Téma: Igazgyöngy

khajni87 2014 aug. 27. - 19:35:15
(2094/2414)
Lehet most megkövezésnek teszem ki magam :D Szerintem azért van Mehmetben és Gyöngyben is személyiségfejlõdés azért láthatóan, hisz Mehmet lehet még mindig hirtelen dönt elsõ felindulásból de azért már legalább ha utólag is de jobban dönt mint korábban mert azért utólag átgondolja amit neki mondanak és hajlik a korrigálásra és kevesebbet tör-zúz-piál picit és többet gondolkodik, Gyöngy pedig ha néha idegesit néhány embert a megalkuvása miatt de azért már legalább nem fordul be alvást szinlelve a problémák/ viták kikerülésére hanem szembe mer menni Mehmettel, szerintem összeségében azért ha nem s itökéletesen de fejlõdtek.Szerintem ez már haladás magukhoz képest, végre kezdenek egységként müködni, bár lehetne ez még jobb is , de ez már haladás.
9/10
Érsekvári 2014 aug. 27. - 18:31:54 9/10
(2093/2414)
Szerintem semmi baj nem volt Gyöngy szinkronhangjával. A karakterhez és Songülhez is illett .
A többi színész hangja is ellett találva , ritka kivétel még az ellenszenves Bilurhoz is passzol , Dilruba remek hagot kapott (szerintem) , de nem sorolom tovább . Mindenkinek más az izlése.
Lehet a megszokás is közrejátszik már.
Direkt megnéztem ki a szinkronrendezó és elolvastam amit ír róla .
Dezsõffy Rajz Katalin szinkronrendezõés a Színház és Filmmûvészetiegyetem tanára . A legsokoldalubb és legtöbbet foglalkoztatott rendezõ. Nagyon sok film szinkronját is õ készítette.
Szerintem sokunknak fog hiányozni a sorozat , mindennap részesei voltunk a történetnek .
Sok jó vélemény hozzászólás íródott nap mint nap.
Reméljük gyakrabban adnak majd török sorozatot a tvcsatornák , addig is a neten nézzük tovább .
malvinkicska 2014 aug. 27. - 16:55:21
(2092/2414)
Ezt olvastam a Fb-on. Kedves Fanok! A héten befejezzük a szinkron elkészítését. Kevés van hátra, ma pl a Mehmetet szinkronizáló Bozsó Péter, Bartsch Kata megkönnyezte, a búcsút, Gyöngytõl tegnap, gazán nagyon helyes volt. Szép hosszú 8 hónapos utazás volt a Boszporusz partján, mindannyian élveztük. Most búcsúzunk. A szinkronrendezõ.
9/10
Érsekvári 2014 aug. 27. - 14:08:57 9/10
(2091/2414)
Ezek a pasik a sorozatban teljes agymosáson mentek át, Gökhán eleinte egész normális volt , de amióta önként "számüzetésbe vonult" Izraelbe és visszajött , pláne a Szelim ügy miatt kfordult magából és
egyfolytában piál , részeg meg a sokadik telefont hajigálja szanaszét amikor totál káros.
Berk is egy nyamnyula alak ,Didem elszórakozgat vele.
Mehmet a végrendeletre és az anyagi dolgokra nagyon higgadtan reagált , úgylátszik nem számít náluk a pénz .
Jut is marad is . Seref viszont majd szétrobban , jogosan . Fikri is hol a bánatba van a fia már jobban van ,de mégse rohan haza a "drága" Dilruba asszonyhoz .
A sok huza vona után kismehmet sorsa végre rendezõdött , Mehmet jobb belátásra bírta magát és Nihánnál a gyerek. Csak átgondolta vissza emlékezett a nõ szavaira és a legjobb megoldást választotta. Már ideje volt .
9/10
napraforgó 2014 aug. 27. - 13:37:22 9/10
(2090/2414)
De látod, Gyöngy meg ragyog, most hogy Mehmet újra szereti õt. Tegnap még beszélni sem akart vele, sõt rá sem birt nézni. Nihánt a saját kezével akarta megfojtani. Aztán gondolt egyet és viszaadta neki a gyereket. És egy szót sem ejtettek arról, hogy Gyöngy eleve ezt a megoldást szerette volna. Seref is bele karat halni, hogy nem láthatja az unokáját, de most, hogy mehmet így döntött, már nem is érdekli a dolog. Elvan Dilruba ládikájával.

Én azért szerettem volna látni egy olyan szitut, hogy a kisfiú bõg az anyja után, vagy nem eszik, nem alszik, tehát egy olyan magatartást, ami arra indította Mehmetet, hogy meggondolja magát. Mert így, hogy nem tudjuk, mitõl is gondolta meg magát hirtelen... nekem nem olyan meggyõzõ. Nem szeretem az ad hoc megoldásokat.
malvinkicska 2014 aug. 27. - 09:01:26
(2089/2414)
Azt tudjátok jonathán almának batur gyümölcse ritkán van így van ez az S esetében is. Orhán nagyon aranyos epekedik R miatt. Gy elég ötletes ami a szakmáját illeti képes a megújulásra, most a szín nagyon jó kis reklám fogás.M biztos beteg , hogy vissza adta a gyereket belátja még is az anya fontos neki. S nagyon kiakarja nyitni a ládikát nem jön össze neki. Az öreg megváltoztatta a vég rendeletet, M nem tanúsít neki nagy jelentõséget. B csak szereti G-t. Didem nagyon fondorlatos kis fruska B sem buta, nem közeledik feléje.
9/10
napraforgó 2014 aug. 27. - 08:10:32 9/10
(2088/2414)
Ez így van. Ha Mehmetet messze nem érdekelné a fia, hát Seref sem nyavajogna utána.
Jó példa a viselkedése Gyönyg irányában. Ha Mehmet odavan érte, akkor mézes-mázos: lányom így. lányom úgy. Ha meg épp rosszban vannak, akkor rászól, ne szólíts anyádnak. És ha kibékülnek, hát gond nélkül vált megint.
9/10
napraforgó 2014 aug. 27. - 08:09:32 9/10
(2087/2414)
Ez így van. Ha Mehmetet messze nem érdekelné a fia, hát Seref sem nyavajogna utána.
Jó példa a viselkedése Gyönyg irányában. Ha Mehmet odavan érte, akkor mézes-mázos: lányom így. lányom úgy. Ha meg épp rosszban vannak, akkor rászól, ne szólíts anyádnak. És ha kibékülnek, hát gond nélkül vált megint.
9/10
napraforgó 2014 aug. 27. - 07:00:01 9/10
(2086/2414)
Bahar közli Sereffel, hogy a bank szerint a nagyapa megtiltotta, hogy a bankszámlájáról tájékoztatást aadjanak, sõt azt is megtudta, hogy Fikri megváltoztatta a végrendeletét. Nem lehet tudni, mit akar. M jön, azt hisz, a gyrek ügyérõl beszélnek, de seref tájékoztatja a fejleményekrõl. M nem találja komoklynak a dolgot, ha nagyapa hazajön, majd megbeszéli vele.
Seref megint Dilruba szobáját kutatja, de Dilruba belép és kérdi mit keres? Seref a pincekulcsokra fogja a kutatást.
Dídem igen csábító hálóingben jön be Berk mellé, aki valami autós magazint olvasgat. didem csábítgatja, Berk elutasítja.
Bahar hazamegy a lakásába, Gökhán a TV-t nézi éppen. Bahar számonkéri, miért fecsegett M-nek a dolgaikról. Veszekszenek. Majd G kéri, ne hagyja el, szereti õt! Bahar elutasítóan viselkedik. de Gökhán megcsókolja és eléggé meggyõzõ...
Didem egy babamagazint nézeget az ágyban, Berknek is mutogatja.
bahar sírva kel fel az alvó gökhán mellõl.
Orhán a felesége fülbevalóját forgatja érzéki zene mellett..
Gy dolgozik. pinár a kanapén alvó Onurt cirógatja. Nihán az albvó Kismehmetet simogatja...
Gy ara kéri, hogy mehmet nézesse meg magát egy orvossal, nagyon sápadt. M viccel, csak csókterápiára szorul... Gy viccesen mondja, hát akkor váltsd be a receptet...
9/10
napraforgó 2014 aug. 27. - 06:45:06 9/10
(2085/2414)
Pinár iskolába küldené a lányát, aki betegnek mondja magát. Onur hazaugrott. Pinár beküldi az utolsó három órára a lányát. nihánról bezsélnek, akit megviseltek a történtek. Remélik, hogy õk nem fognak így viselkedni, mégha külön mennének is. a gyerekeik érdeke minednnél elõbre való. Onur Rukiyét is példának hozza fel, Pinár közli, meg kell látogatniuk.
Orhán a kislányát vezeti, közli vele, meglátogatja anyucit, adig rá seref néni vigyáz.
M és Gy munkába megy, kedvesen évõdnek egymással. A melrák alapítványról beszélnek, Gy a rózsaszínt tûzte ki a vezérszínnek.
M panaszkodik, nem aludt napok óta....
Orhán könyörög az orvosnak, hogy talákozhasson a feleségével, nem fogja felzaklatni. Az orvos nagy nehezen beleegyezik. Orhán a kertben sok dilist lát, mire megtalálja Rukiyét. Kedvesen beszél hozzá, kéri gyógyuljon meg, szedje össze magát.
A cégnél Bahart a titkárnõ tájékoztatja a napi programról, B kéri, ha Gökhán keresné, kapcsolja be.
Dilruba és Bilúr elmegy otthonról, Seref megállítja õket, hová is mennek? A lakberendezõhöz, mondja D. Na ez a beszélgetés...
Bilúr szerint a szeme sem áll jól..
Seref megint megy kutakodni D szobájába.
----
M udvarol a feleségének az irodájában. gy nihánról kérdezi, elmentek-e már. mehmet nem tudja. A titkárnõ beront, a küldöttség megérkezett.
didem hízeleg Berknek, ki akar ruccanni a szigetre. Berk elutasítóan viselkedik. Dídem mórikáklja magát, aranyoskodna.
gyöngy jótékonysági eseménnyé akarja nyilvánítani a bemutatót, a piros színrõl át akar állni a rózsaszínre. A kolléganõ tájékoztatja, ez miért nem lehetséges. De gy ragaszkodik hozzá, hogy akkor zárásként egy rózsaszín menyasszonyi ruhát mutassanak be.
ÍOnur valami jelentést hoz, amit M olvasatlanul aláír. Onur sajnálkozik, M milyen kimerült. M a hétvégén a szgetre készül a családjával.
Onur Nihánról érdeklõdik, de m nem tud róla semit.
Onur felhívja Nihánt, aki mondja délben indulnak haza Izmírbe. Onur a támogatását ígéri és kéri hívja fel, ah segítségre van szüksége. Mehmetet nem érdekli Nuihán ügye, pedig Onur mondogatja, hogy tehettétek ezt egymással?
Didem a garázsban vár Berkre, morog, hogy sokat kellett várni rá.
Mehmet az ügyvédeivel beszél. Az ügyvéd közli, jók a kilátásaik a második gyerekrablás után. M kiköti, hogy nem akarja, hogy Nihánt fegyházba küldjék. aztán N szavai járnak a fejében.
Didem vacsorázni akar Berkkel, de a férfi fáradt. Berk mondja, nem vagy jóban a családdal, ugye? Didem meg: rajtad kivül senki sem érdekel.
Mehmet elviszi a távozó Nihánhoz Kismehmetet, aki nagyon boldog, hogy láthatja. m közkli, visszaadja a fiát, ha viszaköltözik isztambulba, hogy bármikor láthassa, N és Ilker nagyon boldog, ígéri, hogy megoldják.
Az egész család nagyon boldog, minedenki az új babának örül. Didem közli, még semmi sem biztos. 10 nap múlva megismétlik a vizsgálatot.
Kenan megint hülyeségeket beszél, a többiek meg a lehetséges terhességerõl beszélnek.
M és gy jön, Seref kérdi, hol van Kismehmet? M közli az anyjára biztam. Sref tajtékzik, Mgebolondultál? Hogy tehettél ilyet? ekkor Bahar kéri Sefet, hogy beszéljenek kettesben. G a távozó Seref után Gy azt monda, Bahar megmentette a helyzetet.
9/10
napraforgó 2014 aug. 27. - 04:51:30 9/10
(2084/2414)
Ebben teljesen igazad van, nemcsak Mehmetnek, a villa többi lakójának sm hiányzott Kismehmet hónapokig, sem Serefnek, sem Fikrinek, sem a többieknek. Persze lehet mondani, hogy volt épp elég gyerek a villában. Ott volt Angyal, hazaköltözött Bahar Yigittel, Pinárék sokszor eljöttek Defnével és Dorukkal, és még valamelyest gondot viseltek Orhán és Rukiye kislányára is. Na nem személyesen, de Seref felajánlotta Szeher segítségét "Orhán fiamnak"...
Amúgy azon a mellékes dolgokon is elmeditáltam kissé, hogy ki a fene fõz most a villában? Mert hogy olyan nagy gonddal kezelik a családi étkezéseket. Szépen megterített asztal a reggelinél, vacsoránál, még virágdísz is van az asztalon, több fogás, stb.
Anno segédszakácsnak vették fel Rukiyét (a meglévõ mellé), Orhánt meg kertésznek, sofõrnek, mindenesnek.
Szeher akkor leginkább szobalány volt. Aztán jött Remzi, de csak dirigált néhány részen át, aztán meg teljesen eltûnt. De már szakácsnõként sem láttunk mást, csak Rukiyét, még mikor még épeszû volt. Most személyzetként nincs is csak Szeher és Orhán. Ki a fene fõz? Mert Orhánt látjuk, hogy hol a kertet, hol a lányát gondozza, Szehernek ott az a baromi nagy ház, hát azt végigtakarítani sem egynapos munka!, meg még Orhán lányára is kell hellyel-közzel vigyáznia. Talán csak nem Seref készíti a vacsorát a kifogástalan frizurájával és sminkjével? Gondolom nem Dilruba áll a tûzhelyhez a szívrohamával...
khajni87 2014 aug. 26. - 21:58:13
(2083/2414)
Azt viszont mostanában nem értem vagy csak nekem nem jön át hogy Seref is nagyon régóta nem hiányolta KIsmehmetet , amig Mehmet el nem szakitotta az anyjától most meg mit össze nem vinnyog hogy igy az unokám -úgy az unokám és hogy soha többé nem láthatja.Hát azokban a hónapokban miért nem hiányolta amig Mehmet és Gyöngy ügye tartott ????Akkor nem volt az unokája????
malvinkicska 2014 aug. 26. - 18:52:10
(2082/2414)
Az biztos igazad van a most menõ sorozatok közül ez ami aránylag tartalommal töltött, a másik a Gonosz Álarca csak a Telemundós sorozatokat nem mindenki szereti, a többirõl meg nincs mit beszélni.
khajni87 2014 aug. 26. - 18:35:48
(2081/2414)
Törökül néztem, elõre , nem magyar forditásban, már a befejezõ részeket....Azért bõven lesz történés még a befejezésig, nekem tetszett az egész :)
khajni87 2014 aug. 26. - 17:27:17
(2080/2414)
Remélem hogy nemcsak nekem tünt izgalmasanak igy este 11 körül :)Hát azt hiszem tudom hogy lesz gyereke Didemnek de az már elárulás lenne és nem akarom lelõni a dolgot, de nagyon zsivány a kiscsaj az már biztos :)
Darkrose 2014 aug. 26. - 15:47:34
(2079/2414)
Izgalmasan hangzik, meghoztad a kedvem az újabb részekhez :)
Mostanság sajnos tényleg eléggé belassult a sztori, pl. azt se értem hogy miért van Fikri még mindig Ausztráliában. Az egész el van húzva. Lehet hogy ezzel spórolnak a színészen :D
Egyébként furamód nekem egyre kevésbé ellenszenves Dilruba, igazából egy nagyon bölcs asszonyság, és már nem vennék mérget rá, hogy csakis kizárólag Fikri pénzére utazna, talán valóban megszerette. Vele ellentétben viszont Dídem egyre idegesítõbb, szerintem nem fogja abbahagyni a piszkálódást, nem is tudom mit vár, Berk hozzá se nyúl, ebbõl nem tudom hogy lesz gyerek...
malvinkicska 2014 aug. 26. - 13:57:52
(2078/2414)
Most már fent van a sorozat baráton a 153-as rész.
khajni87 2014 aug. 26. - 13:57:03
(2077/2414)
Megnéztem törökül az utolsó részeket mert nem birok izgulni rajta hogy mi lesz a többi részekben, nem irom le de nem lesz unalmas ( legalábbis nekem biztos ) , jobb hogy már tudom mire is várjak :)Elég annyi hogy ez a hét biztos több embernek is izgalmas lesz , de nekem az összes innentõl kezdve :) Kb olyan izgalmas mint mikor Engin elrabolta Gyöngyöt és az azutáni dolgok.
9/10
gabus53 2014 aug. 26. - 09:37:49 9/10
(2076/2414)
Tévedtem :(, ez a tegnapi rész.
9/10
gabus53 2014 aug. 26. - 09:36:30 9/10
(2075/2414)
A Dailymotion-on már fent van a ma reggeli rész.