Téma: Doktor House

tompika 2007 jún. 07. - 14:22:58
(984/5524)
Eddig csak Szakácsi volt a szinkron??
alanis 2007 jún. 07. - 13:49:19
(983/5524)
egy dologban egyezzünk meg. Kulka sosem lesz olyan, mint a Szakácsi volt. de egy esélyt megérdemel. hátha...
és még az is megtörténhet, hogy felnõ a feladathoz. esetleg ha a sok kritizáló hang eljut a fülébe, nekiáll az eddigi részeket megnézni és "képben" lesz. és akkor talán kapunk egy új, hasonlóan jó szinkront, mint az elõdjétõl.
8/10
Noncsa 2007 jún. 07. - 13:45:02 8/10
(981/5524)
sztem nem olyan vészes a Kulka, igazatok van, majd belerázódik
nekem Szervét TIbor lett volna a tippem új hangnak, de gondolom rá nem gondoltak a többiek :) vagy a rém rendes miatt nem akarták duplázni a hangját...?
Bigpapa 2007 jún. 07. - 13:24:16
(980/5524)
Háát,szegény Szakácsi Sándor forog a sírjában, a Dr. House szinkronja miatt. Olyan karakteres hangja volt, hogy pótolhatatlan.Nem akarom megbántani a Kulkát, de olyan hangot kölcsönzött tegnap neki, mint egy pedofil cukrosbácsi....majdnem zokogtam.
Én azt reméltem,ha már kénytelenek új hangot adni neki, legalább egy olyan szinkronszinészt keresnek,aki hasonlóan zseniálisan játszik a hangjával. Javasoltam volna a Reviczky Gábort. Szerintem zseniálisan megoldotta volna ezt a pszicho doki szinkront.
Én inkább abban reménykedem, hogy lecserélik a Magenheim dokit, mert ez qrvára nem a szomszédok, és nem a Taki bácsival diskurál a liftben.
Tegnap nyilatkozta a Mokkában, hogy még egy részt sem látott. Ha ezt el is ismeri, az a szegénységi bizonyítvány, mert amikor felkérnek engem valamire, legalább megnézem, hogy csinálták elõttem.
chynna 2007 jún. 07. - 12:59:01
(979/5524)
Hello!
Ami Kulkát illeti,én sem tartom a legjobb választásnak,Mihályi Gyõzõt vagy Gáti Oszkárt jobban el tudtam volna képzelni House-ként,de amint többen írtátok,adjunk neki esélyt,hadd rázódjon bele:)
akralgob 2007 jún. 07. - 12:57:43
(978/5524)
gyerekek, gyerekek... akinek nem tetszik az új szikron nézze németül az RTL-en!!! utána öröm lesz Kulka hangja. :) na mindegy, azért tényleg furcsa volt, de rendesek voltak a tv2-sök, hogy a reklám elõtt bevágtak egy emlékezõ képet Szakácsiról.
10/10
sandycat 2007 jún. 07. - 12:25:59 10/10
(977/5524)
Jahh...aki épp ráért.
Ez a búgógerle hang és intonáció végképp nem illik a karakterhez....:-(
Bandhy 2007 jún. 07. - 12:09:11
(976/5524)
Aki nézi a Rém rendes családot, az észrevehette, hogy Csuja Imre az sorozat elején teljesen máshogy szinkronizálta Al Bundyt. Idõ kellett neki is, hogy ráérezzen a karakterre.
Szerintem várni kell, amíg Kulka is belerázódik a szerepbe. Másfél évadon át hallottuk Szakácsival House-t. Természetes, hogy "ráállt" a fülünk az õ szinkronjára.
tompika 2007 jún. 07. - 12:08:27
(975/5524)
Kulka szerintem nem volt jó választás.azért tudhatták volna hogy õ nem lessz jó.szerintem a tv2 csak keresett vkit hogy legyen õ és kész. amúgy küldtem mail-t a tv2-nek hogy a kedvenc sorozatom és hogy az új hangal nagyon nem fog tetszeni a szerep. erre õk: Szakácsi halála minket is hirtelen érintett ahogy lehetett látni pont a rész felénél és keresni kelett egy új embert!!
ennyit erõll!
§§§ 2007 jún. 07. - 10:29:22
(974/5524)
Nagyon megijedtem amikor más hanggal hallottam House-t. Elõször még azon is elgondolkoztam, hogy ezt most vajon ki mondja? Aztán leesett, hogy ez bizony House új hangja...Nagyon sajnálom, hogy Szakácsi nem adhatja többé a hangját neki, mert nagyon jól csinálta. És ahogy elõttem is említették, így nem olyan viccesek a poénok, hisz hiányzik az a flegma stílus, amit már megszoktunk Housetól (Szakácsitól).
alanis 2007 jún. 07. - 09:37:23
(973/5524)
a TV2 elõtt le a kalappal, ahogy megoldotta a váltást. szép búcsú volt Szakácsitól. bár a múlt heti beharangozót meghallva, kivert a víz. de végre vmit nem szúrt el a csatorna. :-)
a reklám után tényleg fura volt más hanggal kedvenc dokink. tény, Kulka nem Szakácsi, de nem is Hugh L. viszont ez volt az elsõ találkozása a szereplõvel, így nem csodálkozom, hogy ez lett a végtermék. idõvel szerintem rá fog õ is érezni a szerepre és jobb lesz. lehet, neki több idõre lesz majd szüksége, mint Szakácsinak. ne legyünk Kulkával türelmetlenek, adjunk neki egy esélyt. ha viszont nem változik mégse, akkor marad az eredeti verzió nézése.
cukikriza 2007 jún. 07. - 09:28:49
(972/5524)
Sziasztok!
Én még új vagyok itt, és csak ámulok, hogy mennyi hozzászólást irtatok, csak aztóa, hogy új hangja lett House-nak. Igazatok van, ettõl megy a fórum, etõl jó, hogy mindenkinek van véleménye, és hogy mindenkinek más. Nekem is bejött a Szakácsi féle szinkron hang (bár bevallom az eredetit még nem hallottam), de hát sajna meg kell szoknunk, hogy õ már nem lehet. Igazából megmondva, nekm tetszett a Kulka-féle szinkron, de tényleg egy kicsit fucsa volt, de hát ez érthetõ. Az tetszett, hogy tök jól el tudja változtatni a hangját, majd megszojuk, és jó lesz.
xamas 2007 jún. 07. - 06:28:36
(971/5524)
Hi! Nekem Szakácsi hangja nagyon bejött, sztem Kulka sem lesz rossz, de tényleg kell adni egy kis idõt, míg felveszi a ritmust, ne törjünk pálcát felette idejekorán, jó színész...

Amúgy sztem Szervét Tibor sem lett volna rossz választás.
Kyrie 2007 jún. 07. - 03:47:35
(970/5524)
Hát nekem se tetszik az új szinkronhang, azt éreztem végig hogy egyszerûen csak felolvassa és kész. Úgy idegesített, hogy arra már nem is figyeltem mit mondd, csak arra ahogyan mondja...
Sokan szidtátok Kulkát, de senki nem mondott más nevet, hogy ki lehetne a méltó utód. Nos? Kinek mi a véleménye?
Cygnus 2007 jún. 06. - 23:45:21
(969/5524)
Nekem tetszik a hangja, ennél sokkal rosszabra számítottam...nekem pölö Szakácsi hangja se jött be annyira, mert sokminden nála se úgy jött át mint az eredetiben...egyáltalán nem mondanám hogy jobb volt az eredetinél...
Kulka is más...de nagyon jó színész, és menni fog neki, de könyörgöm, elõszõr játszotta, idõ kell és sokkal jobb lesz...

Szal szerintem hagyjátok a fenébe az egész petíciót meg minden, mert 1. úgysem cserélik le, 2. ha igen, és ahogy a mai sorozatok szinkronját ismerem, ennél már csak rosszabb lesz.
Móki 2007 jún. 06. - 23:10:59
(968/5524)
Nekem sem tetszik az új szinkronhang, de talán majd idõvel megszokjuk. Legalább is remélem. :) Biztosan nem véletlen, hogy a Kulkát választották rá....
Knurd 2007 jún. 06. - 23:08:20
(967/5524)
Ööö..kb. én is ezt írtam :)
De sajnos az tény (és szerintem ezen a szinten vitázunk a megváltoztathatatlanról), hogy Szakácsi Sándor az életben nem fogja többé szinronizálni a mi kedvelt szenyó dokinkat. Vagy a megszokás vagy az eredeti hang...
Persze véleménye mindenkinek lehet. És szerintem az a jó, ha nem is feltétlenül egyeznek azok a fránya vélemények. Nekem az tetszik. Ettõl megy a fórum.
De nem bántásból írtam most ezt senkinek. Meg sokaknak sem.
;)
vanessaigornh 2007 jún. 06. - 22:58:07
(966/5524)
Honnan tudjátok, hogy Kulka a szinkronhang?
Mert neki erõteljesebb és mélyebb a hangja.
Ez borzasztó, túl lágy és monoton.
kicsilAAny 2007 jún. 06. - 22:53:05
(965/5524)
Ez katasztrófa! Szerintem az elsõ ember az utcán jobban illett volna, mint az új "hang".
Borzasztó, élvezhetetlen!