10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 27. - 13:28:34 10/10
(1702/2362)
Szerintem teljesen fölösleges volt ebbe a szép idilli képbe - Lamia és Kenan esti képe - betenni Cemilt is!!Egyszerûen nem illett oda!!!!
A két hárpia(szemét) megint ármánykodik, azon gondolkodnak , hogy hogyan tudnának immár ismételten ártani Kenannak és Lamiának!!
kiskukac63 2012 febr. 27. - 13:24:36
(1701/2362)
No, azért vannak kivételek is! Engem pl. semmivel nem tud levenni a lábamról Cemil, felõlem válhat a földön járó angyallá is, egyszerûen nem hiszem el neki a "megjavulást." Számomra teljesen megbocsáthatatlanok a múltbéli aljas gonosz cselekedetei, melyek között csak fokozatbeli különbségek vannak. Könnyû akkor jónak lenni, ha beteljesülni látszik a beteges túlcsorduló rajongása. De mi van, ha ez meginogni látszik, ha eltûnik, vagy vége van? Újra elõjön a lappangó ördög?! Köszönöm, én semmi esetre sem kérnék egy ilyen pasiból!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 27. - 12:15:04 10/10
(1700/2362)
még annyit az elõzõ megjegyzésemhez, hogy én nem értem, a nõket hogy veszi le a lábáról néhány szerelmes, már-már giccses mondat, ami mögött nincs tartalom, miért nem a tettek motiválják Õket??
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 27. - 12:10:51 10/10
(1699/2362)
Szerinted nem így van?? Nézd meg és emlékezzél vissza , Kenan mindent elkövet - igaz rengeteget hibázik - , hogy Lamiával és a kislányukkal együtt élhessen, de mindig közbejön valami, vagy valaki, ami/aki megakadályozza Õket ebben!!
Ezzel szemben Cemil semmit nem tesz, írogatja ezt a sok hülye szerelmes mondatokat, állandóan sajnáltatja magát, ráadásul folyamatosan erõszakkal tartja/tartotta magánál Lamiát, és a végén mégis Õ a nyerõ!! Miért?? Sajnos a történet legelejét nem látta - október közepe óta nézem a filmet -, de azt leszûrtem eddig is, hogy Cemil nem a legszimpatikusabb ember, sõt megkockáztatom, egyáltalán nem az!Mint kiderült a történetbõl, Lamia már kétszer volt börtönben Cemil miatt, ezen kívül Cemil megölt két embert (Leilát és Güláj férjét), aktív részes volt Makbule apja halálában (pofátlanul üldözte szerelmével Lamiát, amikor az folyamatosan elzavarta és kérte, hogy hagyjon neki békét!), és mindent és mindenkor elkövetett, hogy Kenant tönkretegye és folyamatosan megalázza! Ráadásul nem mer semmiért sem felelõsséget vállalni (Nimet terhessége!), állandóan apucikához siet, ha bajban van! Az én szememben Cemil nagyon ellenszenves figura, tkp. jó tulajdonságát nem is tudok mondani!
Kenannal az a baj, hogy nagyon makacs ember, a másik hibája az, hogy nagyon gyenge jellem,iszik,s nem szereti,hogy Lamiának sikerei vannak,õ nem egy fejlõdõ szereplõ, csak a fejében lévõ Lamiát szereti, s amikor ott a lehetõség nem áll, állt ki Lamiáért! Igaz, vannak jócskán , akik besegítenek neki ebben pl. Cavidan, Hafife, Enise, stb...!
kiskukac63 2012 febr. 27. - 11:12:11 Előzmény Istanbul
(1698/2362)
Köszönöm, hogy megválaszoltál helyettem "hugi"-nak, ugyanezeket írtam volna én is!
2/10
offtopic
csikosi 2012 febr. 27. - 10:43:46 2/10
(1697/2362)
Ildimix!
Soha senkitõl nem kaphatsz szidalmakat!
Teljes mértékben egyetértünk!
Na még az kéne!! még-1 évad!
Szenvedünk itt eleget az RTL-tõl és a film során.
Már nagyon sajnálom, hogy elkezdtem nézni ezt a sorozatot!
Nem beszélve arról, hogy 100-résszel ezelõtt nem 13-órakor kezdték el leadni.
Becsapós az egész!
Minden jót neked:
offtopic
ildimix 2012 febr. 27. - 09:35:05
(1696/2362)
Sziasztok!

Most biztos kapom majd a szidalmakat, de azért leírom amit gondolok. Csikosival egyetértve én nem szeretnék 3. évadot fõleg azért, mert valaki írta sok lesz benne a visszaemlékezés. Szerintem ennyi rész bõven elég ebbõl és ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem a sorozatot, de annak már nem lenne olyan sikere, mert nyújtanák, mint a rétest. Már most a film végefele is vannak unalmas részek.

Nimetnek nem farkasinszki edit a szinkronhangja?

Kellemes napot mindenkinek!

Üdv: Ildimix
hugi1947 2012 febr. 27. - 09:22:18
(1695/2362)
Érdekes mennyire másképp ítéljük meg a szereplõket és a történéseket :)
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 27. - 07:13:58 10/10 Előzmény maszliga
(1694/2362)
Nézd meg a privát üzeneteidet, írtam egy pár sort!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 27. - 07:11:38 10/10 Előzmény Istanbul
(1693/2362)
Ez annyiban nem igaz, hogy Kenan valóban mindent megtesz Lamiáért, Cemilnek viszont semmit nem kell tennie, mert az élet sodorja a karjaiba Lamiát!!!Elég neki csak sajnáltatnia magát!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 26. - 17:17:29 10/10
(1692/2362)
ez így igaz , valóban így történt!
Istanbul 2012 febr. 26. - 16:38:33
(1691/2362)
1718-ra
Amikor ez történt, Nimetnek esze ágában sem volt rámászni Cemilre! Cemil letámadta Nimetet és megerõszakolta. Cemil Nimeten vezette le a haragját azért mert Lamia otthagyta. Azért tekinthetõ ez megcsalásnak, mert Cemil, ha jól emlékszem akkor még egyáltalán nem akart elválni Lamiától! Nimet ekkor nem tett semmi rosszat, õ egy áldozat volt. Cemiltõl gerinctelenség volt kérni, hogy Nimet vetesse el a gyermeket, mert hiába nem akarta õ se Nimetet, se a gyermeket, ha Nimet viszont nagyon szerette volna megtartani a gyermeket.

Az, hogy a terhesség megszakítása után Cemil rendes volt Nimettel, az nem teszi megnemtörténtté azt, hogy Cemil gerinctelen volt, amiért megerõszakolta Nimetet, utánna meg követelte, hogy az vetesse el a gyermekét!!!!!
Istanbul 2012 febr. 26. - 16:28:49
(1690/2362)
Kenan és Cemil is õszintén szereti Lamiát és mindaketten mindent megtesznek érte.
Lamiának mindakettõrõl vannak rossz emlékei. Kenannak is vannak rossz emlékei Lamiáról. Lamia hazudott arról Kenannak, hogy ki a gyermek apja. Holott Kenannak jogában állt tudni, hogy van egy gyermeke, jogában állt boldog lenni a gyermekkel.

Kenan és Lamia megbocsájtottak egymásnak, tisztalappal indultak amikor összeköltöztek.
Kenan a gyermek apja és megérdemli, hogy felnevelhesse a gyermekét, mert az az élete.
hugi1947 2012 febr. 26. - 16:18:21
(1689/2362)
Igyekszem nem elfogult lenni egyik szereplõvel szemben sem - de az természetes, hogy egyik, vagy másik szereplõ kedvesebb az embernek.
A sorozat elején utáltam Cemilt a sok szemét megjegyzése miatt. Szimpatikus volt Kenan, bár nem tetszett az az igyekezet, ahogy Lamiába betáplálta, hogy ez csak egy nyári kaland.

Az is nyilvánvaló a kezdettõl fogva, hogy Cemil és Kenan utálják egymást és már gyerekkorukban versenyzés alakult ki kettõjük között.

Emlékszem még azokra a jelenetekre, amikor Kenan még Lamiát akarta - közben meg már közeledett Cavidannal az esküvõje. Szóval..., vannak emlékei Lamiának Kenannal kapcsolatban, amikor rendesen megalázta, semmibe sem nézte, csak...
Azt sem mondom, hogy Cemil nem azért kezdett Lamiával, hogy elvegye Kenantól, azonban most már valóban nagyon szereti. És megváltozott. Nem az a gonosz, szinte mindenkinek ártó ember, mint aki volt. Nagyon szimpatikus, ahogy alakult a viszonyuk az apjával.

Nekem Lamia szimpatikus - kivéve azt a hülye tulajdonságát, hogy mindent titkol, mindent elhallgat - tulajdonképpen ezzel generálja szinte az összes konfliktust ami a sorozatban van.

Ja igen! Hogy Kenannak nincs akivel megbeszélje a nagy gondjait? Mert szerintem mindenkit elmart maga mellõl. Anno... a menedzsere, aki egyben a barátja is volt, mennyit könyörgött Kenannak! Vele pl. mindent megbeszélhetett akkor is, és azóta is megbeszélhetett volna.

Azt pedig tudni kell már neki, hogy Cavidan nem "jóságból" foglalkozik vele. Az én szememben egy gonosz bestia :)
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 26. - 15:55:58 10/10
(1688/2362)
Na ne, azért ne legyél már ennyire elfogult Cemillel szemben!!!Rendes volt?? Ez azért túlzás, nem gondolod???
hugi1947 2012 febr. 26. - 15:18:22 Előzmény kiskukac63
(1687/2362)
Egyszeri alkalom volt. Nimet rámászott. Õ meg egy elkeseredett, boldogtalan pasi. Végül is..., még csak megcsalás sem történt, hisz nem volt testi kapcsolat Lamia és közte. Igen. Felmentem. Arról nem is beszélve, hogy rendes volt Nimettel a terhesség megszakítása után.
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 26. - 14:01:41 10/10
(1686/2362)
Nem akarok itt túl okosnak tûnni, de péntek óta gondolkodtam ezen a hozzászólásomon, hogy közzétegyem-e , vagy nem! Szóval, végiggondolva az elmúlt hetekben leadott részeket arra kellett rájönnöm, hogy ebben a filmben szinte mindenki negatív figura, hónapok óta mindenki csak savanyú pofával mászkál, egy mosoly nincs az arcukon (jó, elvétve elõfordul, de nem ez a jellemzõ!!), mindenki ármánykodik a másik - leginkább Lamia és Kenan - ellen! Ami még nagyon idegesítõ - legalább is nagyon engem idegesít - az az, hogy akárkiket mutatnak, akármilyen szituációban, mindig Lamiára terelõdik a szó és leginkább ellenszenvesen, sõt megkockáztatom: undorítóan nyilatkoznak Lamiáról! Pl. Cavidan, , Hafife, Enise, Güláj, Sahika asszony,a volt võlegénye Nazim, most a takarítónõ, stb... Miért??? Jó tudom, mert irigyek rá, féltékenyek sikereire, arra, amit elért! Lamia Kenanon kívül senkit nem bánt, ezért nem értem ezt a nagy ellenségeskedést!!!
Rettentõen idegesítõ Cavidannak az állandó gülü szeme, ahogy a semmibe réved maga elé, és mindig azon töri a fejét, hogy ártson Lamiának! De ugyanilyen undorító Enise minden szava Lamiával kapcsolatban!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 26. - 13:50:40 10/10 Előzmény maszliga
(1685/2362)
szomorúan olvasom ezeket a mondataidat az egészséggel kapcsolatban!írnál egy pár sort erre a mail címre, amin itt vagyok??
további szép napot és napokat kívánok!!
kozsina 2012 febr. 26. - 09:57:01 Előzmény csikosi
(1684/2362)
nagyon egyet értek veled, ezt is húzzák már mint a rágógumit...alig történik valami
PLM 2012 febr. 26. - 09:28:27
(1683/2362)
Látta vlki az Istambul cimû török-magyar filmet?

http://www.youtube.com/watch?v=TuCqlUgGAfg&feature=player_embedded

Elég uncsinak tünik, de most nagyon rákattantam a török dolgokra!! :D
Lécci vlki vlmi véleményt! :)