Téma: Igazgyöngy

9/10
Érsekvári 2014 aug. 20. - 21:04:03 9/10
(1994/2414)
Elnézést! Hiányos volt az infom , mert a Sorozatbaráton 2 részre osztja az Igazgyöngy részeit .
Azt hittem tudtad ezt tapasztalatból .
Szerencsére volt aki gyorsan segített és megírta . Köszönjük !
Most olvastam csak el újra az oldalt . A mai részt is most nézem meg .
acgirl 2014 aug. 20. - 13:29:40
(1993/2414)
Óóóó, köszi,már nekem is gyanús volt :)
lizbell 2014 aug. 20. - 13:26:28
(1992/2414)
mindkét rész ketté van bontva, úgy nézd!
http://www.dailymotion.com/video/x2449q9_igazgyongy-149-2-r_shortfilms
acgirl 2014 aug. 20. - 13:22:40
(1991/2414)
Sziasztok!
Köszi Érsekvári, megnéztem a SorozatBarát-on a 148. és 149. részt. Szerintem sok minden lemaradt belõle, mert elég nehéz volt követni az eseményeket. A kb. 45 perces részek 20-22 perce van fent. Legjobb lesz kivárni a részeket a ViasatPlayen.
malvinkicska 2014 aug. 20. - 08:30:48
(1990/2414)
Szerintem nem történt semmi én csak nagy vonalakban, írtam de te szépen részletesen, gondolom a fórumtársak nem veszik zokon, most megont nem rakták fel a Viasatra hátha ha még is, a sorozat baráton volt fenn a tegnapi is.
9/10
napraforgó 2014 aug. 20. - 08:17:27 9/10
(1989/2414)
Nem figyeltem, nem láttam, hogy már te is írtál, így aztán a többiek duplán kaptak a "jóból".

Tehát Ahmetet nem nyírták ki. Kérdés, hogy a nagyapát mennyire viseli meg ez a világ másik felére történõ utazgatás.
Most, hogy Gyöngy feje fölül elmúlt a baj, megint felélénkült a Nihán-sztrori, remélem jutnak valamire, én remélem, Mehmet jobb belátásra jut. Persze az is érthetõ kívánság lenne, hogy Nihán ne költözzön el messze a fiával, hogy valóban lehetséges legyen egy normális láthatási rend kialakítása. Ha megfelelõ anyagi támogatást nyújtana anyának és fiának ez biztos lehetséges lenne.
Szerintem Didem csak mesterkedik, hazudja a terhességet, hogy - Dilruba tanácsának megfelelõen - visszaszerezze a férjét. (legfeljebb tévedett a terhességet illetõen, na bumm).
Gökhán szeme végre kinyílt, habár eddig nem is feltételezte, hogy pont a barátja a vetélytársa. Kíváncsi vagyok, erre mit lép. Persze tudnia kellene, hogy Bahar mit gondol errõl, de láthattuk, hogy még a nõ nem döntött egyik férfi mellett sem. Tény, hogy a jólöltözött, öltönyös, kulturált Szelim talán jobban illene az úrilány Baharhoz, mint a rocker, vagány, fülbevalós Gökhán, de én úgy látom, a nõ inkább õt szereti minden probléma ellenére.

Most már a finisben vagyunk, váriom a végkifejletet....
9/10
napraforgó 2014 aug. 20. - 07:55:02 9/10
(1988/2414)
Onur odasiet, majd viszi = Orhán az, aki odasiet. Bocsánat, már megint oösszekevertem a két O betûst.
9/10
napraforgó 2014 aug. 20. - 07:52:05 9/10
(1987/2414)
aug 20. egy kis összefoglaló azoknak, akik nem látták.

Kenan egy õskori His Master's Voice garmafonon régi török dalokat hallgat a nagyapa dolgozószobájában, miközben rakit iszogat. Bilúr hazahozta Dilrubát és veszekszenek vele, ez egy antik darab, jó, hogy nagyapa nem látja. Kenan röhög, úgy látom, megszabadultál Hikmettõl, de én mindent tudok, úgyhogy bánj velem kedvesen, anyósom. Bilúr veszekszik, itt mindenünk megvan, ne szúrd el.
Gy agódva bámul ki az éjszakai tengerre, Mehmet jön, átöleli, megcsókolja- nagyon szeretlek.
Mindenki a múltat idézi. Seref a szobájában Ahmet képét nézegeti könnyezve. Dilruba is a Fikrirõl és róla készült képet nézi. Berk a teraszon meditál. Didem terveket szövöget, babakönyveket nézeget és listát ír. bahar a jeggygyûrûjáét veszi elõ egy piros dobozkából, azt forgatja. Gökhán a tengerparton áll a motorjával és a csillagokat bámulja.Mehmet és Gyöngy összebújnak az ágyban. gy elmondja Fél. M azt mondja, együtt mindent megoldunk, már nagyoon sok nõt meggyógyítottak ebbõl a betegségbõl.
Másnap a reggelinél nagyapa telefonját fogadják, Ahmet túl van az életveszélyen, de még intenzív ápolásra szorul. Mindenki megkönnyebbül és örül. Seref Pinárral akar beszélni, akit arról faggat, hogy "az a nõ" ott van-e, együtt vannak-e még, stb.
Gökhán meglepi Bahart a garázsban, amikor a munkahelyére érkezik és vacsorázni hívja a fiával.
Seref búcsúztatja a távozó Gy-t és M-t, reméli minden rendben lesz.
Onur reggel menne az irodába. A bébiszitter segítségével a gyerekeket próbálja rendezni, defnét nyaagtja, reggelizzen gyorsabban, menni kell az iskolába. a dada szól, elfogyott a pelenka, menejen, vegyen. Onur idges, el fog késni!
Bahar bemegy Didemék irodájába, egy jelentést küld Berknek aláírásra. Dídem elvállalja, hogy beviszi. Mikor beviszi az iratot, berk a titkánõjét instruálja. Didem rosszullétet színlel, Berk megijed, leülteti, vizet visz neki. Majd Dídem arra kéri Berket, hogy beszéljenek meg mindent egy vacsora mellett. berk nehezen, de beleegyezik.
Onur késve érkezik, Bahar felelõsségre vonja, Onur szbadkozik, Pinár távollétében nyûg a háztartás. Bahar nevet, ezt minden férfinak ki kéne próbálni!
Gy és M a kórházban az orvost hallgatják, aki arról tájékoztatja õket, hogy a daganat szerencsére jóindulatú.
Seref érkezik haza néhány reklámszatyorral, Onur odasiet, majd viszi. seref azt mondja, édes fiam(!), te meg miért nem a feleségeddel foglalkozol, most õ a legfontosabb. Orvoshoz kéne vinned õt, stb.
Onur egy kórházi folyosón várakozik. Kijön az orvos, a baj súlyosabb, mint gondolták. Rukiyét a kórházban kell hagynia egy darabig. r. a nyitott ajtó mögött egy rongybabát dajkál monoton.
gy éas M este hazaér, a család örömmel hallja, hogy nincs nagy baj. gy szóróanyagot hozott a mellrákról, azt kioszutja minden nõnek és kampánybeszédet tart a megelõzés érdekében.
Gökhán meglepi a távozó Szelimet és elcipeli magával a családi vacsorára, úgymond villámhárítóként. Bahar és szelim kínosan érzik magukat.
Berk felhívja Dídemet, lemondja a vacsorát, aki pedig kicsípte magát és egy kis babaciõt is beszerzett.
Gy és M nagyon örül, hogy nincs baj.Mikor M kimegy, váratlanul Nihán hívja fel gyöngyöt, aki ara kéri jöjjön vissza. De Nihán nem akar, nem kockáztatja, hogy M elvegye a gyerekét. Majd találkozóra hívja Gy-t másnap délben. A visszatérõ M érdeklõdik, kivel bezséltél? Gy hazudik neki. Ekkor Ujgár mehmet ügyvédje/nyomozója hívja m-t, Nihán nyomára bukkantak, hamarosan megtalálják! Gy erre közli, neki túlóráznia kell, mennie kell. (eléggé hétvégiesen vannak öltözve). Mehmet furán néz a távozó felesége után.
A reggelinél Kenán gyerekei megint veszekszenek, K neveli õket. Váratlanul beállít Dídem, leteszi az asztalra a kisbabacipõket és bejelenti, hogy terhes. Berk döbbenten néz. A többiek inkább mosolyognak.
Gökhán elmegy Szelimhez, aki váratlanul elköltözött a lakásából. Szeretné, ha visszajönne. Erre Szelim közli vele, vedd már észre, én vagyok a másik férfi Bahar életében! Beleszerettem és megkértem a kezét!

A reggelinél
malvinkicska 2014 aug. 20. - 07:22:17
(1986/2414)
A mai részben R kórházban került , mert Depresziós, a család kapott telefont az öregtõl, a fia A til van az életveszélyen, de még intenzív ápolásra szorul, volt öröm. S beszélt P-vel kérdezõsködött, hogy az apja mellet van e az a nõ igen nem mozdul mellõle mondta P. Gy és M elmentek a leletért hála az égnek negatív lett, M öröme határtalan, érthetõ a feleségét nem kell mûteni. D rosszul lett B ajnározta, d újra akarta kezdeni, de B nem, nagyot csalódott D, mivel terhes babát vár. G vacsorára hívta B-t a kisfiával , mivel neki nincs kocsija S-el mentek, így 4-en vacsoráztak együtt ami látszólag elég kínos, volt B és S számára. Közben telefonált Gy-nek N mondta ne árulja el M-nek, mert elveszi tõle a gyereket, egy kikötõbe találkozót beszéltek meg. A telefon végére belépett M de kibeszélte Gy magát. S elköltözött G lakásából, G utána ment, és kérdõre vonta miért tette ezt az meg szépen bevallotta, õ az aki B életében jelen van, a kezét is megkérte. Dióhéjban ez történt igen O nehezen boldogul a háztartási feladatokkal,elfogyott a pelenka tápszer a gyereknek , ezt mindet be kell szerezni, elkésett a munkából, és B nehezményezte igaz kicsit viccesen, minden férfira ráférne ilyen kis pluszok.
9/10
Érsekvári 2014 aug. 19. - 22:00:41 9/10
(1985/2414)
Sziasztok !
Senki nem jelezte ,hogy a mai részt megint " elfelejtették " feltenni . Ti , hogyan néztétek meg mindenki a korai idöponton megtudta nézni ?
Egyébként jelzem most a Sorozatbarátonline itt meglehet nézni a 148 részt !
Remélhetõleg majd a 149. is sikerül , bízzunk benne .
malvinkicska 2014 aug. 19. - 20:58:14
(1984/2414)
A 90-tõl 100-részig kiszámoltam a perceket 948p de ebben a törökök úgy kezdik ismétlik az elõzõ részt az kb 6-8p nem mindnél egyforma azért nehéz kiszámolni mennyi van még, hátra, azt is írtam már megfigyeltem úgy vágják össze értelmesen kezdõdik a következõ rész, remélem nem haragszol, hogy ezeket leírtam üdv.
offtopic
ildimix 2014 aug. 19. - 20:49:03
(1983/2414)
Malvin köszi a választ akkor kb még 20 rész van hátra.

Neked is szép estét kívánok!
malvinkicska 2014 aug. 19. - 20:25:21
(1982/2414)
A török bölüm 90-es én nagyon remélem nem lesz rossz indulatú Gy mell daganata volt már neki elege, de most nagyon megtört M-is még sírt is. További szép estét.
offtopic
ildimix 2014 aug. 19. - 20:03:12
(1981/2414)
Rukiét nagyon sajnálom remélem rendbe fog jönni.

Már alig várom, hogy eltakarodjon dinruba és családja. Mikor fog ez bekövetkezni? Már hanyadik török résznél tartunk? Gyöngyöt is sajnálom, hogy mellrákja lett hátha Mehmed rádöbben arra, hogy nem veszi el a kisfiát Nihantól. A mai részt csak nemsokára fogom megnézni.
malvinkicska 2014 aug. 19. - 13:01:28
(1980/2414)
Az biztos a szinkron sokat tud rontani dolgokon, ez nem csak ennél a sorozatnál van így, hanem általában, meghallgattam eredetibe Gy-t és Mis az ég és föld , még akkor is ha kislányos hangszíne van Gy-nek , az öröm bánat teljesen másképp jön le, legalábbis jobban érzékelhetõek amit ki akar fejezni, mint így magyarul, de sajnos ez már nem változik.
9/10
napraforgó 2014 aug. 19. - 11:26:52 9/10
(1979/2414)
Szerintem is eléggé fahangon csinálja. De be kell vallanom, nekem a színésznõ eredeti hangja sem tetszik, olyan vékony, magas hangon csipog, mint egy gyerek. Egyáltalán nem nõies a hangja, hanem olyan nagyon kislányos.
andmari 2014 aug. 19. - 11:19:43
(1978/2414)
A Gyöngy-öt szinkronizáló Bartsch Kata hangja vagy színészi játéka egyszerûen borzalmas! Érzelmektõl mentes, unalmas, jellegtelen, fád hangjától szinte nézhetetlen a sorozat.
9/10
napraforgó 2014 aug. 19. - 08:11:34 9/10
(1977/2414)
Hölgyeim és Uraim!
Holnap hajnali 05.órakor lesz a sorozat következõ része! Csütörtökön 6.30-kor, aztán visszatérünk 6.10-re.
9/10
napraforgó 2014 aug. 19. - 08:08:55 9/10
(1976/2414)
Igen, láttam, amit a színésznõrõl írtál. Elég jó színésznõ lehet, nem egy szépség (amit a javára írok, nem szeretem az amerikai tipusú felvarrt, kikent-kifent, fél kiló vakolattal megtámogatott amerikai színésznõket), de tehetséges.
Itt is hogy eljátsza a rafinált öreg hölgyet, aki az ujja köré csavarja a férfiakat még akkor is, ha nem egy bombanõ. Jobban irányítja Fikrit, mintha egy fiatal kis vadmacska lenne. És úgy néz ki, Dilruba megint gyõzedelmeskedett Hikmet felett. Hikmet csempészési ügyérõl semmit nem tudunk, nem is fogunk, gondolom, meg nem is érdekes. De hogy miért ne derülhetne ki, hogy van egy törvénytelen fia a cselédlánytól, ezt nem igazán értem. A felesége régen meghalt, õt már nem bánthatja a megcsalás ténye. Az a fiú meg már felnõtt, azért csak túltenné magát azon, hogy az eddigi pártfogója, jótevõje valójában az apja. Bár azt nem tudjuk, hogy vannak-e Hikmetnek törvényes gyerekei, õket talán még bánthatná a dolog, fõleg egy esetleges örökösödésnél...

Nem tudom, mi lesz Ahmettel, gondolom, hogy nem tér már vissza a sorozatba, szóval akár meg is halhat a baleset következményeként. Kérdés, a nagyapa hogyan viselné a másik fia halálát is. Nagy bánat ez egy szülõnek, ha a három gyereke közül már a másodikat is neki kell eltemetni.
Gyönggyel szerintem minden rendben lesz. Vagy jóindulatú a daganat, de ha nem, még akkor is idõben észrevették. Ahogy tippeltem, most a Nihán-szál megint háttérbe szorult.

Bár Mehmet nem tett le a gyerek-elhelyezési perrõl, ahogy Onur javasolta neki - sajnos nem tudtam leírni, annyira gyorsan történtek az események - sõt azt mondta, hogy annál inkább akarja, mert Nihán kritikus helyzetben kiszámíthatatlan. Hát ez szép. Nihán eléggé kiszámítható, nem adja a gyerekét... Inkább Mehmet a kiszámíthatatlan, sõt beszámíthatatlan... Bár nála is prognosztizálható, hogy ha berág, mindent megtesz, hogy az õ akarata érvényesüljön.
malvinkicska 2014 aug. 19. - 07:39:31
(1975/2414)
Elküdtem D-vel kapcsolatban írtakat. Ma végre kitudódott Gy betegsége, ami megrázta a családot, érthetõ legjobban M teljesen odáig van a felesége miatt, most az öreg is elég normálisan beszélt. D dolgával kapcsolatban olyan mesterkéltnek tartom, õ mindenkit fenyeget és sikerrel jár, ez valahogy most nekem egy kicsit sok. A szökése és egyebek, meddig lesz ez így. Aztán jött a hír A balesetével kapcsolatban S-t megrázta nagyon sokat változott, õt aztán igazán sok oldaláról ismerhettük meg. P és a nagyapa elmentek mindenki izgul mi lesz. O nagyon gondos apa sok mindent tesz a családjáért. G is nagyon aranyos volt, a hír hallatán egybõl ment segíteni akart amit tud. A bajban nagyon összetartanak, amit még megemlítek vajon, hogy változtatta meg a végrendeletét az öreg.