Téma: Igazgyöngy

9/10
napraforgó 2014 ápr. 10. - 18:47:18 9/10
(414/2414)
Kíváncsi vagyok, hogy Tariknak sikerül-e meglépnie. És elmegy-e a fia nélkül? Mert ha most itt hagyja, bizony sohasem látja késõbb.
malvinkicska 2014 ápr. 10. - 18:27:49
(413/2414)
Az elõzõekben már írtam ebben a családban semmi nem az aminek látszik, itt aztán történek dolgok, miért kellet ezt eddig titkolni, van egy másik gondolatom is azért írták bele, hogy minden titokra fény derül egyszer. Bahar aki az érintet neki a legrosszabb, mondta is Gökhanak õt nem szerették úgy soha, mindig érzett valamit. Tarik jól bekevert a droggal kapcsolatban, remélem fény derül az igazságra.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 10. - 14:20:23 9/10
(412/2414)
Igen, és a nagyapa azt mondta, hogy miatta történt... Hát, lehet, hogy nem nagyon örült, hogy egy idegen gyermek került a családba...
Most bezzeg azt hajtogatta Baharnak, hogy te hozzánk tartozol. De Bahar feldúltan ment el, mincs hozzájuk semmi közöm! felkiáltással.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 10. - 13:31:28 9/10
(411/2414)
Húha! A mai rész is nagyon izgi.
Nem nagyon akarok spoilerezni, azoknak, akik még nem látták, de
azért mégis
SPOILER

Bahar megpróbálja kideríteni a származását. Tarik valóban külföldre készül, a saját és a fia útlevelét nézegeti, Dzsefdetet meg a pénze kifizetésére bíztatja. A szállítmány már úton van hazafelé.
A nagyapa nekilódul egy fegyverrel, autóba száll, Mehemet Orhannal követi és megakadályozzák, hogy lelõje Tarikot. Mehmet Fikri beavatja az ifjú Mehmetet is a titokba. A nagyapa összehívja a családot.
Tarik menekülni próbál, a reptérrõl hívja Gülszünt, aki megtagadja Dohus átadását. Tarik erre bejelentést tesz a rendõrségen a drogszállítmányról.
A kamiont felgyújtják (azt nem tudjuk, hogy a droggal együtt, vagy azt már kipakolták)
Gülszün a nagyapa kérésére hazudik Baharnak: Tarik hazudik. De Bahar addigra már tudja az igazat a halálesetrõl.
A nagyapa erre elmondja az igazságot mindenkinek. Kiderül, hogy Ali feleségét, Núrt nem sokkal az esküvõje elõtt megerõszakolta valaki, így lett terhes. Amikor ez több évvel az eset után kiderült, a férje agyonlótte, aztán meg öngyilkos lett. Güülszün találta meg õket, de a család eltussolta. A szörnyû dolgokat hallva Bahar elszalad: én nem tartozom a családhoz. Gökhán utánamegy.
10/10
feketeagi 2014 ápr. 10. - 13:10:13 10/10
(410/2414)
köszi

végre én már azt hittem, hogy fel sem rakják
9/10
napraforgó 2014 ápr. 09. - 20:14:36 9/10
(409/2414)
Ebben igazad lehet. Sõt, nekem nagyon gyanús volt a betörõ hangja is, én rögtön Tarikra tippeltem. Mert igaz, hogy Gülszün visszakérte a lakáskulcsot tõle, de lehet, hogy addigra már csináltatott másolatot belõle. Szépen beosont és kereste az íratokat, amivel útlevelet tud csináltatni a gyerkenek. Mivel a kisfiú felébredt a motozásra és kiabálni kezdett, kénytelen volt leütni Gülszünt, nehogy felismerje.

És még valami. Nagyon sürgette Dzsefdetet a drogügyletbõl rájutó rész kifizetésére! Kell a pénz az amerikai utazáshoz. Itt már ég a talaj a lába alatt, és Esrának azt ígérte, hogy New Yorkban kezdenek új életet.
verafekete 2014 ápr. 09. - 19:38:50
(408/2414)
Szerintem a betörés mögött Tarik áll, Gülszün tárcája tûnt el az iratokkal. Tarik vinni akarja a fiát magával és ahhoz szükségesek a papírok, ami Gülszünnél vannak, én ezt szûrtem le...
Apás hétvége lesz , Tariknál lesz a fia és ott is aludhat, Gülszün megengedi a fiúnak, meg is ígérte.
Fordulatos sorozat...
9/10
napraforgó 2014 ápr. 09. - 19:12:29 9/10
(407/2414)
Szegény Mehmetet agyon ápolják, már fárasztó. Onur és Mehmet töri a fejét a zavaros holland szállítmány miatt.
Gülszün közli a házasságát az apjával, aki megint kiakad.
Bahar felelõsségre vonja Tarikot, aki erre gonoszul közli vele, hogy õ nem is Sadouglu, és kérdezze meg a nagyapját, hogy miért is lettek öngyilkosok a szülei. Bahar nyomozni kezd.
Seref - szokása szerint - kinyitja a Baharnak érkezett csomagot, majd fut Fikri úrhoz, most mit tegyünk, apuka?
10/10
syuzi 2014 ápr. 09. - 14:01:11 10/10
(406/2414)
Jó hogy feltették magyrul az 54 -es részt:)
ez a Tarik ,de szemét nem elég hogy a céget tönkre tette , de még Gülsüntõl a kis Dohust is elakarja venni
Bahar és Gökhan össze házasodnak ez jó legalább talán Bahar is megváltozik
Izgi már ez a sorozat is
Alig várom a köv részeket
Remélem hogy az 56-os részt is felrakják majd:)
malvinkicska 2014 ápr. 09. - 11:54:09
(405/2414)
Tarik jól bekevert azt hiszi így róla terelõdik a figyelem, ravasz egy fickó, Bahar is nyomoz, agyba fõbe a kiléte után jól beültette Tarik a bogarat a fülébe, legalább meggyõzõdik róla kivel van, volt dolga eddig is. Remélem Mehmed hamar nyomon lesz, az átveréssel kapcsolatban, Merk is mellé áll Onur már, tett lépéseket.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 09. - 10:08:42 9/10
(404/2414)
Lehet, hogy Törökországban nincsenek szabad hétvégék? Szabad szombat, vasárnap, vagy akármelyik másik két nap, ha az a valláshoz igazodik. Már egy hétvégén is lehet kis kirándulást csapni. Étterembe úgyis járnak minden áldott nap, de egy kis hajókázás, fürdés a tengerben, kultúrális létesítmények látogatása (színház, opera, múzeum, zeneest, stb), annyi minden van.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 09. - 08:43:25 9/10
(403/2414)
Gyöngy bármikor közölhetné Sereffel, hogy ha szemétkedik, akkor elköltözik onnan Mehmettel. Ez mindig megjuhászítaná Sereffet.

Az viszont nem tetszik, hogy egy olyan fiatal pár, mint Gyöngy és Mehmet mindig külön tölti az estéket. Gyöngy Enginnel, Mehmet Gökhánnal, vagy Onurral, stb.
És akkor kiakadtak a kétnapos párizsi út elmaradásán. Én két napra el se mennék. Egyik nap menni, másik nap jönni, hát nem is érdemes elindulni. Miért nem töltenek el együtt legalább egy hetet? Mi a fene olyan fontos, amit nem lehet otthagyni pár napra?
9/10
napraforgó 2014 ápr. 09. - 05:34:20 9/10
(402/2414)
Úgy tûnik, Gülszünékhez sima betörõ látogatott, ebben talán nem volt benne Tarik keze. Dohus ügyes, mert hívja a rendõrséget és Fikri nagyapát is. A támadás miatt Mehmet Fikri hazaköltözteti a lányát és az hozhatja Dohust is. Seref megint eszi a kefét, nem örül a sógornõjének és fõleg a gyereknek. Pikírt megjegyzéseket tesz, és Gyöngyöt is megfenyegeti, mert az Gülszün mellé áll õ ellenében.
Amúgy miért is nem Gülszün férjét hívta???
Bahar bemutatja a võlegényét Tariknak, aki a vacsora során elszólja magát, kimondja Dzsefdet nevét, holott Gökhánék nem is említették név szerint a maffiózót. Gökhán találkozót kér Mehmettõl és információkat két tõle Tarikról. A vacsi után Dzsefdet emberei megtámadják õket, lövöldöznek rájuk. Mehmet csak könnyebben sérül meg. Gyöngy már megint Enginnel tölti az idõt, még késõ este is, amikor a hír éri.
Gülszün rosszul érzi magát, mert még mindig nem tájékoztatta az apját arról, hogy férjhezment. És amikor megkapja Tarik keresetét, amelyben el akarja perelni tõle Dohust, kiborul.
Tarik és Dzsefdet közben nagyon szervezik a hollandiai drogszállítást. Mehmetnek gyanús a hollandiai márványszállítás.
malvinkicska 2014 ápr. 08. - 16:00:03
(401/2414)
Az 54-es részt végül feltették magyarul, ami a mai epizódot illeti jó volt, mint általában. Seref még az élõ fában is belekötne ha tudna, a családban nincs olyan ember akire megjegyzést ne tett volna, különleges egy állat faj. Tarik aljassága jó lenne minél elõbb kitudódna, az is a szemetek szemete, azt mondta Bahar ne menjen feleségül Gökhamhoz, mert az rá fog jönni a maffiázására, õ miatta lõtték meg Mehmedet is. Gyöngy szedi a gyógyszert remélhetõleg meggyógyul. Özgével kellene beszélgetni, hogy Gülsün nem akar az õ anyukája helyébe lépni.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 08. - 14:30:55 9/10
(400/2414)
Én még igen. És szeretem is, jobb, mint a mexikóiak.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 08. - 14:24:36 9/10
(399/2414)
És ez most miért is érdekes???
10/10
feketeagi 2014 ápr. 08. - 13:41:50 10/10
(398/2414)
Vannak török internetes újságok ahol raktak fel ilyen híreket. 2007-be adta be a válást Songül, a peranyagból szivárgott ki, hogy a férje bántalmazta. Aztán meg a férj hivatkozott Kivancra, hogy megcsalta vele Songül, meg valami sms-ekre hivatkozott.....de ezt az érintettek tagadták (még jó).
A nagyapát játszó színésszel is volt egy interjú ahol Kivancról beszélt, hogy állandóan ostromolta Songült, hiába beszéltek a fejével, hogy férjnél van hagyja békén, foglalkozzon a többi színésznõvel akik szinglik.
Volt még egy olyan cikk is ahol Kivanc volt barátnõjét akarták meginterjúvolni, hogy mit szól ahhoz, hogy együtt van Kivanc és Songül? Ez volt barátnõ több mint 10 évig volt együtt Kivanccal kisebb nagyobb megszakításokkal, és akkor pont külön voltak.
Rengeteg török internetes újság van én még akkor olvastam amikor Kivanc elõzõs sorozata ment nálunk.
10/10
feketeagi 2014 ápr. 08. - 13:32:29 10/10
(397/2414)
Nekem is volt petevezeték gyulladásom és semmit nem vettem észre belõle,néha amikor tornáztam akkor egy kicsit szúrt, de ezt a tornának tudtam be, rákszûrésen voltam és annak az eredménye mutatta ki a gyulladást.
10/10
baba82710 2014 ápr. 08. - 10:28:21 10/10
(396/2414)
Sziasztok!
Ti honnan tudtok információkat Songül Öden válásáról? Tényleg volt együtt Songül és Kivanc? Miatta vált el?
Köszi, ha válaszoltok!
9/10
napraforgó 2014 ápr. 08. - 06:45:14 9/10
(395/2414)
Talán nem annyira fájdalmasak ezek a tûnetek. Nekem is volt petefészekgyulladásom, az felfázásszerû tûnetekkel járt, meg néha késszúrásszerû fájdalommal. Mondjuk én sem panaszkodtam fûnek-fának, orvoshoz sem rohantam, pedig nem is vagyok török. Ott a nõk talán még szégyenlõsebbek, mint nálunk.