Téma: Igazgyöngy

10/10
feketeagi 2014 ápr. 15. - 12:55:14 10/10
(434/2414)
köszönöm, ez biztató arra nézve, hogy leadják az egész sorozatot:)))
10/10
feketeagi 2014 ápr. 15. - 12:48:14 10/10
(433/2414)
Érdekes nem vagyunk egyformák, nekem pont az tetszett, hogy végre kitombolta magát és hangot adott a kétségbeesésének. Nem csak nézett szomorúan, hanem megadta a módját:)))
malvinkicska 2014 ápr. 15. - 09:06:16
(432/2414)
Gyöngybõl az elfojtott sok sérelem most a felszínre tört, nem bírta a tudat alattija, eddig csak nyelte és most kijött belõle szerintem jobb így mintha kapott volna egy idegösszeomlást. Arra világítanak rá nem kell mindig mindennel egyet érteni, lehet ellenvélemény is adjunk neki hangot, ne raktározzuk, mert az jóra nem vezet.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 15. - 06:09:53 9/10
(431/2414)
Milyen érdekes, hogy Gyöngynek most nem kell dolgoznia hajnaltól késõ estig... most, hogy Mehmet be van zárva, szinte még csak nem is láthatja, ráér otthon üldögélni (a kiborulásról, meg a hisztirohamról ne is beszéljünk). De ha Mehmetnek az egész nagy Sadoglu birodalmat kell igazgatnia - a szállodaláncot, a márvány üzletet, a textilrészleget és ki tudja, még mit, akkor õ a hülye polóboltjával van elfoglalva, de nem 8-tól 5-ig, hanem napi 12-14 órában. Én nagyon pártolom a nõk önállóságát, meg igen, csináljon valamit, valami hasznosat, de azt, amit most csinál, lehetne félnapban mûvelni, max. napi 6 órában, a többi idõt meg igazán a családdal tölthetné (nem elsõsorban Sereffel, de van ott még néhány ember).
zandra 2014 ápr. 14. - 22:00:02
(430/2414)
De nyakon vágtam volna ezt a Gyöngyöt, nem tudom milyen jogon tördeli mások tányérjait. Annyira hülyén reagál mindenre ez a nõszemély, vagy tátja a száját és nem hajlandó megszólalni vagy hisztirohamot kap...
malvinkicska 2014 ápr. 14. - 15:21:55
(429/2414)
Az alacsony vérnyomás is okozhat problémát, nem akkorát, mint a magas a páciens hirtelen áll fel , és nem kap úgy vért az agy ahogy kellene, ilyenkor lefektetik lábát fel pócolják hamarabb elindul a keringés, nemsokára jobban lesz, a beteg, azt tudni kell az agy bonyolult õ a felelõs az életfunkciónkért, valamelyik agyideg sérül, vagy beszélni járni, nem tud a beteg és egyebek.
10/10
feketeagi 2014 ápr. 14. - 13:31:12 10/10
(428/2414)
Sajnos igen az alacsony vérnyomásnak is lehet ez a következménye, nagyon ritka, ezt sajnos környezetembõl tudom, ráadásul halálos kimenetelû.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 14. - 13:16:25 9/10
(427/2414)
A férfiakat nem engedik ki a tárgyalásig, még óvadék ellenében sem, sõt átszállítják õket a börtönbe. Gyöngy összeomlik, hisztizni kezd, orvost kell hívni hozzá, aki lenyugtatózza.
Bahar Gökhán segítségével rájön, hogy Tarik áll a háttérben, õ manipulálta õt.
Dzsefdet ideges, nem találják a szökött sofõrt, Hidayetet, pedig már kiadta a parancsot a likvidálására.
Bahar bevallja Mehmetnek, hogy õ segített Tariknak a belsõ infókkal, de nem hitte, hogy ez lesz a dologból.
A nagyapa megint rosszul lesz a börtönben, most kórházba szállítják. Embóliát kapott, félõ, hogy agyvérzése lesz, és kómába is esett. A nõk sírnak, mert még csak nem is láthatják.
Tarik meg már New Yorkban van, Esrával, aki a fiát szeretné viszontlátni. Tarik megakadályozza, hogy telefonáljon Gülszünnek, amit a nõ nem vesz jó néven. Megnyugtatja Esrát, hogy nemsoká látni fogja a fiát.

A nagyapa elsõ rosszulléténél alacsony vérnyomást diagnosztizáltak. Lehetséges ezzel stroke? Nemcsak a magas vérnyomás okozhat ilyesmit? Fura...

És tényleg hová lett Dohus? Defne idõnként elõrohan és mond ezt azt, de Dohus, akit Gülszöün magával vitt a Sadoglu házba nem látható. Gondolom, ha Tarik elvitte volna, Gülszün most érte is idegeskedne. De ha meg vele van, akkor miért nem látjuk se egy reggelinél, se egy vacsoránál, úgy, mint a kislányt?
10/10
feketeagi 2014 ápr. 14. - 12:32:00 10/10
(426/2414)
Nagyon nehéz kiszámolni, én próbálkoztam vele, de vannak olyan török részek a 2. évad vége felé és a 3. évadban is amik 90 percesek, változó a részek hossza 60 perc-90 perc között mozog. Elvileg ha 45 percesek a magyar részek akkor 170-190 rész is meglehet a végén. Reméljük a legjobbakat és megtudjuk a végén, és hogy a Viasat is így akarja.
malvinkicska 2014 ápr. 14. - 12:27:31
(425/2414)
Mankos annyi legyen Bahar mentségére nem hazudott, megmondta Mehmednek az igazgatói székre pályázott, azért segítette Tarikot.
jakibabu 2014 ápr. 14. - 11:54:38
(424/2414)
Köszönöm szépen az infót! Az a lényeg, hogy a felénél sem tart a számolásotok szerint a sorozat! Sehosem találtam róla infot?!
malvinkicska 2014 ápr. 14. - 11:38:33
(423/2414)
Mankos igazad van, mert vannak részek 72-pes, 66-pes és õk úgy 6-pben ismétlik az elõzõ részt ezért nehéz megmondani, hány részes lesz, mindig ott szakad félbe ahol kezdõdhet a másik rész, megfigyeltem. A mai rész megért egy misét az a szemét Tarik az egész családot tõrbe csalta, sorra buknak ki. Bahar nagy üzlet asszony mégis becsapták. Az tetszett mikor Engin távozott Bahar beszólására nagyon okosan tette a félcédulás menjen dolgára, mindenbe egy kanál szeret lenni.
malvinkicska 2014 ápr. 14. - 10:40:07
(422/2414)
Szerintem a történet a41-es epizódnál tart ma, 61-es megy akkor nem lesz 200 rész.
jakibabu 2014 ápr. 14. - 09:11:23
(421/2414)
Tudja valaki, hogy hány epizódból áll a sorozat?
malvinkicska 2014 ápr. 12. - 17:12:35
(420/2414)
Indul egy új sorozat brazil a TV1-en a címe Az élet megy tovább április 22-én 15,20-kor, azt írják romantikus, kíváncsi leszek, úgy sem láttam az utóbbi idõbe brazil sorozatot. A fórumozók között, van e valaki aki látta az elsõ 2 epizódját A hazugságok gyûrûjében, török sorozatnak holnap éjjel a szuper TV2 újra adja igaz éjféli kezdéssel, gondolom, mert thriller.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 12. - 15:20:45 9/10
(419/2414)
Nem hiszem, hogy Bahar valaha is valóban tönkre akarta volna tenni Mehmetet. Talán csak borsot akart törni az orra alá, kisebb bosszúságokat okozva, de igazi kárt soha nem okozott volna. Én úgy látom, hogy most is segíteni akar és nem kárörvendeni. Remélem, hogy sikerül magukat tisztázni és a nagyapának sem lesz komoly baja.
malvinkicska 2014 ápr. 12. - 15:01:09
(418/2414)
Napraforgó nem akarok vitát nyitni lehet nem úgy írtam le ahogy gondoltam, mert Bahar állandóan azt hajtogatta, Tarikkal tegyük tönkre Mehmedet, Merk piszkos dolgát a halottat megoldta az a szemét akkor , már gondolkodhattak volna, itt nincs rendbe a dolog. Az igaz errõl senki nem tudott, de Merk engedte meg a cserét, nem gondolva szemétség van mellette a jövõ héten meglátjuk kiderül a gazság.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 12. - 08:36:39 9/10 Előzmény malvinkicska
(417/2414)
Berk volt a szállítmányozási osztály vezetõje, nehogy már minden sofõrcserérõl értesítenie kelljen a vállalt vezérigazgatóságát! Ez nem lenne életszerû. A sofõr, az darab-darab, az megy, aki alkalmas, nem beteg, stb, stb.
Az, hogy Dzsefdet Tarikon keresztül machinálta õket, nem volt betervezhetõ. Berknek is csak most esett le a tantusz, hogy hát õ kicserélte õket! ezt a sofõrt engedte Franciaországba, azt a megnevezett Hiodayetet meg Hollandiába.
De mivel már gyanakodtak, hogy valami nincs rendben, elõbb-utóbb csak rájönnek arra, hogy mi történt.
malvinkicska 2014 ápr. 11. - 14:10:20
(416/2414)
A mai részben elég jól bekevert Tarik elég lesz a drog miatt magukat tisztára mosni, ebben Berk is kissé ludas nem szólt a sofõr cserérõl sem arról,hogy Bahar is érintet kissé igaz nem gondolta milyen szemét Tarik, és a tanácsai hova vezetnek, vezettek. A jövõ héten még izgalmasabb részek várhatóak, legalább, itt pörögnek az események.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 11. - 13:57:39 9/10
(415/2414)
a mai részbõl: Spoiler
A mai rész tele van Tarik kavarásának a következményeivel. Mielõtt megpattant, még névtelen bejelentést tett a rendõrségen a kamionok rakományát illetõen.
A nagy igazságok kiderülésének estéjén Bahar elrohant, a család meg fél éjszaka ébren gubbasztott és aggódott érte. Kora reggel viszont a rendõrség koopgtatott, bevitték az összes férfi családtagot a rendõrségre. Kiderült, hogy a cég két kamionjában is drogot találtak, ezért a Sadoglu cég vezetõit faggatják, õket hibáztatva. A nõk aggódnak és hisztiznek, ki-ki a vérmérséklete szerint, miközben a rendõrség felforgatja a házat. Bahar, mikor a tudomására jut a dolog, felhagy az önsajnálattal és megpróbálja kézbevenni az ügyeket. A nagypapa rosszul lesz a fogdában.
Tarikot nem látjuk, szerintem megpattant. A kis Dohusról sem tudni, hogy otthon van-e, vagy Tariknál.