Téma: Igazgyöngy

10/10
feketeagi 2014 aug. 04. - 10:03:14 10/10
(1834/2414)
Sajnálom kedvesmaya, még egyszer jobbulást neked és ne kockáztass, késõbb is megtudod nézni a sorozatot!
10/10
édesmaya 2014 aug. 04. - 09:33:13 10/10 Előzmény malvinkicska
(1833/2414)
Ez nagyon szívbemarkoló rész volt, köszi, hogy részletesen leírtad! Engem is úgy megfogott!
10/10
édesmaya 2014 aug. 04. - 09:30:00 10/10
(1832/2414)
Napraforgó, ez kicsit fura Rukiyétõl!
Pont azt a fiatal lányt kérdi? hát az aztán irtóra tudja, melyik orvos vállal abortuszt! Már igazán olyan felháborító a viselkedése, hülyesége!

Sajnos nem láttam a ma reggeli részt, elaludtam. Felrakva pedig még nincsen sehova. Majd csak megjelenik valamelyik oldalon a délelõtt folyamán, aztán megnézem.
10/10
édesmaya 2014 aug. 04. - 08:43:59 10/10
(1831/2414)
Szia Ági!

Köszönöm az együttérzést. Sajnos csak 2,5 napig tartott a jó világom, vasárnap késõ délután újra megfájdult a fülem, és azóta is fáj.Hát valszeg nem gyógyult meg rendesen. A doktorbácsi futószalagon gyógyít a megyei rendelõben, így nem vette észre, hogy még nincs rendben a fülem. Holnap reggel megyek a "saját" fülorvosomhoz, mert ma nem rendel ( Az Amplifonban)Remélem addig bírom a fájdalmat. Szerencsére a bal fülem jól volt, és van, abban viselem a készüléket.

- Azért nekem is sikerült megnéznem a heti részeket, nagyon tetszett Gyöngyék újraházasodása! Berk pofátlansága és a nejéé már kevésbé! Hihetetlen, hogy kinyílt a csipájuk! Berk személye - és az õt alakító színész - nekem sokkal szimpibb volt, bármilyen kelekótya is volt, de aranyosnak találtam.
Dilruba veje, Kenan aztán nem küzd félszegséggel, önbizalomhiányban sem szenved! Hihetetlen, mekkora meséket adott be az õ banki munkájáról, meg hogy leszázalékolták a stressz miatt! Hát ezen muszáj volt röhögnöm! Akkor a dolgozó emberiség 80 %-át le lehetne százalékolni!
- Nekem az szintén nem szimpatikus, hogy Defne olyan kicsike még, de már fiúzna, hisz a tojáshéj még bõven a fenekén van! Ez a dolog nála túlságosan ki van domborítva! Egy 8 éves lányka - a férjem unokája pont ekkora - nem hiszem, hogy ilyen szinten érdeklõdik már a fiúk iránt! Már leszakadhatnának errõl a dologról a rendezõ, az író. Lehetne mást is elõvenni. Pl. mi lesz Baharral, és Gökhannal, mi van Londonban Seref lányával,- nem jut eszembe a neve és Leventtel - Seref férje végleg eltûnt a színrõl? Na aztán Rukiye is micsoda egy jó firma! Hogy lehet ilyen fontos dolgot eltitkolni a férje elõtt, és a háta mögött abortuszt tervezni?! Ez a nõ nem normális!
Mikor lesz vége Dilruba uralmának? Valami rossz dolog remélem kiderül már róla!
9/10
napraforgó 2014 aug. 04. - 07:00:52 9/10
(1830/2414)
Defne tudja, hogy a ruhák gy-é, és hogy együtt vannak. A család nagyon örül.
Berk felkeresi Onurt. berk elnézést kér, a katonaság agresszívvá tette, de persze hajlandó Onurral együtt dolgozni.
A család Szafia nagyinál keresi Gyöngyöt, de ott nics.
Rukiye túl van a mûtéten, a nõvér arra kéri, még pihenjen. De R menni akar. Orhán a kislányával játszik, nagyon várják már anyucit.
Pinár értesíti onurt, hogy M együtt van gy-gyel. o közli, hogy õ meg kibékült Berkel.
Bilur az anyjával beszél, Kenan be fogja fészkelni magát ide. Mit is csináljanak, hogy megszabaduljanak tõle?
Seref Rukiyét keresi, már délelõtt óta nem látta. Hol lehet?
Berk költözködik az új irodájába, bahar ezen meg is lepõdik.
Gy és M hazafelé tartanak, Gy arra kéri, õ hozza el a villából a kislányukat. M fél, hogy is mondja el a fejleményeket a családnak?
R már otthon van, de rosszul van, lázas, Orhán faggatja a babáról. Orhán örül a kicsinek, de R undokul elutasítja. Orhán aggódik, baja lesz a kicsinek. De R nem akar kórházba menni. R rosszul lesz, elájul, Orhán kétségbeesve hajol fölé.
M és Gy vitáznak a villa elõtt, hogy is legyen, hogy mondják meg?
9/10
napraforgó 2014 aug. 04. - 06:41:35 9/10
(1829/2414)
Gy a csípõs ételrõl beszél, M azt mondja, neki nem erõs... Majd élvezik a zenét a vacsoránál.
Dilruba nyüstöli a vejét, aki visszabeszél. Bilúr próbálja csititani õket. kenan szerint a kettejük dolga eldönteni az életüket, anyós ebbe ne szóljon bele. D füstölög.
Mehmet ébresztõt kér hajnalra, de a recepciós elelszik, így ki tudja elérik-e a repülõgépet.
Másnap Bahar Onurt kérdezgeti, nem látta-e Gyöngyöt. Onur nemmel válaszol, majd jelzi, hogy Mehmet sincs még itt.
Seher szerzett egy orvost Rukiyének. R-nak megint titkolóznia kell orhán elõl.
Pinár balhézik, mert takarítania kell otthon. Orhán hívja, Nem látták Gyöngyöt, Hol érheti el Szafia nagyit?
Az orvos Rukiyét készíti föl az operációra. Orhán vigyáz a kicsi Gyöngyre, mikor megtalál egy leletet. nagyon boldog. Anyukád babát vár, testvéred fog születni!
Pinár elmegy a villába a lányával, amikor egy bõrönd érkezik. Ez nem lehet Mehmeté, ez piros. Nyissuk ki, hogy meglássuk kié? A bõröndben nõi holmik vannak, csak a kis Defne ismeri fel, nevetve mondja, õ tudja, kié a ruha!
9/10
napraforgó 2014 aug. 04. - 06:23:00 9/10
(1828/2414)
Rukiye Shehert kérdezgeti, tudna-e neki nõgyógyászt ajánlani, abortuszhoz.
Szelim és Bahar beszélgetnek, Bahar szerint a Gökhánhoz fûzõdõ kapcsolata véget ért. Akkor lépj tovább.
Onur meccset néz, Pinár balhézik vele, Defnének kellene segítenie.
Gy-nek eszébe jut, tegnap volt Defne szülinapja, felhívhja Pinárt, hogy elnézést kérjen. Gy a kis Defnének is gartulál, mehmet belekiabûl a telefonálásba, így defne észreveszi, hogy a bácsikája is ott van. Mehmet és G y a tengerparton vannak, amikor egy nõ fuldokolni kezd. m kimenti. Gy-nek nem tetszik a nõ hálálkodása...
Berk magyarázkodik Fikrinek, nem akar õ követelózni, csak azt kéri, ami megilleti. Elfogadja az igazgatóhelyettesi postot, de szavazati jogot kér a vezetõségben. A nagyapa támogatja.
Gy balhézik mehmettel, az a nõ csak szimulált, elõzõ nap még jól úszott! M örül, hogy gy féltékeny. Gy és M tovább csodálják Sri Lankát (szerintem ennyi minden bele sem fér egy hétvégébe...) Kicsit csodálkoznak a helyi ételeken.
Fikri elfáradt, lefekvéshez készül. Dilruba még beszélni akar a fiatalokkal. Kenant kérdezi, meddig akar maradni. Kenan szerint addig, amíg Bilúr nem megy vele haza.
9/10
Érsekvári 2014 aug. 03. - 19:05:01 9/10 Előzmény napraforgó
(1827/2414)
Napraforgó ! írtam Neked a másik fórumra a Revengére !
9/10
Érsekvári 2014 aug. 03. - 16:35:36 9/10
(1826/2414)
Igazad van az élet a legjobb tanítómester , pláne ha már tanultak a hibáikból , azon lesznek nehogy újra elkövessék azokat . A titkolózás egy ideig megoldható ,de kérdés mikor járnak jobban ha megmondják szeretik egymást, újra összeházasodtak vagy titokban tartják . Elképzelhetõ , hogy a boldogságukat megosztják Pinárral Baharral és akkor bizony gyorsan terjed , pláne ha jó hírrõl van szó. Seref is örömmámorba úszna , hogy egyben a kis család .
10/10
feketeagi 2014 aug. 03. - 16:21:57 10/10
(1825/2414)
Megnéztem törökül a heti jelenetekbõl a megható érzelmes jeleneteket, hát igen a szinkron sokat ront rajta, a pasi, Mehmet nem is olyan rossz az egész tûrhetõ, de Gyöngy hangja, hát az érzelem hiányzik néhol amikor pedig fontos lenne....
10/10
feketeagi 2014 aug. 03. - 16:17:10 10/10
(1824/2414)
Szerintem õk tanultak a történtekbõl, legalábbis tanulniuk kellett, fõleg Mehmet talán most már jobban oda fog figyelni a tetteire, Gyöngy pedig remélhetõleg nem magában fog õrlõdni, hanem ha valami problémája van rögtön el is mondja azt, Mehmet meg remélhetõleg komolyan veszi és végre elkezdenek rendesen kommunikálni.
Biztos lesznek még súrlódások, problémák, de hát melyik házasságba nincs, de ha kommunikálnak egymással akkor ezek megoldhatók, mert igazán szeretik egymást.
Gyöngynek sem lehetnek most már kétségei,hogy Mehmet tényleg szereti õt, mert azért eddig nem igazán hitte el, amire néha meg is volt az oka. Mehmet önzõsége ami Gyöngynél mindig napirenden volt, ha valaki az éltét is feláldozná valakiért akkor ott már az önzõség nem téma....
Nekem úgy jött le, hogy azért Mehmetet jobban megviselte a válás, tehát õ biztos változik annyit, hogy minden rendben legyen közöttük. Gyöngyöt is megviselte, de hát neki ott volt a kislánya ami vigaszt nyújtott.

Szerintem az most kimondottan jó, hogy titkolóznak, mert végre egymással beszélhetnek csak meg bizonyos dolgokat, nem a többiekkel....
9/10
Érsekvári 2014 aug. 03. - 15:36:50 9/10
(1823/2414)
Nagyon szines részek voltak ezzel az utazással, Sri Lanka nagyon egzotikus a fõszereplõk is biztos élvezték a változatosságot. Újra egymásra figyeltek a kettesben töltött napokban és újra összeházasodtak . Gyöngy az egyszerû fehér ruhában hajában a virággal nagyon szép volt , Mehmet mint mindig jóképû és figyelmes leste Gyöngy gondolatait is. Vajon a hazatérés miben fogja befolyásolni a házasságukat , mert a család mindig mindenbe beleszól nemtõl kortól független más véleményen vannak a jórol a rosszról is .
Annak dacára , hogy Kenan úr is betelepedett a házba , elég csend honol , lehet ez olyan vihar elötti csend ??
Rukie problémája elég nagy és sajnos mint jellemzõ a sorozatban õ sem beszéli meg Orhánnal , persze a férje szeretné a gyereket, ennek már jelét adta többször .
malvinkicska 2014 aug. 03. - 15:22:29
(1822/2414)
Igaz nagyon szép és megható jelenetek voltak, Kivanc színészi tehetsége nem semmi, Söngül sem volt semmi azok a tekintetek sok mindent elárultak, a sok rossz után kellettek ezek a gyönyörû jelenetek párbeszédek.
10/10
feketeagi 2014 aug. 03. - 15:06:45 10/10
(1821/2414)
Nagyon jók voltak a heti részek sikerül pótolnom mára a lemaradásaim.
Nagyon megható és szép jelenteke voltak, nem tudom Ti hogy vagytok vele, de valahogy nekem Mehmet (Kivanc) érzelmei jobban lejöttek a jelenetekbõl, teljesen hiteles volt, sõt már már túl hiteles:)))
Nem volt bajom Söngül színészi teljesítményével sem, na de Kivanc részérõl azok a nézések, hát mit mondjak, teljesen rendben volt.

Amikor az ügyvéddel megbeszélték a válást és Pinár tudomására jutott és odament az étterembe ahol Mehmet ivott, hát az nagyon szíven ütött engem, ahogy Mehmet mondta, hogy nem én akarok válni és ne bánts .....

Voltak nagyon szívszorító jelenetek, de a baleset mindent vitt, nagyon szuperül megírt jelenet volt.

Nagyon tetszett ez titkolózás is, aranyosak voltak nagyon!
10/10
feketeagi 2014 aug. 03. - 14:53:23 10/10
(1820/2414)
Az egészségügyi problémákkal küzdõknek jobbulást kívánok!
malvinkicska 2014 aug. 01. - 21:18:31
(1819/2414)
Ez hangzott el mikor megkérte újból M gy-t.
M:Nagyon szeretlek. Annyira, hogy megkérdezlek.
Hozzám jönnél feleségül... másodszor is???
Gy:IGEN boldogan
M: A csillagok legyenek tanúi, hogy ezt a Gyûrût neked adtam.
És ha kell bele kiáltom az éjszakába.
Nem hagyom, hogy valaha is okod legyen rá, hogy levedd.
Boldoggá teszlek.
Gy:És én megígérem, neked soha nem veszem le ezt agyûrût.
M: most már tudom, hogy nem tudok nélküled élni... és soha többé nem is akarok.
Életem minden percét veled akarom tölteni.Veled akarok megöregedni.
malvinkicska 2014 aug. 01. - 18:18:17
(1818/2414)
Igen gerinc problémám van a kisagy vérellátása nem megfelelõ, kezeltek szak tekintélyek, megtanultam élni vele, mostanában nincs olyan intenzítású, mivel nem dolgozom és stressz csak fokozta, értágítókat szedek, sokszor hónapokig nem jelentkezik, most a nagy meleg zavar kissé.
10/10
édesmaya 2014 aug. 01. - 18:03:29 10/10
(1817/2414)
Köszönöm, nagyon klassz reklámok nélkül nézni! És mondott valamit orvos a szédülésedre?
malvinkicska 2014 aug. 01. - 17:59:25
(1816/2414)
Az örömödben osztozom ,tudom mi a fül nekem is van gondom vele csak nekem szédülést okoz, néha forog az egész minden körülöttem, további jó sorozat nézést.
9/10
gabus53 2014 aug. 01. - 17:58:15 9/10
(1815/2414)
Azt olvastam az FB-n, hogy Kivanc idei új sorozatát a Kurt Seyit ve Sura-t megvette az RTL Klub (és ez már biztos!), de még nincs idõpont, hogy mikor kezdik sugározni.