette ül, nyugatagatja. Ilker N-t nyugtatja, minden rendben lesz, ha elindulunk.
----
Gy bemegy a gyerekszobába, a kislányának mondja, Allah segítse a papát, hogy megtaálja a kisfiát.
M a nyomozókat kérdi telefonon, merre vannak az emberei? Közben vezet és cirkuszol, mi ez a sok ember az utcán? Majd kiszáll, O-ra bízza a kocsit.
A család még mindig a híreket várja. Kenan hülyeségeket beszél. Majd úgy gondolja, õ is odamegy. Bahar lebeszéli.
M megérkezik a kikötõbe, de valami kishajó kikötõben van. Onur felhívja Pinárt, elmentek, megszöktek. Seref cirkuszol, nem láthatom az unokámat soha többé! M hazaér, nem sikerült, miattad történt, mondja letörten. B biztatja, ne add fel bátyó. a nõk sírnak, a lányok Gy-t nyugtatják, nem neked szánta, de gy csak ostorozza magát. M a dolgozószobában- újra a tárgyakat hajigálja, és ordít: miért, miért???
Gy a teraszról a vizet nézi és könyörög Allahhoz, ne engedd, hogy M mneggyûlöljön!. Hozd vissza neki a fiát.
ekkor a háta mögül megszólal Kismehmet. Nihán visszahozta. Köszöni neki , hogy segített és megbízott benne.
A család a szalonban teoriákat gyárt, amikor gy bevezeti Kismehmetet. Mindenki meglepõdik, de nagyon örül. M. kihurcolja Nihánt, hogy beszélgessenek, de Gy-t, aki velük akar menni, elküldi. M felelõsségre vonja Nihánt. Mire készül? N próbálja magyaráznio, hogy nem birta volna ki, hogy ne lássa többé a fiát. Szerinte egy gyereknek az apjára és az anyjára is szüksége van, Kismehnmetnek egész életében majd kettejük közt kell egyensúlyoznia. Vitatkoznak, beszélgetnek.
Kismehmet az anyját keresi, aki viszajön és elmondja, hogy most a papánál kell maradnia. a gyerek nem akar, de az anyja gyõzködi, majd sírva távozik. A kapunál Ilker várja, dühös, na majd én megmutatom! De N az útját állja, ne! Kismehmet már látott épp eleget. Ekkor ilker megadja magát és elhajtanak.
9/10
napraforgó 2014 aug. 25. - 19:48:57 9/10
(2065/2414)
Az a lelet biztos negatív volt, mert ha pozitív lett volna, akkor Didem nem az orvoshoz megy könyörögni, hanem Berkhez rohan vigyorogva és lengetné a leletet, hogy én megmondtam...
malvinkicska 2014 aug. 25. - 17:42:06
(2064/2414)
Kedves Ildi utána néztem a Viasaton még nincs semmi tájékoztatás mi lesz a következõ sorozat szinte ismétlések vannak mindenütt, a Story5 is csak ismétel, a többi szintén.
9/10
Érsekvári 2014 aug. 25. - 13:20:10 9/10
(2063/2414)
Az biztos a lelet eredmény a rejtély kulcsa , nem is véletlenül csapott le rá Didem olyan gyorsan .
Addig is széditheti , magához édesgetheti Berket , mert nyert egy kis idõt . Az is lehet bevallja az igazságot...
Eljátszottam a fantáziámmal , de jó , hogy felvilágosítottál a helyzetrõl .
9/10
Érsekvári 2014 aug. 25. - 13:12:51 9/10
(2062/2414)
Köszi a sok különlegességet !
Ma nem tudok leválni a fórumról ha így folytatod .
Kivancot még nem is nagyon hallottam énekelni , nagyon jó hangja van és ilyen családi fotók is ritkán láthatók , na meg Õ..., hát szuper a pasi !
Bár ez egy elég melankolikus dal volt , de nagyon kellemes hangszíne van .
Nagyon sok színész( nõ) náluk istenien énekel Halit , Berg , Kenan is.
A gyöngybõl is sokan Orhán , Pinár , Gyöngy , KIvanc , Ilker .
9/10
napraforgó 2014 aug. 25. - 13:03:18 9/10
(2061/2414)
Á, Didem valóban nem terhes, ezt azért már szinte biztosra lehetett venni. Talán csak az orvos is megszánta, mert látta, hogy a férje milyen erõszakosan viselkedik vele. Ha pár hétre el van halasztva a végleges válasz, tán még teherbe is esik a nõ, vagy ha nem, hát valahogy máshogy megoldódnak a házassági problémáik. Szerintem ezért nem mondott határozott nemet. Amúgy meg csak meg kellene nézni azt a papírt, amit Didem elhozott a pulttól Berk elõtt....
9/10
napraforgó 2014 aug. 25. - 12:58:52 9/10
(2060/2414)
Ezt meg tudtam hallgatni, érdekes, hogy Songül énekhangja mennyivel mélyebb a beszédhangjánál.

Örülök, hogy a történet végére csak megváltozik Mehmet valamelyest.
malvinkicska 2014 aug. 25. - 12:38:28
(2059/2414)
Szép mind két dal különbözõek, a második egy kicsit dallamosabb, más a zene jó hangja van Gy-nek, köszi, hogy feltettétek.
9/10
Érsekvári 2014 aug. 25. - 12:21:40 9/10
(2058/2414)
Szerintem is , fõleg a zenei kisérettel ,de a dal meg az éneklése is sokkal jobb.
9/10
Érsekvári 2014 aug. 25. - 11:47:17 9/10
(2057/2414)
Az jutott még eszembe mivan akkor , ha Didem tényleg terhes. Didem arra kérte az orvost mondja azt terhes.
A dr kijelentette nem mondhat valótlant a férjének .
Viszont amikor Berk is jelen volt nem mondott a doki egyértelmü igent se nemet , sõt lát olyan jeleket ami terhességre utalhat és pár hét múlva új vizsgálat szükséges a végleges diagnózishoz.
Didemnek is meglepetés lenne ,ha mégis igaz . Majd csak kiderül . Mit gondoltok róla ?
Songül hagja eredetiben teljesen más , fõleg az énekhang kicsit mélyebb . A szinkronhang után fõleg .
9/10
Érsekvári 2014 aug. 25. - 11:02:53 9/10
(2056/2414)
Kivételesen korán felrakták a mai részt.
Végre most felkavarták az állóvizet , van izgalom bõven.
Bahar ,Gyöngy-Mehmet , Nihan ,Didemék , Dilruba, Seref mindenhol problémás a helyzet .
Seref - Dilruba mérközés egyenlõre döntetlen , de egyértelmû Seref lesz a nyerõ neki drukkolok , jó fej nagyon.
Orhán szeretet áradata próbálkozása az apai szerepben nagyon kedves és mulatságos is ahogy" ügyeskedik " a lánya körül .
Songul nagyon szépen énekel , átéléssel adja elõ a dalt , meglepõ milyen mély hangja van .
offtopic
ildimix 2014 aug. 25. - 10:31:14
(2055/2414)
Valaki nem tudja az igazgyöngy után mit ad a viasat? Ismételni fognak vagy új sorozat kezdõdik majd?

Malvin köszi a tájékoztatást a részek számával kapcsolatban.