Téma: Igazgyöngy

malvinkicska 2014 márc. 10. - 12:04:17
(214/2414)
Seref igazán egy kígyó a nagyapa is rajta kapta , hogy hazudozik, nem tudom mi célja van a fiával kit akar neki netán azt a szemét Derint. A Gyöngy sorsa kezd alakulni van állásajánlata, örülök neki, a lelke mélyén még szereti Mehmetet.A nagyapa érezte nem Tariknak kell adni a posztot, de Baharnak nem tetszett a döntés az is egy irigy nõ személy.
9/10
napraforgó 2014 márc. 10. - 10:55:26 9/10
(213/2414)
Kérdezném, hogy ez a Berk ugyanaz a Berk, akit láttunk az elsõ részekben? Mert az egy hosszúhajú, helyesarcú fiatalember volt, de ez a rövidhajú, bajszos-szakállas úgy néz ki, mint egy bandita. Kicserélték a színészt talán?
zyro 2014 márc. 08. - 19:51:19
(212/2414)
Azt szeretném kérdezni, mert nem láttam mindegyik részt, hogy akkor most Derin kitõl terhes?
sage 2014 márc. 08. - 18:02:18
(211/2414)
Engem zavar hogy olyan mintha elvágták volna nincsenek átfedések. Eddig a nagyapa aggódott mindenért most megmûtötték vagy mi,de nem aggódik pl Gyöngy miatt 2 hónap eltelt. Szóval kimaradtak dolgok ejnye bejnye :)
9/10
napraforgó 2014 márc. 08. - 13:20:47 9/10
(210/2414)
Szerintem Gyöngy is alig várja, hogy megadhassa magát. Csak ahhoz Mehmetnek szépen kellene könyörögni, meg szerelmet vallani. Ha Gyöngy hinni tudna Mehmet igaz szerlmében, visszamenne hozzá.
Bár az igaz, hogy én sem akarnék többé abban a nagy házban élni, az anyósa szájában. Isztambul másik sarkában kellene házat venniük és csak ünnepeken látogatni a családot. Sõt, én Gyöngy helyében be sem járnék a gyárba tervezni, azt lehet otthonról is. Elég lenne hébe-hóba benéznie, néhány megbeszélésre, meg a varrodába, hogy minden rendben megy-e.

De hát túl sok rész van itt még hátra, biztos lesz még bonyodalom bõven.
Cameron007 2014 márc. 08. - 08:02:09
(209/2414)
A rész elején majdnem felkiáltottam, hogy na ne, Mehmet összevert feje 5 perc alatt helyrejött, de aztán szerencsére kiderült csak álmodik.

Mindenesetre engem nem gyõzött meg Mehmet, még mindig nem töri magát Gyöngyért, még csak be sem köszönt volna, ha a csaj nem szól utána, eddig ez édes kevés.

És amin megütköztem, kérdezi Pinar mi van Derinnel? Erre Mehmet, mi lenne, jól elvan a gyerekével. Ugye ez nem azt jelenti, hogy már megszületett?
9/10
napraforgó 2014 márc. 08. - 07:35:45 9/10
(208/2414)
Na mit mondtam, hogy Gyöngyöt fogják hibáztatni, mert elhagyta Mehmetet? Még Bahar is, akinek tulajdonképp semmi köze az egészhez. Jönnek a megrendelések, de nem tudnak neki eleget tenni neki, még a varroda se mûködik Gyöngy nélkül. Mintha csak az egész nagy Sadoglu birodalom Gyöngy divattervezõi munkáján alapulna. Haha. hát mi a fenét csináltak Gyöngy elõtt?
Mehmet ugyan utána ment Ggyönygnek, mikor kijózanodott, de a nõ akkor nem akarta látni. Erre a fiú 2 hónapig feléje sem nézett. Ki a csudát érdekel, hogy miket álmodott össze? Mert álmában igyekezett elérni, megállítani és visszahozni a feleségét.

A nagypapa agymûtétjén is elcsodálkoztam. A színésznek idõs kora ellenére szép sûrû õsz haja van. Hiába végeztek rajta agymûtétet, abból a szép nagy hajból egy szál se hiányzott a mûtét végén! Hát ezt meg hogy csinálták? Mert másnak teljesen leborotválják a fejét, de minimum az adott területen.

Gyöngy meg Szafia nagyi meg bevásárolgat Afjonban, meg vannak rakodva mindenféle reklámtáskákkal (olyasmikkel, amikbe a ruhaféléket csomagolják a boltok), és arról beszélgetnek, hogy kellene lisztet és yoghurtot is venni, hogy egy beteg ismerõsük levesét fel tudják dúsítani. Gyöngy szomorúan közli, erre nincs pénzük, mivel most nincs munkája (??!) Hát nem tudom, de ha nekem dönteni kell, hogy kaját, vagy ruhát veszek-e, valószínûleg inkább a kaja mellett döntök.
malvinkicska 2014 márc. 07. - 19:06:52
(207/2414)
A nagyapa mûtéte jól sikerült a megoldás is jó nem, nyavalyogtak vele több részen keresztül,eltelt két hónap és nem jött vissza Gyöngy, jól teszi leckéztesse meg anyuci kedvenc fiacskáját. A munkáját is hiányolják, sajnos ott nincs olyan alkalma, kamatoztatni tudását, és lehet ezért fog vissza menni Mehmethez.
10/10
feketeagi 2014 márc. 06. - 21:36:34 10/10
(206/2414)
Igaza volt Gyöngynek túl könnyen adta magát, de hát szegény mit tehetett volna, amikor mindenkinek az volt a véleménye, hogy nem egymáshoz valók!

SPOILER

na de majd, most Mehmetnek keményen kell ostromolnia õt amíg visszatudja könyörögni magát, de meg is érdemli,
még többet megérdemelne

SPOILER VÉGE
10/10
feketeagi 2014 márc. 06. - 21:28:14 10/10
(205/2414)
Tényleg sûrû egy nap volt:)) de legalább mi nem unatkoztunk....
10/10
feketeagi 2014 márc. 06. - 21:26:29 10/10
(204/2414)
Nagyon jó volt a mai rész is, mindig történik valami pörögnek az események. Mehmet egy elkényeztetett úri fiú aki azt hiszi neki mindent szabad. Nagyon szomorú rész volt, sajnáltam nagyon Gyöngyöt, de õ az egész bagázsba a legokosabb. Tulajdonképen a kórházba amiket Mehmet mondott neki egyenlõ volt avval, hogy kész ennyi volt, vége a házasságunknak, nem érdemelek meg....
A végén amikor Seref szemébe mondja Gyöngy, hogy azért hozattatok ide, hogy meggyógyítsam a fiadat....de többet már nem tudok tenni...szegénynek nagyon igaza van, felhasználták õt, kihasználták, tönkretették...
Cameron007 2014 márc. 06. - 20:08:21
(203/2414)
A vetélésen kívül is, azért elég nagyot esett, akár belsõ vérzése is lehetett volna vagy agyrázkódás, ilyenkor talán ajánlatos egy kicsit hosszabb megfigyelés. De nem kötözködöm, legalább pörögnek az események.

Nekem úgy tûnt Seref azért sajnálta, hogy elment Gyöngy. Persze biztos a többieknek szidni fogja, hogy itthagyta a férjét, de a lelke mélyén már biztos, hogy megszerette, csak játszania kell a kemény nõt.
Cameron007 2014 márc. 06. - 19:25:36
(202/2414)
Most nézem a részt, hát nézek nagyokat, Gyöngyöt hipp-hopp kiengedték a kórházból, végülis nem történt vele semmi. Aztán otthon eltelik pár óra, mire Gülsün megszólal, nem tetszik neki, hogy még mindig fekszik Gyöngy, majd jön Kader beszólása, miért vagy állandóan a szobában Gyöngy, gyere sétálni.... Közben hangoztatják, hogy Mehmet órák óta eltûnt. Hát nem is értem Gyöngy mit képzel, hogy nem futkározik a balesete után, fél nappal...
9/10
napraforgó 2014 márc. 06. - 19:03:21 9/10
(201/2414)
Nem lennék meglepve, ha Mehmet duzzogna, mert elhagyták. És már hallom is Seref maró kritikáját: Nem becsülte meg magát itt, ahol megkapott mindent, tejbe-vajba fürösztötték, az a hálátlan nõszemély meg magára hagyta a férjét, pont mikor nagy szüksége lett volna rá, stb, stb...
malvinkicska 2014 márc. 06. - 18:36:19
(200/2414)
A mai epizód nagyon szép volt, ahogy átlátta a helyzetét Gyöngy, nyugodtan nagy fájdalommal, összepakolt és elment.Mehmet magát vádolja történtekért, és elkezdett önpusztító életet élni, azt csinálja, mint az elsõ tragédiánál, evvel nem oldja meg a problémáját ha változtat a viselkedésén akkor inkább. Az is igaz Gyöngy úgy érzi a szerelem egy oldalú lehet így is van, majd kiderül mi lesz a következõkbe velük.
9/10
napraforgó 2014 márc. 06. - 18:28:33 9/10
(199/2414)
Mehmet gyerekesen viselkedik. Tör, zúz, csapkod, jól leissza magát, verekszik, stb. Mindenesetre nem áll Gyöngy mellett, nem a neje fájdalmával, veszteségével foglalkozik, hanem önmagát sajnálja.
Seref már el is kezdte sajnálni a kicsi fiát és hibáztatni Gyöngyöt.
Nem is csodálom, hogy a lány otthagyta az egész bagázst. Gondolom belefáradt már szegény az állandó alkalmazkodásba.
Kíváncsi vagyok, hogy Mehmet utána megy-e. Vajon mikor jön rá, hogy mit veszített?
9/10
napraforgó 2014 márc. 06. - 08:30:13 9/10
(198/2414)
Tulcse fehérnemû bemutatóján meg úgy problémáznak, mintha a lány épp prostituáltnak akarna állni. Már az is erkölcstelen, ha ruhában végigmegy a kifutón, na de ha ruha nélkül! Ó borzalom!
9/10
napraforgó 2014 márc. 06. - 08:27:56 9/10
(197/2414)
Pinár most csak magával törõdik, az esküvõjével, a ruhájával, stb. Azt sem vette észre, hogy Gyöngy terhes, miért pont a barátnõje terhességét vette volna észre?
Amúgy Derin helyében én is inkább Pinárhoz fordultam volna, nem a bátyjához....
10/10
iriszke1 2014 márc. 05. - 19:51:39 10/10 Előzmény ildimix
(196/2414)
Szia!

Nincs az rtl2 kínálatában az utolsó vérig nem is csoda ha nem tudod megnézni. Csak ami a kínálatban van és kiválasztod azt tudod lejátszani én úgy tudom.
Cameron007 2014 márc. 05. - 18:36:27
(195/2414)
Igen én sem értem, miért nem Pinarral osztotta meg Derin a bajait, anno õ volt hasonló helyzetben, talán többet is tudott volna segíteni, és jobban is megértette volna.

Ha Gyöngyhöz most sem tud normálisan viszonyulni a férje, mi lenne, ha még ki is osztaná Derint. Mehmet még jobban lehordaná, hogy mit képzel. Pont azt figyeltem, hogy eddig Mehmetnek nem mutatta ki mennyire rosszul esik neki, ahogy a másik nõvel bánik, próbált mindig mosolyogni, csak úgy látszik betelt nála a pohár, Mehmet pedig úgy látszik csak addig tud kedves lenni, amíg "bólogatnak" neki