Téma: Igazgyöngy

9/10
napraforgó 2014 aug. 29. - 07:10:12 9/10
(2114/2414)
M mondja, ezt is rám bízhatnád, nem semmizném ki õket.--> itt arról volt szó, hogy Fikri azt akarja, hogy Dilruba lányáéknak is jusson valami, mert most már õk is családtagok. Erre mondta Mehmet, hogy nem semmizné ki õket, ha nagyapa ezt rá bízná...
9/10
napraforgó 2014 aug. 29. - 07:07:09 9/10
(2113/2414)
Dilruba bekopog Serefhez, beszélne vele, de Seref nem engedi be. majd meglátjuk, a végén kiveszít, mondja D.!
M kérdezgeti Bahart, hogy gyöngy szervez-e valami megleptésbulit neki, vagy a nagyapának? A nõ azt mondaj, nem tud róla.
Onur jön, M õt is kikérdezi. Onur arcon csókolja, majd elmegy, mindenkinek sok a dolga. M k*rva rosszulérzi magát.
Didem Berket faggatja, a hazafelé úton, hogy ki mennyit kapott a nagyapa vagyonából? Kenán a hátsó ülésen belepofázik a dologba.
Gy a manökent próbálja szervezni, de úgy néz ki nem jön ösze. M azt javasolja maga gyönyg mutassa be az utolsó ruhát. Majd arról faggatózik, van-e még Gy-nek valami programja ma estére?
M serefet hívja, este beszélne vele.
M-nek valami üzenet jött. Üzenet Kismehmettõl, aki boldog szülinapot kíván egy órával, meg virággal.
Bahar egy virágycsokrot kap Szelimtõl. a virág kézbesítõ közli, több küldemény is van.
Gyönyg és Onur Rukiyéról beszél az irodában, R már reagál, de még nem tisztult ki., de már örülnek a fejleményeknek.
Didem baromi nagy cirkuszt csap, hogy Gyöngy bemehetett a nagyapa értekezletére, õ meg nem, hiszen, õ is a menye!
Megjön nagyapa Dilrubával, akit leültet (!). A kérdésre, hogy miért is van itt a nõ, hiszen ez csak az igazgatók tanácsa, közli, hogy ezentúl Dilruba mindig itt lesz, amikor akar, vagy amikor ráér.
9/10
napraforgó 2014 aug. 29. - 06:46:32 9/10
(2112/2414)
na most, amit edig írtam, elszállt.

Nagyaapa hazajött, nagy családi vacsorát szerveznek neki. Az öreg nagyon örül az új dédunokának Berkék részérõl. Majd az igazfógatótanács összehívásáról és a végintézkedésérõl beszél.
Késõbb Dídem nagyon el akarja csábítani Berket, de nem jár sikerrel.

Nagyapa M-tel beszél. M jelzi, nem érdekli, kinek mennyi jut a családi vagyonból. Fikri jelzi, õ akkor nyugodt, ha elõre felosztja a vagyonát, mindenki tudja, mi jut neki. M mondja, ezt is rám bízhatnád, nem semmizném ki õket.
Onur, Pinár autózik haza a gyerekeikkel, P mérgelõdik egész este a hál volt a téma...
Orhán bemegy Rukiyéhez a szobájába, bezsél vele. R válaszolgat! R nincs egészen magánál,máég azt hiszi, hogy az elsõ gyerekével terhes, arról beszél.
Dídem megint hízekleg Berknek, aki a mai estérõl beszél. Berk megint elhárítja.
Kenán megint aról érdeklõdik, õt vajon miért hagyták ki a csalûádi osztozkodáasból? A feleségét kéri, szóljon az anyjának, hogy dobja be magát...
M és Gy Ahmetrõl beszélget, hogy milyen boldog az új asszonyával. Majd M arról beszél, hogy szeretne egy fiút is Angyal mellé. Csók.
----
Seref Ahmettel beszél telefonon.
Majd Hikmetet hívja, kérdezõsködik felõle. H tadadja, hogy korábbról ismerné, de Seref emlékezteti, hogy közös fényképeik is vannak! H azt mondja, õ már nem emlékszik, milyen alkalomból fényképezték le õket.
Dilruba megint fúzi az öreget, õ indnet megtenne érte.
M és Gy is beszélgetnek, M fél, hogy valami baj fog történi. Fõleg Berk miatt aggódik. még fiatal, így rossz döntéseket hozhat.
Gy ébreszti M-t, a nagyapa õt is meghívta az értekezletre, így még elõtte kell intézkednie a divatbemutató miatt. M megint elkapná, de Gy finoman kitér.
Seref megint Hiknetet hívja, a segítségét kéri, beszéljen Fikrivel! H elutasítja, nem lehet.
M a kislányát épp csak kézbeveszi és már mgy is a dadusra hagyva õt.
Fikri Dilrubával reggelizik, a többiek is sorra befutnak. Fikri érdeklõdik Sereftõl, miért hoz békétlenséget a családba? miért viselkedi dilrubával tiszteletlenül? Ha ez mégegyszer elõfordul, csomagolhat és mehet! Seref sírva távozik. Bahar, maj M is kérdezi mi történt, de a nõ nem válszol, bezárkózik a szobájába. M lemegy, a családtól kérdi, mi történt az anyjával? Mindenki hárítja a kérdést. SDeref sírva pakolja a bõröndjét.
Gy értekezletet tart, az Alapítványt támogatják (mwellrák alapítvány). Az alapíítványos pasi nagyon köszöni, szép fellengzõseket beszél.
A garázsban M baharral talákozik, aki közli, nagy meglepetés lehetett Gökhán ismételt megjelenése. a nõ Szelim kirúgásának kísérletét végja a szemébe, de m visszakozik, csk nem akarta, hogy szenvedjen.
9/10
napraforgó 2014 aug. 29. - 05:57:51 9/10
(2111/2414)
Hát igen. Mehmet túl sok férfiból. Még ha nem is szeretném, hogy egy férfi ilyen nagyon mácsó legyen, persze szeretném, hogy az illetõ egy határozott ember legyen, akire lehet számítani a bajban. De Mehmet olyan elvakult néha, hogy ezen nem segít a szép kék szeme....
Gyöngy meg... ha én férfi lennék... nem lenne a zsánerem. Sem az állandó nyavajgásaival, sem a beletörõdéseivel, sem a megalkuvásaival, sem, sem, sem.... Persze azt megértem, hogy sok férfinek a liblingje lenne. Gy ilyen kezelhetõ nõ, aki a férfi kénye-kedve szerint hajlítható.
Azt hiszem, mi magyar nõk már túl vagyunk ezen az "ideálon", bár biztos, hogy a magyar férfiak többsége ilyen kezelhetõ, hajlítható, alkalmazkodó nõt kívánna magának.
Darkrose 2014 aug. 28. - 13:41:32
(2110/2414)
Teljesen egyetértek veled, nekem is mindig az az érzésem, hogy Mehmet még mindig csak a birtokolni való tárgyat látja Gyöngyben, olyan mintha azt gondolná, hogy bármit megtehet, amit csak akar. Jó példa szerintem erre az, hogy az irodában magasról tesz rá, hogy Gyöngynek dolga van, "most legyél velem, foglalkozz velem!" alapon jól kierõszakolja magának a figyelmet, Gyöngy meg persze néhány ejnye-bejnye után mindig megteszi amit M kér tõle.
A Seherezádét én csak ajánlani tudom, nálam azzal kezdõdött ez a török mánia :) Hihetetlenül jó, izgalmas, és bájos sorozat.
9/10
Érsekvári 2014 aug. 28. - 11:39:55 9/10
(2109/2414)
Viasat ma gyors volt 10 után felerakta a mai részt.
Egész izgalmas mindig történik valami váratlan fordulat .
Remélem Seref idõben tud lépni és lebuktatja végre Dilrubát , bár biztos húzzák még pár részen keresztül .
Bahar elég jégkirálynõ Gökhannal megolvadhatna már a jégszíve végre .
Rukie eleget szenvedett , talán jóra fordul az állapota . Jó lenne ha Orhánnal kedvezõ hírt közölne az orvosa .
10/10
feketeagi 2014 aug. 28. - 09:12:10 10/10
(2108/2414)
A kopogás igen, ez nálunk is így van, simán bemegyünk egy irodába kopogás nélkül, ez egy munkahely és ott nem lehet olyan ami miatt nem lehetne bemenni.....legalábbis nem szabad olyannak lenni:)))
Vezérigazgatóhoz is bemegyünk, ott a titkárnõ szól ha nem mehetünk és kész!
10/10
feketeagi 2014 aug. 28. - 09:06:21 10/10
(2107/2414)
Ez nagyon érdekes mennyire máshogy látjuk a sorozatot, nekem meg az a meglátásom, hogy Mehmet sokkal szerelmesebb, mint Gyöngy, sõt az, hogy Mehmet nagyon szerelmes a feleségébe, amikor legutóbb külön voltak vagy amikor a baleset érte õket, hát azok a jelenetek nagyon meggyõzõek voltak. De még ezek után is, folyton a feleségén lóg még az irodában is............stb...

Hozzá teszem, hogy én nem nézek más romantikus sorozatot és eddig sem néztem a Seherezádén kívül másikat. Próbálkoztam egy két dél amerikaival, de 2-3 rész után mindet feladtam. Elkezdtem, most egy olaszt a Bûvölet a címe 5. résznél tartok, tovább fogom nézni, de ez sem olyan, hogy ne tudnám abba hagyni és esetleg hajnalig azt nézném...

A nõ férfi kapcsolat a törökök esetében máshogy mûködik ezt ne felejtsük el, szerintem ebben a filmben pont ezeket a határokat feszegetik, más kultúra, más nézet, vallás, ehhez képest szerintem pedig eléggé kezdenek összecsiszolódni.
Sok mindent megbeszélnek egymással, kezdenek egyenlõ partnerré válni. Kis Mehmet ügye pedig, a mi kultúránkba is meg vannak ezek a problémák, elég sokat lehet olvasni róla, sõt a környezetünkben is van egy pár, legalábbis az enyémbe ez az én gyerekem, te gyereked, mi gyerekünk....ez egy nagyon nehéz dolog megtartani a megfelelõ egyensúlyt..
9/10
napraforgó 2014 aug. 28. - 08:17:33 9/10
(2106/2414)
Valaki írta korábban, hogy itt furcsa, hogy csak úgy kopogás nélkül benyitnak az irodákba.
Nekem volt egy kollégám régen, aki azt mondta, hogy ha abban az irodában olyasmit csinálnak, amit nem lenne szabad.... De ha nem csinálok ilyet, miért ne nyithatnának rám? Ez egy munkahely! Nem otthon vagy a magánszférádban. Ettõl függetlenül egy fõnöki irodába soha nem mentem be kopogás nélkül, mert ott valami értekezlet, megbeszélés, stb is lehetett épp.
És nyilván még egy egyébként magánjellegû telefonba sem pofáztam bele, pláne nem egy hivatalosba.
Szelim belepofázása valóban idegesítõ, nem csoda, hogy Bhar kizavarta.
9/10
napraforgó 2014 aug. 28. - 08:05:31 9/10
(2105/2414)
Naná, hát persze, csak szinkonban írok és megzavartak közben munkába menõ férfiak...
malvinkicska 2014 aug. 28. - 07:41:09
(2104/2414)
Szerintem szüli napról lehet esetleg névnapról szó amit elfelednek hisz, M a házassági évfordulókat a férfiak szokták inkább szervezni. A mi S -ünk addig kutatott, amíg rájött a D titkolt dolgára nem semmi egy idõs csaj, annyi férje volt, az öreg most a végrendeletet meg újra íratta, nagy felelõtlenség részérõl õ ezeket még nem tudja. A Gy munkamániája megmaradt végig, a siker érdekében mindent, még késõig képes dolgozni. B és G szakítása vajon végleges lesz, vagy fog még G próbálkozni B-nél. Didem egyre kényesebb de Berk nem enged neki jól teszi. R állapota szerintem egy kicsit el van túlozva, mivel a fiatalabb korba gyógyítható a depresszió, és a tudathasadás is, de kell egy kis izgalom a végére bele.
10/10
édesmaya 2014 aug. 28. - 07:38:37 10/10
(2103/2414)
Nem értem Didemet, ha tudja, hogy nem terhes, és lám-lám, Berk nem is akar vele már összebújni, akkor hogy lesz terhes? És az a 10 nap, amit nõgyógyász mondott, hamar eltelik.
10/10
édesmaya 2014 aug. 28. - 07:36:58 10/10
(2102/2414)
Szelim irtó pofátlan volt, amikor látja, hogy Bahar munkaügyben telefonál, és abba belebeszél, magánügyben! Pedig egyébként egy úriember!
10/10
édesmaya 2014 aug. 28. - 07:34:54 10/10
(2101/2414)
Szia Napraforgó, az 5. sorban az elsõ név nem Szeher, hanem Szelim, aki szerelmes Baharba.
9/10
napraforgó 2014 aug. 28. - 07:12:08 9/10
(2100/2414)
Nem tudom, hogy Mehmet vajon mit vár Gyöngytõl, mit felejtett, vagy nem felejtett el? Én eddig azt hittem hogy az ilyen évfordulókat, mint a házassági éf. inkább a férfiaknak kell megemlékezni, virággal, ékszerrel, utazással, kinek mire tellik a pénztárcájából. A nõk úgyis egész évben a pasiért, meg a gyerekeikért dolgoznak a meló mellett is.
A másik: vajon mit akar közölni Rukiye orvosa, talán magához tért a nõ a kataton állapotból? Ha nem ezt, akkor nyilván rossz a hír.
9/10
napraforgó 2014 aug. 28. - 07:06:24 9/10
(2099/2414)
Gy értekezletet tart a bemutató anyagáról. Baharnak nagyon tetszik, aztán Onur is dicsérõleg nyilatkozik.
D a lányát sürgeti, rájött, hogy Seref kutatott a holmijai között. Seref látta az okmányokat!. Bilúr elképed, te megtartottad õket? Igen, de egy lezárt dobozban.
Gy már a végsõ simításokat végzi a bemutató elõtt. M szomorú, gy elfelejtett valami fontosat (MIt vajon -évforduló?)
Szeher bemegy Baharhoz, valami fontosat akar. B közli, a bemutató most az elsõ. B nagyon elfoglalt, így Sz megy is. Aztán csak visszamegy Baharhoz és a telefonáló nõt megszakítva rákérdez, együtt vagy még Gökhánnal? Bahar elzavarja, látod, telefonálok.
Fikri ügyvédje jön, megbeszélik az új végrendeletet. Az ügyvéd szerint F nagyon alapos és megfontolt.
Gy szervezi a bemutatót, szürke hátteret álmodott a ruhák mögé. M jön, gyere, nagyapa hazajött. gy kér még egy órát, még nem felyezte be az eligazítást. M megértõ. Onur biztataja, rátok férneegy kis minõségi együttlt...
M panaszkodik, Gy-nek most semmi sem fontos, csak a bemutató, biztos elfelejtette... (mit is?) Onur mondja, biztos nem tavaly is meglepett valamivel.
Defne örül a dédipapának. Dídem cirkuszol, õ most épp avokádót enne. Berk nem akar elmenni hazulról emiatt.
Fikri bejelentést akar tenni. Seref Bahart faggatja, talált-e már valamit a férfiakról? Kenan a vacsorát sürgeti roppant modortalanul.
Nagyapa beszámol arról, hogy elkészítette a végrendeletét, amit a másnapi igazgatótanácson nyilvánosságra fog hozni. Mindenki tiltakozik, ne beszéljen még a halálról. seref arról beszél baharral, hogy megpróbálta elérni Hikmetet, de még nem járt sikerrel. b attól tart, nagyapa mérges lesz emiatt, de S biztosítja, hogy az õ érdekében teszik.
Orhán épp a kislányával foglalkozik, amikor telefont kap rukiye orvosától, azonnal menjen be a klinikára!
9/10
napraforgó 2014 aug. 28. - 06:45:18 9/10
(2098/2414)
Pinár is bemegy Rukiye orvosához és érdeklõdik az állapota iránt. Azu orvos megengedi, hogy beszéljen vele, de csak nagyon óvatosan. P kedvesen beszél R-hez, reméli felépül. Majd az apjáról beszél, akit Seynep szeretete visszahozott a halálból. A férjét, lányát említi, akik miatt túl kell élnie, meg kell gyógyulnia.
Dilruba és Bilúr kora reggel elmegy otthoól, sref persze meglepi õket. hová mentek? Azt mondják vásárolni. Na így serefnek megont van alkalma kutakodni. Végigmatatja Dilruba retiküljeit a kulcs után és meg is találja az egyikben. Egy csomó fényképet talál, az egyiken Hikmettel látható. Egy scsomó okmányt talál, talán házassági anyakönyvek, fényképpel, névvel a korábbi házastársakról.
Talán még a közös számlákról is van okmány a kupacban...
Visszateszi az iratokat a dobozba, a kulcsot meg a retikülbe.
Dilrubáék korán viszaérnek, D elfelejtette bevenni a gyógyszereit. S furcsa megjegyzést tesz, amit nem értenek.
Bahar a tengerparton levegõzik, seref hívja, mi van? S dilrubáról akar beszélni vele, sürgõs, életbevágó!
Gy és a munkatársa az új terv nagyszerûségérõl beszélgetnek, amikor reggeli érkezik, majd ezt Mehmet követi. Meghívják a nõi munkatársat is. M behozatta a kis Angyalt is. gy örül neki.
Bahar hazaér, faggatja serefet, mi történt? Bahar fáradtnak tûnik, S ezt észrevételezi. Majd beszámol Diolruba 3 házasságáról! Hazudott, azt mondta, Fikri a második volt. Bahar ezt még nem is találja vészesnek. De s folytatja, Hikmetet is ismerte korábbról. Bahar szerint csak azért titkolta el, mert fáélt, hogy akkor elveszíti a nagyapát. Majd sorolja a férjek nevét és kéri Baaahar nyomoztassa le õket.
------
Gy a kis Angyalt etetgeti, miközben reggeliznak az irodában. Közben a szerelemrõl, majd a munkáról beszélgetnek... M büszke a feleségére.
D a berendezésrõl beszélget, még Seref tanácsát is kéri. s pikírt megjegyzéséeket tesz, sürgõs, ugye, hogy el ne szálljon a lehetõség. Majd a kérdezõsködõ D-nak csak annyit mond, hogy egy rokona szörnyû titkokat rejteget. De mielõtt a szemébe vághatná, a szobalány jelenti: Fikri úr hazaérkezett!
Bahart Gökhán várja az irodájában, beszélniük kellene, próbálják meg helyrehoznia dolgokat. Baahar beleegyezik. Lemennek a garázsba, ahol Szelimmel futnak össze.
Fikri örül, hogy hazaért. Bilúr gyerekei kérdezgetik a koalákról. nagyapa mindenkinek hozott ajándékot, amit kioszt. Bilúr közben neveli a gyerekeit.
Fikri ajándékon kívül egy levelet is hoz serefnek Ahmettõl. A nõ a szobájába megy és sírva olvassa. A férje bocsánatot kér, amiért olyan hirtelen távozott. Reméli a nõ már megbocsátotta. Kívánja, hogy õ is boldog legyen valakivel.
Gy a Melárk alapítvánnyal is találkozik aznap. A kis Angyalt elengedik a dadával. M megint nyomul Gy-re, aki leállítja, most dolgoznia kell, nagyon fontos neki ez a bemutató.
G és B a tengerparton sétál. G mondja, még mindig halálosan szerelmes a feleségébe, próbálják meg újra együtt. Bahar nem lát már erre esélyt. G az elõzõ estére hivatkozik, de B szerint az csak kis megingás volt. g újra meg újra gyõzködi, de B kimondja: vége.
D kipakol F bõröndjébõl, Fikri azt mondja, ez Szeher dolga, majd beszélgetni hívja. D nagyon az öreg szája íze szerint beszél. Állítólag Gülszün is ott volt a bátyja betegágyánál, õ is jól van.
Dilruba a szekrényében rámolgat, észreveszi, hogy a ládika másik fiókban van, nem ott, ahová õ tette. Bár a lakat zárva, de valami irat csücske kilóg, így rájön, hogy seref belenézett...
9/10
offtopic
napraforgó 2014 aug. 28. - 05:09:11 9/10
(2097/2414)
OFF
Persze, mert mi nõk, úgy vagyunk megalkotva, hogy szeretjük ezeket a romantikus dolgokat, a nagy érzelmeket és persze elvárnánk, hogy a hozzánk tartozó férfi is hasonlóképp érezzen, gondolkodjon.
Csak hát a férfiak meg nem így vannak kitalálva. Némeliyik puszta szeretetbõl alkalmazkodik hozzánk, de persze nem is érti, hogy mi miért is vagyunk olyanok, amilyenek.

Már egyszer utaltam Mark Gungor amerikai protestáns lelkész és párterapeuta elõadássorozatára, amit a Youtube-on meg lehet nézni, ahol hihetetlenül szórakoztatóan (!) kielemzi a férfi és a nõi agy mûködését, illetve a párkapcsolati problámák forrásait. Én csak ajánlani tudom mindenkinek, hogy jobban megértse a másik nem gondolkodásmódját. Közben sokat nevettem, mert hihetetlenül vicces, szórakoztató formában adja elõ a dolgokat. Nekem pl. nagyon tetszett memcsak a mindennapi házaséletbõl (akár a sajátjából) vett példák, hanem akár a bibliai Énekek Éneke elemzése is....
Érdemes végignézni a teljes elõadásorozatát (4-5 alkalom), de csak ha a férfi és nõi agy mûködését taglaló kb. 10-15 perces kiragadott részletet végignézitek, már dõlni fogtok a nevetéstõl és kedvet kaptok a többihez is. Én is így voltam vele...
Ha van egy ráérõs negyedórátok, javaslom megtekinteni.

Felteszem újra a linkjét, tessék belekukkantani:
http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_948844&feature=iv&list=PLDF637E887BCCF595&src_vid=SjNo8uZk31E&v=SjNo8uZk31E
Ha nem tetszik, ugye bármikor ki lehet lépni...
khajni87 2014 aug. 27. - 22:26:38
(2096/2414)
Igen, mostmár egyenesen belenéz Mehmet szemébe és elmondja mit gondol, persze nem kiabál de pont emiatt hatásosabb szerintem amit kimond....
Amúgy Orhán szerintem nem tutyi mutyi egyszerüen õ a gyengébb fél a házasságában, viszont Onur még mindig szerintem domináns de hát képzeljünk már el egy házasságot amiben egy Mehmet tipusú férfi és egy Pinár tipusú nõ házasodna össze, ott aztán egy perc béke-nyugalom nem lenne mert mindkettõ túl erõs akaratú, ez pont igy jó egy erõsebb ( Mehmet -Pinár) egy engedékenyebb / nyugodtabb ( Onur-Gyöngy) vannak együtt ez tökéletesen kiegésziti egymást és nyilván nem véletlenül igy vannak házasságban, ez a való életben is igy van, de azért most már szerintem Mehmet és Pinár is finomodott és Onur-Gyöngy erösödött igy szerintem tökéletes párositások, nagy szerelem....Az az elsõ években van, de õszintén én ha átgondolom most jobban-teljesebben szeretem a páromat( egy másfajta szerelemmel, ami kevésbé intenziv , sokkal inkább folyamatos ) mint az elsõ szenvedélyes pár évben, ez egy állandó soha meg nem szünö érzés ami többet jelent a NAGY IGAZ SZERELEMNÉL....
Persze én a saját házasságomat nem tudnám hasonlóképp elképzelni mi a nagyon lényeges kérdésekben egyetértünk amúgy meg minden házasság összeszokás és egymáshoz alkalmazkodás kérdése , és azért ez kirajzolódik a mostanában látható jellemek fejlõdéseiben akármelyiküknél nézzük is.
9/10
napraforgó 2014 aug. 27. - 19:58:46 9/10
(2095/2414)
Én is úgy látom, hogy mind Gyöngy, mind Mehmet változott valamennyit, persze nem fordultak ki gyökeresen önmagukból, de azért már nem olyanok, mint a kezdet kezdetén. Én is idegbajt kaptam, amikor Gyöngy olyan furcsán alulról felfele nézett föl Mehmetre, nem egyenesen, nyiltan, bele a szemébe, hanem valami alázatos módon, ami nekem mindig a rabszolgaságot juttatta az eszembe. Meg amikor csak úgy bámult ki az ablakon órákon át. Aztán csökönyösen hallgatott, soha nem mondta meg mi baja, vagy éppenséggel mirõl mi a véleménye.
És Mehmet sem volt túl szimpi, amikor ordítozott, tört-zúzott, vagy részegen autózgatott a városba közveszélyt okozva. Még most is tud dühöngeni, meg dúlni-fúlni, de azért néha már látszik, hogy gondolkozik is, átgondolja, átértékeli a dolgokat. És képes megváltoztatni a döntéseit, nem ragaszkodik körömszakadtáig a saját igazához.
Tetszik viszont, hogy mindketten nagyon segítõkészek, Mehmet pl. mennyit segített Orhánnak anyagilag. És az sem volt számára kérdéses, hogy Nihánnak minden segítséget megadott, hogy felállhasson a tolószékbõl.

Nyilván a végére még többet fognak változni, jobban összecsiszolódnak. Nem véletlenül lesz a végén az az idõugrás, talán azért, hogy meglássuk, hová is jutottak 15-20 év alatt.

Mindent összevetve jó kis sorozat ez, örülök, hogy rátaláltam.