nolan 2007 máj. 01. - 16:43:57 Előzmény nahum
(21/141)
egyet értek, én egészen tegnapig csak feliratosan láttam, hét tegnap este szerencsém volt a szinkronhoz is. érdekes h el sem hangzik a "kansasi csavar" kifejezés, amikor az eredetiben..hát hadd en mondjam, h hányszor. a poénok sem olyan ütõsek így és lucy liu figurája is egészen más. eredetiben jobban átjön h tök huzatos a csaj:) morgan freeman megint isten, mint általában mindig és azt hiszem ezentúl másképp nézek josh hartnett következõ filmjeire. végeredmény: nagyon jó film. de csak angolul.
nahum 2007 ápr. 20. - 15:54:23
(20/141)
Ez a film nagyon jó, végre egy olyan amit érdemes megnézni és nem az egyszer meglehet nézni kategóriába tartozik! Ajánlom mindenkinek, de szerintem feliratosan nézzétek meg mert sokkal jobb szinkronizáltan nagyon kiábrándító(fõleg liu)!
antalfalu 2007 ápr. 09. - 11:33:42
(19/141)
ez a film hihetetlen
mindent nagyon jol megcsináltak benne
es lucy liu nagyon jol nez ki
mindenki nezze meg
sunnymedia 2007 márc. 19. - 19:33:38
(18/141)
Isten éltessen Bruce! :) Egyébként, nekem az nem volt tiszta az egész történetben, hogy a Rabbi - akinek elég gyorsan eljárt a keze -, ha tudta, mire bérelték fel Slevint, miért cicázott ahelyett, hogy kinyírta - kinyíratta - volna egybõl? Ezen felül jó kis összerakosgatós filmecske, az isteni Lucy Liu-val, akit egyre jobban imádok! :) Nálam 85%-os.
Bov 2007 márc. 18. - 16:22:25
(17/141)
Nagyon Jó Film!!! Régen láttam ilyen összerakott filmet-> nagyon jó a vágás! Nemtom miért nem kapott Oscart :|
A végén amik kiderülnek, ááá, hihetetlen jó!
10/10
Acme 2007 márc. 17. - 13:22:42
(16/141)
Az elsõ egy óra annyira magával ragadó volt, hogy utána mintegy váratlan jobbosként érkezett a szájbarágós magyarázat. Ha végig agyas lett volna, több bizonytalanságérzetettel és az utolsó másodpercekben elhintett parányi porszemekkel, amikbõl összerakosgathatta volna az ember a saját megfejtését, felállva tapsoltam volna. Josh igencsak korrekt volt, Bruce bácsi még mindig képes a lúdbõrt hozni az emberre a megfelelõ szerepben, Lucy imádnivaló, és öröm látni, hogy õ nem csak engem lepett meg. Egy szó, mint száz, nem bántam meg, hogy végigbambultam.
Timon 2007 jan. 25. - 00:10:03
(15/141)
Csavaros, ötletgazdag krimi egy nagyszerûen megírt forgatókönyvvel, és illusztris szereplõgárdával. Különösen emlékezetes a két nagyágyú, Freeman és Kingsley dialógusa a film végén. Aki akar egy igazán jó krimit látni az ne hagyja ki...
Juventeeno 2007 jan. 13. - 21:42:52 Előzmény coheed
(14/141)
Szerintem Hartnett is jó volt. Pont azt játszotta, amit kellett neki, ezt a halálnyugott nagyarcot, aki nem tudja befogni, ahogy a csaja sem. Nekem tetszett. Különösen a Liu :) Fura, most hallottam elõször Lucy Liu igazi hangját, és ennek tudom be, hogy most elõször nagyon tetszett a lány :)
jaku 2006 dec. 04. - 21:20:55
(13/141)
Nagyon, nagyon jo film, en tegnap lattam. Remelem mihamarabb megjelenik vmi szep dvd-s kiadason, mert ez a film is biztosan ott lesz a polcomon.
coheed 2006 nov. 26. - 11:54:56
(12/141)
edit:...vígjátékokban) lehet látni, hogy...
coheed 2006 nov. 26. - 11:51:47 Előzmény Yvette0
(11/141)
Azért az idén volt néhány jó: Taxidermia, thank you for smoking, Az eltakarítónõ stb. Tényleg jó film. Mondjuk az egész a végén lévõ csavarra épít és addig megpróbál pörgõ akciókkal és ütõs poénokkal ellavírozni (szerencséjére ezek nagyon a helyükön vannak). Sajnos egyre több filmben (nem vígjátékokban), hogy a figyelmet viccekkel próbálja fenntartani és ezzel egy olyan egyszer megnézhetõs film lesz, pedig a sztoriban benne volt, ha nem is a Nagymenõk, Keresztapa mellé, de kicsivel alá kerüljön. rengeteg nagy ötlet van benne, amit imádtam. Willis és Liu jó, Freeman és Kingsley halovány , hartnett meg olyan semmilyen volt. Az operatõr, a zeneszerzõ, a vágó, a hangmérnök munkája teljesen okés volt.
Yvette0 2006 nov. 24. - 07:53:10
(10/141)
Az ÉV FILMJE (sztem) !!!! Én nem hiszem, hogy az elkövetkezendõ másfél hónapban látnék ennél jobb filmet!!!!! Olyan volt .... hogy nagyon jó! :) Nézd meg!!!
hoge 2006 nov. 13. - 17:05:37 Előzmény Ádesz
(9/141)
Eszméletlen jó egy film!Tényleg!Rég láttam ilyen jó filmet!Át van itatva egy kis humorral, de mégis...Nagyon jó!!!Ajánlom mindenkinek!Már vagy egy hónapja megnézhettem volna, decsak most szántam rá idõt!!!Osztozom abban, hogy az év (nem azt mondom h a legjobb, de az )egyik legjobb filmét láthattam én is!!!
Ádesz 2006 nov. 07. - 17:04:31
(8/141)
Hát meg vagyok döbbenve, de nem az iszonyattotól, hanem boldogságtól, hogy láthattam az év egyik legjobb filmjét.:) Iszonyat jó, a nagyoknak mint Sir Ben Kingsley, Bruce Willis, Morgan Freeman, Josh Hartnett ez egy igazi jutalomjáték volt. Köszönjük mi is!
shoc 2006 szept. 06. - 14:35:50
(7/141)
tényleg nem volt rossz. bár mellékszereplõ csupán de kiemelném a lucy liu alakítását... az a nõ piszkosul el tudja csavarni a fejem :)

a film érdekes maffia-sztori, enyhe blöff-guyritchie-háttérzajjból merített újszerû hangulattal és ritmussal jellemezve.

a forgatókönyv kellemesen túl van bonyolítva, annyira hogy a profi mozinézõ sem tudja megjósolni a film végét.

a mozi mégis kicsit lapos, kellõ feszültséget viszont nem tud gerjeszteni az erõsgyomrú filmnézõ rétegben.

de csatlakozom az elõttem szólóhoz: megéri megnézni.
Vico 2006 szept. 02. - 18:48:04
(6/141)
Hát... azért engem szíven ütött a magyar cím...
Ilyen címmel nem biztos, hogy megnézném, ha nem tudnék róla semmit... kicsit ilyen "tömegcíme" van.
Vico 2006 aug. 20. - 23:25:32 Előzmény palosgabor
(5/141)
Sziasztok

mikor mutatták be ezt a filmet Mo-n?
illetve nem tud valaki 1 kritikát róla?

kösz
palosgabor 2006 aug. 14. - 11:01:32 Előzmény bsaca
(4/141)
Csak ajánlani tudom. Nagyon jó párbeszédek vannak benne és nem egy tömeg film. Igazi kinyíros fordulatos film.
bsaca 2006 aug. 09. - 13:23:24 Előzmény czubacsi
(3/141)
Manapság ritkán látni ennyire jó filmet, nem is tudom mihez hasonlítani. Ennyi csavart...
czubacsi 2006 júl. 09. - 13:45:13 Előzmény Ritter01
(2/141)

Osztom véleményed, nálam eddig az év filmje!